3 dienu RETRĪTS

PĀRDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ

3 dienu retrīts PĀRDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ 1.-3.decembris

Līdz ar pirmo adventi uzdāvini SEV transformējošu un dvēselisku pieredzi, kas vairos mīlestību pret sevi un apkārtējo pasauli.

TAVI POTENCIĀLIE IEGUVUMI

 • izpratne par savu dzīves uzdevumu šajā dzīvē
 • paaugstināts pašvērtējums
 • uzlabojas attiecības ar vecākiem, partneri un bērniem
 • vairojas finansiālā labklājība
 • vairojas empātijas sajūta
 • lielāka miera sajūta
 • noderīga informācija gatavojoties nākotnes dzemdību procesam

TEVI SAGAIDA

 • mierpilna atpūta īpašā vietā Līgatnes pusē, kuru neskar sociālo tīklu informācijas lauks
 • skaņu pelde dvēseles baudījumam
 • lekcijas un integrācija par piedzimšanas un gaidīšanas procesu ietekmi uz Tavu domāšanu un rīcībām šobrīd
 • transformējoša  atdzimšanas elpošanas prakse un integrācija
 • meditācijas
 • apzināta ēšana visa retrīta laikā
 • pārsteiguma nodarbība
 • 1:1 saruna ar retrīta vadītājiem - Baibu Auziņu un Anitu Dzeni

Retrīta idejas autore un vadītāja - BAIBA AUZIŅA. Apzināta dzīvesveida piekritēja, 3 bērnu mamma (visi dzimuši ar ķeizargriezinu). Pati esmu bijusi negaidīts bērns savā ģimenē.

Baiba Auziņa ir personīgā izaugsmes trenere, sertificēta rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, Laimīgas Sievietes formulas veidotāja, Izaugsmes kāršu "Izaugt 30 dienās" autore

Pievēršot pilnu uzmanību Tavam prātam, fiziskajam ķermenim un emocijām, Baiba spēj būt lielisks atbalsts, strādājot ar klientu un viņa zemapziņas ietekmi uz savu dzīvi. Kopīgajā izaugsmes ceļā Baiba palīdz dziedināt dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), dziedināt dzimšanas pieredzi, atlaist senus aizvainojumus un realizēt potenciālu, atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai ikdienai. Baiba maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalās ar visām tehnikām, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu, kas padara viņu par lielisku pavadoni Tavā iekšējās transformācijas ceļā, kas prasa maigu un iedvesmojošu klātbūtni.

Retrītā Baiba būs visu laiku Tev klātesoša un aicinās ieraudzīt savu dzīves misiju. Tu apzināsies kā Tavs gaidīšanas un dzimšanas process ir ietekmējis Tavu dzīvi un Tavus domāšanas paternus. Baiba vadīs transformējošu pārdzimšanas enerģijas elpošanas sesiju un integrācijas sesijas. Ja Tev būs vēlme, Tu varēsi aprunāties ar Baibu individuāli par Tev sasāpējušu tēmu.

ANITA DZENE Rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, Skaņu meistare, ķermeņa prakšu vadītāja, topošais transformācijas koučs, ar 9 gadu pieredzi retrītu organizēšanā un vadīšanā.

Es apzinos, ka cilvēks nāk šeit uz Zemes, lai pieredzētu savu esību materializējušos, t.i., ķermenisku, un manī ir aizrautīga vēlme gan pašai saprast, kā to pēc iespējas harmoniskāk paveikt, gan arī dalīties tajā ar citiem, kam tas ir svarīgi. Elpa, skaņa, cigun, balss, sirds enerģija - tie ir mani instrumenti.Atceros savas divas visbiežāk studētās grāmatas bērnībā - "Populārā medicīnas enciklopēdija" un "Ārstniecības augu grāmata". Neesmu studējusi ne medicīnu, ne apguvusi augu zinības, bet man ir sajūta, ka manī tās jau ir un intuitīvi "zipojas vaļā". Retrītā pieredzēsi manā pavadībā gan rīta cigun nodarbību veidā, kādā es to praktizēju ikdienā - ieklausoties ķermenī un tā enerģijas līmenī, kā arī - es būšu klātesoša Tavos pārdzimšanas procesos, aktivizējot savu mātišķo arhetipu.

