Būt savas dzīves autorei

Unikāla iespēja pastiprināt pozitīvas pārmaiņas visam ko Tu vēlies piedzīvot un sasniegt. Jo īpaši, ja tas ir saistīts ar naudu vai attiecībām!

Šī gadsimta nozīmīgākais datums 22.02.2022 jau pavisam drīz!

DATUMS:22.02.2022.

LAIKS: 11:00-13:00 ( 12:22 dodamies īpaši spēcīgā enerģijas piepildīšanas meditācijā)

Labvēlīgai Enerģijas apmaiņai: EUR 22.22

VIETA: Labo sajūtu laboratorija ( Rīga, Vef rajons)
 

Datums ir īpašs arī ar to, ka tas ir nedēļas otrajā dienā.

Divnieki simbolizē līdzsvaru, sadarbību, harmoniju, attiecības! Tie veicina iekšējā miera, mīlestības un komforta iegūšanu. Tas saistīts arī ar naudu! Lai ko Tu domātu par naudu, tās pietiekamība ļauj Tev justies drošībā un dzīvot, nevis izdzīvot....

P.s. jau paspēju izmantot spēcīgo 02.02.2022 datumu un tiešām, spēcīgas enerģijas un izmaiņas mentālajā līmenī sāka notikt jau tajā pašā dienā!!!

Neatkarīgi no tavas pieredzes manifestēšanā, ikviens var pietuvoties sava sapņa vai mērķa piepildīšanai! Perfekts brīdis kad formulēt un izpaust savus sapņus un mērķus!

Šajā dienā, Jums ir iespēja pievienoties klātienē uz īpašu meistarklasi kurā mācīsimies pareizi noformēt sapņus un mērķus. Ja netiec klātienē, vari pieslēgties attālināti!

Viss, kas Tev ir jāsagatavo iedvesmojoša klade un pildspalva. Ja nebūs līdzi, nodrošināšu ar A4 papīru un pildspalvu un jāapdomā ko Tu vēlies piepildīt!

Klātienē 5 brīvas vietas

Būtiski!!! Runāšu par dziļākiem pamatiem, kas nosaka kā mums ir iespēja veidot mūsu fantastisko dzīvi! Pat, ja nav iespējas piedalīties konkrētajā 22.februārī, informācija attiecināma uz visu dzīvi un tā ir pamata INSTRUKCIJA kā radīt tādu dzīvi kādu vienmēr esam vēlējušās! 
SKATIES KAD TEV ĒRTI!!! 

Radīsim kopā savas dzīves tā, kā mēs to vēlamies!

Pēc meistarklases saņemsi:

▫️meditācijas ierakstu un ieteikumus kādos brīžos to izmantot

▫️papildus tehnikas, kuras praktizēt, lai sāktu dzīvot to dzīvi, kuru vienmēr esi vēlējusies!

Pirms meistarklases saņemsi mājas darbu un norādes tā veikšanai!

PIETEIKUMS

Unikālā notikuma pavadone būšu es, Baiba Auziņa! Savu sapņu dzīvi tā pa īstam sāku dzīvot tikai pusotru gadu atpakaļ. Gatavošanās darbos aizvadīju teju 7 gadus. Mana kaislība un talants ir iedvesmot sievietes sākt dzīvot to dzīvi, kuru vienmēr ir sapņojušas! Es sekoju VISUMA likumiem un dzīvoju dzīvi tā, kā vēlos es. Es izvēlos DZĪVOT, nevis izdzīvot! Arī Tev ir tādas iespējas. Esmu pārliecinājusies, ka praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt kā iespējams piepildīt visus sapņus.

Sekoju devīzei: "Dzīve notiek priekš mums, nevis ar mums"

Nāc līdzi...būs iespaidīgs uzrāviens pozitīvām pārmaiņām!