PIEREDZĒT SEVI

Palutini savu skaisto Sievietes būtību ar nedalītu uzmanību un rūpēm par SEVI!

Datums: 15.-18.augusts (pirmdienas vakars - ceturdienas pēcpusdiena)
Vieta: Etnogrāfiskais viesu nams "Gungas", Ādažu novads
Izmaksas: pilns apmeklējums - EUR 428.00, dienas apmeklējums bez nakšņošanas EUR 75.00 (iekļauts - uzturēšanās, 3 ēdienreizes, kafijas pauzes, atlīdzība lektoriem)
Iepriekšējo nometņu apmeklētājām - EUR 388.00

Nometnē aicinātas piedalīties 15 burvīgas sievietes.

Lai rezervētu savu dalību, jāveic iemaksaEur 90.00 EUR apmērā. Pilna dalības maksa jāsniedz līdz 5. augustam! Neierašanās gadījumā iemaksātā summa netiek atgriezta, bet Tavā vieta var piedalīties cita dalībniece.


TAVI IEGUVUMI

 • iedvesma
 • atpūta līdzīgu domājošu sieviešu vidū
 • jauna draudzība
 • mirkļa izbaudīšana šeit un tagad
 • jaunas zināšanas par sevi
 • rezultāts - Tu būsi sajūsmā
 • satikšanās ar savu īsto un patieso būtību


TĒMAS

 • KAS ES ESMU
 • SIEVIETES BŪTĪBA
 • MEDITĀCIJA
 • VESELĪGA SEKSUALITĀTE
 • DOMĀT ĀRPUS ROBEŽĀM
 • ĶERMEŅA PRAKSES
 • ARFAS SKAŅU PELDE
 • MĀKSLAS TERAPIJA
 • INTĪMAIS UN VIEDAIS FITNESS
 • SAKRĀLĀ DEJA 

PIETEIKUMS

PAR TAVU LABSAJŪTU RŪPĒSIES:

BAIBA AUZIŅA

Mūsu svētkos rūpēšos par Jūsu labsajūtu. Kopā meditēsim, baudīsim sevi un atjaunosim sevī Dievieti. Esmu brīnišķīgo satikšanās svētku autore. Visatbilstošākā "birka", kas pasaka daudz vairāk kā tituli un grādi, ar ko sevi asociēju - esmu laimīga Sieviete. Strādāju kā izaugsmes trenere un esmu sertificēta NLP (Neiro Lingvistiskās programmēšanas) praktiķe. Mans talants ir iedvesmot sievietes, atrodot ceļu pie Sevis un atklāt viņu formulu, kas ved uz laimīgu un piepildītu dzīvi!

EVIJA SAMINSKA

Sakrālā ceļojuma pie sevis pavadone. Ko sakrālā deja - meditācija sniedz sievietēm?

Caur šo deju sievietes sāk atvērties jutekliskumam, mācās iemīlēt sevi un savu ķermeni, sāk apzināti izprast un baudīt katru savu kustību, sajust un iepazīt enerģijas plūsmu. Ar elpošanas tehnikām un noteiktām kustībām līdzsvaro hormonālo sistēmu, uzlabo pašsajūtu un dzēš vecās programmas ķermenī. Deja paver durvis uz citu dimensiju, bet cik dziļi sieviete tai ļausies, būs atkarīgs tika no Viņas pašas un drosmes nomest pierastās maskas. Izdejojot apļus, spirāles, viļņus noteiktā secībā, mēs iekustinām savus enerģētiskos centrus ( čakras), pamodinām savu guļošo enerģiju, kura izejot cauri katrai čakrai, uzsāk baudpilnu deju ķermenī. Kad pamodusies enerģija atver durvis uz citu dimensiju, sākas meditācija. Sakrālā deja kļūst par meditaciju brīdi, kad sieviete atmet vecās dogmas, sāpes, bailes, uzspiestās programmas un kļūst atvērta ceļam pie sevis. Kā skaista, lunkana, pilna Visuma vieduma un pulsācijas čūska, sieviete kļūst gatava baudīt dzīvi!

Atļaujiet savam fiziskajam ķermenim pamosties, jo tikai tad jūsos sāks ieplūst Dievišķā enerģija, un jūs kā bite tieksieties pēc nektāra vēl un vēl!

GUNDEGA SKUDRIŅA

Radošās apvienības SKUDRAS METROPOLE vadītāja. Seko devizēm: "Mazliet aizbraucis jumts paver vairāk zvaigžņu." Dots devējam atdodas. Un radoša pieeja dzīvei paver plašāku horizontu un ļauj īstenot sapņus.

DĀRTA ZVANERE

Mūziku var dzirdēt un mūziku var arī just. Tā ir baudījums ne vien prātam, bet arī ķermenim. Mūzika ir pieskārieni. Skaņa spēj pieskarties mums no iekšpuses.

Mūzika ir visspēcīgākā pārnese tuvāk sajūtām. Patiesām, brīvām - savām sajūtām. Ļaujoties skaņai, tas notiek teju mirklī. Sajūtas, kuras gūstam dzirdot, ir vistuvākais ceļš pie sevis, gūstot atbildes, ko patiesi jūt un vēlas mans ķermenis. 

