3 dienu RETRĪTS

PĀRDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ

3 dienu retrīts PĀRDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ

1.-3. decembrī

Līdz ar pirmo Adventi uzdāvini sev transformējošu un dvēselisku pieredzi, kas vairos mīlestību pret sevi un apkārtējo pasauli.

TAVI POTENCIĀLIE IEGUVUMI

 • izpratne par savu dzīves uzdevumu
 • paaugstināts pašvērtējums
 • uzlabotas attiecības ar vecākiem, partneri, bērniem
 • finansiālās labklājības vairošanās
 • empātijas sajūtas attīstīšana
 • lielāka miera sajūta
 • noderīga informācija, gatavojoties nākotnes dzemdību procesam

TEVI SAGAIDA

 • mierpilna atpūta īpašā vietā Līgatnes pusē, kuru neskar sociālo tīklu informācijas lauks
 • skaņu pelde dvēseles baudījumam
 • lekcijas un integrācija par piedzimšanas un gaidīšanas procesu ietekmi Tavu domāšanas un rīcību paradumos
 • transformējoša atdzimšanas elpošanas prakse un integrācija
 • meditācijas
 • apzināta ēšana visa retrīta laikā
 • pārsteiguma nodarbība
 • 1:1 saruna ar retrīta vadītājām - Baibu Auziņu un Anitu Dzeni

BAIBA AUZIŅA - retrīta idejas autore un vadītāja. Apzināta dzīvesveida piekritēja, 3 bērnu mamma (visi dzimuši ar ķeizargriezienu). Pati esmu bijusi negaidīts bērns savā ģimenē.

Esmu personīgā izaugsmes trenere, sertificēta rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, Laimīgas Sievietes Formulas veidotāja, izaugsmes kāršu "Izaugt 30 dienās" autore.

Pievēršot pilnu uzmanību Tavam prātam, fiziskajam ķermenim un emocijām, spēju būt lielisks atbalsts, strādājot ar klientu un viņa zemapziņas ietekmi uz savu dzīvi. Kopīgajā izaugsmes ceļā palīdzu dziedināt dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), dziedināt dzimšanas pieredzi, atlaist senus aizvainojumus un realizēt potenciālu, atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai ikdienai. Maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalos ar visām tehnikām, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu, tāpēc varu būt lielisks pavadonis Tavā iekšējās transformācijas ceļā, kas prasa maigu un iedvesmojošu atbalstu.

Retrītā būšu klātesoša Tev un aicināšu ieraudzīt savu dzīves misiju. Tu apzināsies, kā Tavs gaidīšanas un dzimšanas process ir ietekmējis Tavu dzīvi un domāšanas paternus. Vadīšu transformējošu pārdzimšanas enerģijas elpošanas sesiju un integrācijas sesijas. Ja jutīsi vēlmi un nepieciešamību, varēsi aprunāties ar mani individuāli par Tev aktuāliem jautājumiem.

ANITA DZENE - rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, skaņu meistare, ķermeņa prakšu vadītāja, topošais transformācijas koučs ar 9 gadu pieredzi retrītu organizēšanā un vadīšanā.

Es apzinos, ka cilvēks nāk šeit, uz Zemes, lai pieredzētu savu esību materializējušos, t.i., ķermenisku, un manī ir aizrautīga vēlme gan pašai saprast, kā to pēc iespējas harmoniskāk paveikt, gan arī dalīties tajā ar citiem, kam tas ir svarīgi. Elpa, skaņa, cigun, balss, sirds enerģija - tie ir mani instrumenti. Atceros savas divas visbiežāk studētās grāmatas bērnībā - "Populārā medicīnas enciklopēdija" un "Ārstniecības augu grāmata". Neesmu studējusi ne medicīnu, ne apguvusi augu zinības, bet man ir sajūta, ka manī tās jau ir un intuitīvi "zipojas vaļā". 

Manā pavadībā retrītā piedzīvosi gan rīta cigun nodarbību (veidā, kādā es to praktizēju ikdienā - ieklausoties ķermenī un tā enerģijas līmenī), kā arī es būšu klātesoša Tavos pārdzimšanas procesos, aktivizējot savu mātišķo arhetipu.

ILZE RICAVA - rūpēsies par Tavu labsajūtu.

Vienmēr esmu vēlējusies sevi izprast, ieraudzīt patieso sevi, savu autentiskumu. Bērnībā dzīvoju savā "paradīzes dārzā", sēdēju ozolā un ēdu ērkšķogas ar sīpollokiem. Pusaudžu gados migu ciet baznīcas sprediķos. Agrajā jaunībā ezotēriskā literatūra mijās ar psiholoģijas lekcijām. Vēlāk geštaltterapijas studijas. Bet visā esmu meklējusi vertikāli, tāpēc klasiskajā sistēmā bieži izdegu. Līdz pie manis atnāca deja un mūzika. Ar saviem diviem Lielajiem skolotājiem: Ķermeni un Skaņu. Un Telpa. Atslābstot, nokļūsti mājās.