Par Tavu labsajūtu parūpēsies arī ILZE RICAVA. Ilze par sevi saka: "vienmēr esmu vēlējusies sevi izprast, ieraudzīt patieso sevi, meklējusi savu autentiskumu. Bērnībā dzīvoju savā "Paradīzes dārzā", sēdēju ozolā un ēdu ērkšķogas ar sīpollokiem. Pusaudžu gados migu ciet baznīcas sprediķos. Agrajā jaunībā ezotēriskā literatūra mijās ar psiholoģijas lekcijām. Vēlāk geštaltterapijas studijas. Bet visā esmu meklējusi vertikāli, tāpēc klasiskajā sistēmā bieži izdegu. Līdz pie manis atnāca deja un mūzika. Ar saviem diviem Lielajiem skolotājiem: Ķermeni un Skaņu. Un Telpa. Atslābstot nokļūsti mājās.

Ilze kopā ar Reni Grantu lutinās Tevi ar skaņu meditācija/gaismas performance gongu, kristālisko trauku un citu meditatīvo instrumentu noskaņās. Skaņa, vibrācija, frekvence, balss. Vesela pasaule, kurā būt un ienirt. Kurai ļauties.

No Ilzes sagaidīsi vēl vienu pārsteiguma nodarbību

REINIS GRANTS būs klātesošs ēdienreizēs un ļaus Tev sajust "Dinamisko kulināriju" - fiziskās esības mirklis dinamikā.

Reinis par sevi saka: "meklējot atbildes uz dziļiem jautājumiem, mans izziņas un apzināšanās ceļš ir aizvedis daudzos saistītos izpausmes virzienos. Viens no tiem ir ēdiens. Apzināti vērojot un ieklausoties savā ķermenī caur dažādiem eksperimentiem nonācu pie daudzām atziņām, kuras ir saistītas ar fiziskā plāna enerģijas ieguvi un apmaiņu, nereti – ēdienu. Sāku spēlēties ar to caur profesionālu kulināriju un atskārtu, ka tieši šajā brīvajā rotaļīgumā atveras patiess baudpilnas klātesamības mirklis, kur ēdiens vairs nav tikai ēdiens bet vesels notikums kurā enerģija tiek uzņemta netikai fiziski, bet arī mentāli. Emocionāli, garīgi un apzināti.

Dinamiskajā apzinātais tiek izrādīts veselīgās, apziņu paplašinošās, baudpilnās maltītēs no bioloģiskām sastāvdaļām, bez cukura, bez glutēna un bieži arī bez laktozes produktiem. Pie tā viss nebeidzas un mans izziņas ceļš ved tālāk – kā šo dzīvības enerģiju uzņemt arī citos veidos - caur autonomiju ar to arī padalīšos pirms maltītēm un ne tikai.

Kāpēc ir tik svarīgi piedzimt mīlestībā? 

Piedzimšana ir cilvēka pirmā pieredze ar fizisko pasauli. Ja tā nav bijusi patīkama un mīlestības pilna, cilvēks turpina savā dzīvē projecēt tās pārliecības un uzskatus, ko zemapziņas līmenī ir nokopējis no mātes sajūtām, jo tās paliek cilvēka šūnu līmenī. Auglim jau trešajā nedēļā sāk attīstīties nervu sistēma un viņš kā "sūklītis" sāk uzsūkt visu informāciju no informatīvā lauka, kas veidojas ap mammu

Iespējams, šī ir Tava visnozīmīgākā pieredze, kas Tev nepieciešama, lai būtiski uzlabotu psihoemocionālo veselības stāvokli. Šī ir bijusi viena no izaicinošakajām un reizē dziedinošākajām pieredzēm gan man personīgi, gan maniem klientiem 

Vislielāks mīts, kas vēl joprojām valda sabiedrībā, kā "bērns piedzimst kā balta lapa".