Palutināšu arfas skaņām.

KRISTĪNE ČERŅAVKSA

Intīmā un viedā fitnesa trenere, 3 semināru ciklu "Sievietes. Vīrieša. Pāra - Seksualitāte" organizatore, skaistumkopšanas izstādes "Baltic Beauty" vadītāja, profesionālo medicīnas konferenču rīkotāja, Dzun Juaņ Cigun 4 pakāpe, Liutauras Viktorinas garīgās prakses mācekle, Mg MBA.

ARTŪRS ŠULCS

Citi saka, ka es esmu izcils attiecību arhitekts - es meistarīgi palīdzu veidot izsmalcinātu, baudpilnu un harmonisku intīmo dzīvi un iejūtīgi radu iespējas atbrīvoties no traucējumiem attiecību un seksualitātes jomā.

Detalizētāki par mani https://arturssulcs.lv/.

Tu varēsi uzdot jautājumus un iegūt atbildes par aktuālo intīmajā jomā.

MARIJA MATVEJEVA

Varu teikt, ka esmu piedzimusi ar otu rokās. Jau no agras bērnības ir radusies cieša saikne ar mākslu. Es ticu, ka mākslas uzdevums ir vairot pozitīvās emocijas, tāpat arī mākslas darbi ar krāsu salikumu un sižetu var modināt spēcīgas jūtas un iedvesmot.

Akvareļglezniecība palīdz uzburt netveramu dziļumu un reizē arī maigumu. Uzdrīkstoties, atveroties un paļaujoties krāsu plūdumam, mēs spējam atvērties pasaulei un emociju skaistumam arī pašas. 

LĪVA KAPRĀLE

Manas aizrautības jau no bērnības ir māksla un daba. Tajās esatrodu un pilnveidoju sevi, izzinu pasaules skaistumu, kā arī dāvinu radošu iedvesmu citiem. Filcēšanu, kurā specializējos, izjūtu kā akvareļglezniecību. Abu tehniku pievilcība ir toņu jaukšanā un daudzkārtainā uzklāšanā, kuras rezultātu ne vienmēr var pilnībā paredzēt, bet tieši šis reizēm sagaidāmais pārsteiguma mirklis ir daļa no mākslinieciskās radīšanas pievilcīgā brīnuma. Tikpat dzirkstošiburvīga un individuāla ir sievišķības atraisīšanās radošajās pašizausmēs.

PROGRAMMA

15.AUGUSTS (PIRMDIENA)

17:00-19:00 ierašanās un iekārtošanās

19:00-20:00 vieglas uzkodas un iepazīšanās

20:00-23:00 pirts

23:00 vakara meditācija ar Baibu Auziņu

16.AUGUSTS (OTRDIENA)

8:30-9:30 ķermeņa modināšana ar jogas elementiem. Baiba Auziņa

10:00 - 11:00 nesteidzīgas brokastis

11:00 - 13:00 Atklāšana. Kas es esmu? Kāpēc tik svarīgi pieredzēt Sevi? Baiba Auziņa

13:00 - 14:00 pusdienas

14:00 -15:00 brīvais laiks

15:00 - 17:00 Sakrālais ceļojums pie sevis dejā ar Eviju Saminsku.

17:00 - 18:00 brīvais laiks

18:00 - 19:00 vakariņas

19:00 - 22:00 Sarunas dvēselei par un ap Tevi ar meditāciju Arfas skaņās kopā ar Baibu Auziņu un Dārtu Zvaneri!

17. AUGUSTS (trešdiena)

8:30 - 9:30 Intīmais fitness ar Kristīņi Čerņavsku

10:00- 11:00 brokastis

11:00 - 12:00 Sievietes spēks. Kā nepazaudēt un vairot sievišķību kopā ar Baibu Auziņu!

13:00 - 14:00 pusdienas

14:00 - 17:00 Pacel sevi spārnos. Gleznošanas meistarklase ar Mariju Matvejevu un Līvu Kaprāli

18:00-19:00 vakariņas

19:00 - 21:00 seksologs Artūrs Šulcs par Veselīgu seksualitāti

18. AUGUSTS (ceturtdiena)

8:00 - 9:00 viedais fitness ar Kristīni Černavsku

9:30 - 10:30 brokastis

10:30 - 12:00 Domāt ārpus robežām ar Gundegu Skudriņu.

12:00 - Nobeigums un atvadīšanās

DZĪVOŠANA UN IZMAKSAS:

Viss iekļauts - nakšņošana 2-4vietīgos numuros, visas ēdienreizes un kafijas/tējas pauzes (pirmdiena- vieglas vakariņas, otrdien un trešdien - brokastis, pusdienas, vakariņas un 2 kafijas/tējas pauzes, ceturtdien - brokastis un pusdienas).

Visas nometnes laikā pieejami svaigi augļi un dārzeņi

Organizatoriem ir tiesības mainīt programmu!