Ilze kopā ar Reini Grantu lutinās Tevi ar skaņu meditācijas/gaismas performanci gongu, kristālisko trauku un citu meditatīvo instrumentu noskaņās. Skaņa, vibrācija, frekvence, balss. Vesela pasaule, kurā būt un ienirt. Kurai ļauties.

No Ilzes sagaidīsi vēl vienu pārsteiguma nodarbību!

REINIS GRANTS - būs klātesošs ēdienreizēs un ļaus Tev sajust "Dinamisko kulināriju" - fiziskās esības mirklis dinamikā.

Meklējot atbildes uz dziļiem jautājumiem, mans izziņas un apzināšanās ceļš ir aizvedis daudzos saistītos izpausmes virzienos. Viens no tiem ir ēdiens. Apzināti vērojot un ieklausoties savā ķermenī, caur dažādiem eksperimentiem nonācu pie daudzām atziņām, kuras ir saistītas ar fiziskā plāna enerģijas ieguvi un apmaiņu, nereti – ēdienu. Sāku spēlēties ar to caur profesionālu kulināriju un atskārtu, ka tieši šajā brīvajā rotaļīgumā atveras patiess baudpilnas klātesamības mirklis, kur ēdiens vairs nav tikai ēdiens, bet vesels notikums, kurā enerģija tiek uzņemta ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Emocionāli, garīgi un apzināti.

Dinamiskajā apzinātais tiek izrādīts veselīgās, apziņu paplašinošās, baudpilnās maltītēs no bioloģiskām sastāvdaļām - bez cukura, bez glutēna un bieži arī bez laktozes produktiem. Pie tā viss nebeidzas, un mans izziņas ceļš ved tālāk, kā šo dzīvības enerģiju uzņemt arī citos veidos - caur autonomiju ar to arī padalīšos pirms maltītēm, un ne tikai.

Kāpēc ir tik svarīgi piedzimt mīlestībā? 

Piedzimšana ir cilvēka pirmā pieredze ar fizisko pasauli. Ja tā nav bijusi patīkama un mīlestības pilna, cilvēks turpina savā dzīvē projecēt tās pārliecības un uzskatus, ko zemapziņas līmenī ir nokopējis no mātes sajūtām, kas paliek cilvēka šūnu līmenī. Auglim jau trešajā nedēļā sāk attīstīties nervu sistēma un viņš kā "sūklītis" sāk uzņemt visu informāciju no informatīvā lauka, kas veidojas ap mammu.

Iespējams, šis retrīts ir visnozīmīgākā pieredze, kas Tev nepieciešama, lai būtiski uzlabotu psihoemocionālo veselības stāvokli!

Vislielāks mīts, kas vēl joprojām valda sabiedrībā: BĒRNS PIEDZIMST KĀ BALTA LAPA.

Vislabāk to var redzēt ģimenēs, kur vieniem un tiem pašiem vecākiem nākuši pasaulē vairāki bērni.

Prenatālā jeb grūtniecības laika psiholoģija nu jau vairs nav jauns termins. Vairāki pētījumi apstiprina, ka mammas emocijas gaidību procesā ietekmē mazā cilvēciņa uztveri un pārliecības par dzīvi.

Prenatālās psiholoģijas sākumi ir meklējami pagājušā gadsimta 20. gados, kad pirmo reizi tika aprakstīta cilvēka dzemdību procesu ietekme uz viņa personību. Aktualizējot dzimšanas nozīmīgos aspektus, arvien vairāk sāka pievērst uzmanību tam, kādas ir mazuļa un mammas attiecības, kamēr bērna dzīve vēl noris mammas vēderā. Kā arī tam, ka šīs attiecības vēderā kļūst par nozīmīgu pirmo attiecību pieredzi, kas, gribam to vai nē, ietekmē turpmākās dzīves pieredzi.

Brīdis, kad sieviete uzzina, ka ir gaidībās, ir ārkārtīgi svarīgs. Neatkarīgi no tā, vai mazulis plānots vai pieteicies negaidīti, bieži saistās ar ļoti pretrunīgām un spēcīgām emocijām.

Grūtniecības laikā piedzīvotie mammas emocionālie pārdzīvojumi ietekmē cilvēka uztveri un sajūtu, kā viņš sevi saredz pasaulē un sabiedrībā. Piemēram, sievietei, uzzinot par grūtniecību, ienāk prātā doma par abortu vai arī ilgstoši ir grūtības pieņemt grūtniecības faktu, ir šaubas, kā dzīvot, vai spēs tikt galā ar mātes pienākumiem, vai vīrietis būs gatavs ģimenes pienākumiem. Pat, ja grūtniecība tiek saglabāta un bērns piedzimst mīlēts un gaidīts, no šīs reakcijas jaundzimušajā var veidoties paliekoši emocionālie nospiedumi - šaubu pilnās dienas vai nedēļas vēl nedzimušajam bērnam, iespējams, jau ir radījušas bailes un nepārliecību par sevi, savu vietu pasaulē. Tādam cilvēkam var būt grūtības iekļauties grupās, jaunā vidē. Jau esot pieaugušam, viņam šķiet, ka viņu var nepieņemt, ka viņš neiederas šajā pasaulē.