Vislabāk to var redzēt ģimenēs, kur ir vairāki bērni un vieni un tie paši vacāki.

Prenatālā jeb grūtniecības laika psiholoģija nu jau vairs nav jauns termins. Vairāki pētījumi apstiprina, ka mammas emocijas gaidību procesā ietekmē mazā cilvēciņa uztveri un pārliecības par dzīvi.

"Prenatālās psiholoģijas sākumi ir meklējami pagājušā gadsimta 20. gados, kad pirmo reizi tika aprakstīta cilvēka dzemdību procesu ietekme uz viņa personību. Aktualizējot dzimšanas nozīmīgos aspektus, arvien vairāk sāka pievērst uzmanību tam, kādas ir mazuļa un mammas attiecības, kamēr bērna dzīve vēl noris mammas vēderā. Kā arī tam, ka šīs attiecības vēderā kļūst par nozīmīgu pirmo attiecību pieredzi, kas, gribam to vai nē, ietekmē turpmākās dzīves pieredzi.

Brīdis, kad sieviete uzzina, ka ir gaidībās, ir ārkārtīgi svarīgs. Neatkarīgi no tā, vai mazulis plānots vai pieteicies negaidīti, bieži saistās ar ļoti pretrunīgām un spēcīgām emocijām.

Grūtniecības laikā piedzīvotie mammas emocionālie pārdzīvojumi ietekmē cilvēka pasaules uztveri un sajūtu, kā viņš sevi saredz pasaulē un sabiedrībā. Piemēram, sievietei, uzzinot par grūtniecību, iešaujas prātā doma par abortu vai arī ilgstoši ir grūtības pieņemt grūtniecības faktu, ir šaubas, kā dzīvot, vai spēs tikt galā ar mātes pienākumiem, vai ģimenes pieaugumam būs gatavs vīrietis. Pat, ja grūtniecība tiek saglabāta un bērns piedzimst mīlēts un gaidīts, sekas var būt, ka šaubu pilnās dienas vai nedēļas vēl nedzimušajam bērnam, iespējams, jau ir radījušas bailes un nepārliecību par sevi, savu vietu pasaulē. Tādam cilvēkam var būt grūtības iekļauties grupās, jaunā vidē. Jau esot pieaugušam, viņam liekas, ka viņu var nepieņemt, ka viņš neiederas šajā pasaulē,"

Gadu simtiem uzskatīja, ka cilvēkam ir tikai piecas maņas – tauste, dzirde, garšas sajūta, redze un spēja saost. Par to, ka šīs sajūtas bērnam varētu būt arī mātes vēderā, neviens pat neiedomājās. Pieņēma, ka embrijs deviņus mēnešus pavada "bezsapņu miegā", neko nejūtot, nedzirdot un nesaprotot. Pēdējās desmitgadēs ir atspēkots gan viens, gan otrs priekšstats. Izrādās, cilvēkam ir daudz vairāk maņu un ikviena no tām sāk attīstīties vēl mammas vēderā.
Spēja sajust pieskārienus ir pirmā sajūta, kas veidojas jau embrija stadijā. Attīstās arī siltuma un aukstuma atšķiršanas sajūta. Auglis jūt arī sāpes, ko rada nervu saspiedumi vai bojājumi. Diemžēl šis aspekts netiek ņemts vērā, kad tiek vadītas dzemdības. Bērns dzemdību laikā arī izjūt sāpes!

Populārākās pazīmes, kā gaidību un dzemdību pieredze ietekmē cilvēka rīcības dzīvē.