Gadu simtiem uzskatīja, ka cilvēkam ir tikai piecas maņas – tauste, dzirde, garšas sajūta, redze un spēja saost. Par to, ka šīs sajūtas bērnam varētu būt arī mātes vēderā, neviens pat neiedomājās. Pieņēma, ka embrijs deviņus mēnešus pavada "bezsapņu miegā", neko nejūtot, nedzirdot un nesaprotot. Pēdējās desmitgadēs ir atspēkots gan viens, gan otrs priekšstats. Izrādās, cilvēkam ir daudz vairāk maņu, un ikviena no tām sāk attīstīties jau mammas vēderā.


Spēja sajust pieskārienus ir pirmā sajūta, kas veidojas jau embrija stadijā. Attīstās arī siltuma un aukstuma atšķiršanas sajūta. Auglis jūt arī sāpes, ko rada nervu saspiedumi vai bojājumi. Diemžēl šis aspekts netiek ņemts vērā, kad tiek vadītas dzemdības. Bērns dzemdību laikā arī izjūt sāpes!

Populārākās pazīmes, kā gaidību un dzemdību pieredze ietekmē cilvēka rīcības dzīvē:

NEGAIDĪTS VAI NEGRIBĒTS BĒRNS

 • bail no atraidījuma, tāpēc bieži cenšas būt neaizstājams, lai pierādītu savu vērtību
 • komplicētas attiecības, jo parasti piesaista partneri, kurš viņu atraida vai arī pats ir tas, kas atraida
 • neapzināti rada situācijas, kurās neiederas
 • nav sajūta, ka ir pelnījis
 • piemīt izteikta kārtībā vai tieši pretēji - neorganizētība

ĶEIZARGRIEZIENS

 • ļoti vēlas paši tikt ar visu galā, ir grūtības pieņemt palīdzību

 • sarežģīti pieņemt lēmumus

 • grūtības pabeigt iesāktās lietas

 • grūti izveidot mīlošas attiecības, jo paši rada šķērļus, lai tādas nepieredzētu

 • bailes no asiem priekšmetiem vai pretēji

Plānots ķeizargrieziens - jūtas, ka netiek cienīts

Ārkārtas ķeizargrieziens - jūt, ka nevar darīt lietas pats, piesaista situācijas, kur viņš ir "jāglābj"


JA MAMMAI BAIL NO DZEMBRĪBU PROCESA UN IR NEDROŠA VIDE (var beigties ar ķeizargriezienu vai stimulāciju)

 • pavada sajūta, ka nevar saņemt tik, cik vēlas

 • domā, ka apkārtējie kavē viņa progresu

 • brīžos. kad jūt ierobežojumus, aizsvilstas un ir dusmīgi

 • pavada sajūta, ka tiek kontrolēti un kavēti

SAPINIES NABAS SAITĒ (ap kaklu vai citām ķermeņa daļām)

 • bailes no tuvības vai intimitātes

 • grūti iejusties jaunā vidē

 • grūti just emocijas, tāpēc bieži izmanto augstas intensitātes risku, lai justos dzīvi

 • rada dzīvē šķēršļus, sabotējot sev

Retrītā apskatīsim arī pārējos dzimšanas tipus un sekas. Uzzināsi par bērna plānošanas un gaidību laiku, vecāku emociju ieteikmi uz to. Pilnveidosi zināšanas arī tēmās: pretējā dzimuma ekspektācijas, priekšlaicīga dzimšana, ātra dzimšana, ilgstoša dzimšana, narkozes ietekme, inkubators, atdalīšanās no mātes, tēva klātesamība dzemdībās, bērna vārds, barošana.

Saku Tev lielu pateicību par interesi izdzīvot dvēselisku pieredzi retrītā PĀRDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ.

Tu jau nojaut, ka šis nav parasts retrīts, tāpēc mums ir ārkārtīgi svarīga kopējā grupas atmosfēra. Tas nozīmē, ka pirms vietas apstiprināšanas tiek organizēta īsa sazvanīšanās.


INFORMĀCIJA PAR DALĪBU

Maksa par retrītu: EUR 555,00

Cenā iekļauts VISS baudījums - dzīvošana, apzināta ēšana, izdales materiāli, atlīdzība pasniedzējiem un vietas uzturētājiem.

Ir iespēja veikt dalīto maksājumu!

Dzīvošana 3-4 vietīgos numuriņos. Piemaksa par vienviettīgu numuriņu - EUR 120,00.

Lai nodrošinātu vietu retrītā, jāveic vismaz EUR 120,00 priekšapmaksa!

Pilna norēķināšanās jāveic līdz 25. novembrim. Ja gadījumā pēc apmaksas veikšanas Tev tomēr nav iespēja piedalīties retrītā, jebkura iemaksātā summa netiek atgriezta, bet Tavā vietā var ierasties cits cilvēks, kas atbilsts retrīta nosacījumiem!