NEGAIDĪTS VAI NEGRIBĒTS BĒRNS

 • bail no atraidījuma (partnera, darbā, apkārtējo cilvēku), tāpēc bieži cenšas būt neaizstājams, lai pierādītu savu vērtību
 • komplicētas attiecības, jo parasti piesaista partneri, kurš viņu atraida vai arī viņš pats ir tas, kas atraida
 • neapzināta rada situācijas, kurās neiederas
 • nav sajūta, ka esmu pelnījis (ko tad es, es jau tikai....)
 • ir ārkārtīgi kārtīgi vai tieši pretēji - neorganizēti

ĶEIZARGRIEZIENS

 • ļoti vēlas paši tikt ar visu galā un grūtības pieņemt palīdzību, pat, ja tā ir ļoti nepieciešama

 • grūtības pieņemt lēmumus

 • grūtības pabeigt iesāktās lietas

 • grūti izveidot mīlošas attiecības, jo paši rada šķērļus, lai tādas nepieredzētu

 • bailes no asiem priekšmetiem vai pretēji

Plānots ķeizargrieziens - jūtas, ka netiek cienīts

Ārkārtas ķeizargrieziens - jūt, ka nevar darīt lietas pats, piesaista situācijas, kur viņš ir "jāglābj"


JA MAMMAI BAIL NO DZEMBRĪBU PROCESA UN IR NEDROŠA VIDE(var beigties ar ķeizargriezienu vai stimulāciju)

 • pavada sajūta, ka nevaru saņemt tik cik vēlos, kā vēlos un kad vēlos

 • domā, ka apkārtēji kavē viņa progresu

 • brīžos kad jūt ierobežojumus, aizsvilstas un ir dusmīgi

 • pavada sajūta, ka tiek kontrolēti un kavēti

SAPINIES NABAS SAITĒ (ap kaklu vai citām ķermeņa daļām)

 • bailes no tuvības vai intimitātes

 • grūti iejusties jaunā vidē

 • grūti just emocijas, tāpēc bieži izmanto augstas intensitātes risku, lai justos dzīvi

 • rada dzīvē šķēršļus, sabotējot sev

Retrītā apskatīsim arī pārējos dzimšanas tipus un sekas. Bērna plānošanas un gaidību laiks. Vecāku emocijas. Pretējā dzimuma ekspektācijas. Priekšlaicīga dzimšana. Ātra dzimšana. Ilgstoša dzimšana. Narkozes ietekme. Inkubators. Atdalīšanas no mātes. Tēva klātesamība dzemdībās. Bērna vārds. Barošana.

Saku Tev lielu pateicību par interesi izdzīvot dvēselisku pieredzi "Piedzimšana mīlestībā". Lai apstiprinātu Tavu dalību retrītā, obligāts priekšnoteikums - apmeklētas vismaz 5 individuālās enerģijas elpošanas sesijas pie jebkura no atdzimšanas elpošanas pasniedzējiem.

Tu jau nojaut, ka šis nav parasts retrīts, tāpēc man ir ārkārtīgi svarīga  kopējā grupas atmosfērā. Tas nozīmē, ka pirms vietas apstiprināšanas tiek organizēts īss sazvans!

Maksa par retrītu ir EUR 555.00 (viss iekļauts - dzīvošana, apzināta ēšana, izdales materiāli, atlīdzība pasniedzējiem un vietas uzturētājiem) Iespējams veikt dalīto maksājumu EUR 2 x 280. Dzīvošana 3-4 viettīgos numuriņos. Piemaksa par vienviettīgu numuriņu - Eur 120.

Lai nodrošinātu vietu retrītā, jāveic vismaz EUR 120.00 Atlikušo summu jāveic līdz 10.novembrim. Ja gadījumā Tev nav iespēja piedalīties retrītā, jebkura iemaksātā summa netiek atgriezta, bet Tavā vietā var ierasties cits cilvēks, kas atbilsts Retrīta nosacījumiem.