Iemīlies SEVĪ

Sadzirdi.sajūti.iemīli SEVI❤️

Pievienojies aizraujošam ceļojumam pie SEVIS. (Ieraksts veikts 2022.gada februārī)

Mīlēt Sevi - tā ir patiesa cieņa pret sevi un savām vērtībām. Tu ar sevi dzīvosi visu mūžu, padari šo pieredzi iepazīt sevi - aizraujošu. Esmu pārliecinājusies, ka nekas nav vērtīgāks kā apzināties savu vērtību, atklāt sevi, uzzināt par sevi jaunas lietas un būt harmonijā ar sevi. Džims Rons ir teicis: "Strādā ar sevi vairāk nekā to darbu, ko dari". Ja vēl pirms pāris gadiem es neapjautu šā teiciena kodolu, tad varu Jums atklāt - nekas tā nevairo pašapziņu un mīlestību uz dzīvi kā mīlestība pret sevi.

Kas Tevi sagaida?

1) Nepilnas 6h garumā lekcijas ( 1h katra). Tēmas: Ieteikumi labākam rezultātam, vides radīšana sevis iemīlēšanai, Zemapziņas bloku atpazīšanai, Sevis sadzirdēšana un sajušana, 9 soļi sevis iemīlēšanai.

2) 8 praktiski uzdevumi. Vides attīrīšana, vides radīšana, Zemapziņas bloku tīrīšana, Sevis sadzirdēšana, sevis sajušana, sevis iemīlēšana.

3) 6 meditācijas. Iemīlies Sevī, vajadzību atpazīšana, sadzirdi sevi, miera meditacija, vides/baiļu attīrīšana,  mīlestības meditācija.

4) 2 iedvesmas video spēcīgai motivācijai.


Kas ir tipiskākās pazīmes, kā atpazīt, ka Tu sevi necieni vai nemīli:

  1. Tevi uztrauc ko par Tevi padomās apkārtējie
  2. Tu cīnies ar lieko svaru
  3. Tev nav laika sev
  4. Tu baidies kļūdīties
  5. Tu salīdzini sevi ar citiem
  6. Tevi apciemo slimības vai sāpes
  7. Tevi neiepriecina darbs, ko Tu dari

Kur: slēgta grupa

Ieguldījums Sevī: EUR 35.00

Padziļināta pieredze izmanotojot online konsultācijas iespēju: EUR 70.00. Standarta online konsultācijas cena EUR 65.00.  Ietaupījums EUR 30.00

Pieeja grupai:2 mēnešus
 

PIETEIKUMS

Jautājums: Cik daudz laika vajadzēs uzdevuma izpildei?

Atbilde: ļoti atkarīgs no vairākiem faktoriem-cik daudz bloku identificēsi un cik dziļi tie ir, cik daudz ir darīts iepriekš!

Jautājums: Kas nepieciešams nodarbībā?

Atbilde: Pierakstu klade un skaistākā pikdspalva, kas Tevi iedvesmo. Nedalīta uzmanība SEV. Vieta, kur neviens netracēs meditācijai. Vēlme darīt.

Jautājums: Neesmu meditējusi. Vai man sanāks?

Atbilde: Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama!
 

Unikālā ceļojuma pavadone būšu es, Baiba Auziņa!

Ja atmet visus titulus un birkas - sevi raksturotu kā sievieti, kas ir laimīga katru dienu un iemīlējusies dzīvē!

Mana dzīves kvalitāte būtiski mainījās, kad uzņēmos atbildību un sāku sevi cienīt, iemīlēt un noteikt savu vērtību!

Zinu kā ir būt abās pusēs! Un izprotu kāpēc tā notiek!

Iemīlot sevi es esmu sākusi dzīvot savu sapņu dzīvi un nespēju būt izbrīnīta cik Visums mums ir labvēlīgs, kad esmu labvēlīga pret sevi

Savu sapņu dzīvi tā pa īstam sāku dzīvot tikai kādu pusotru gadu atpakaļ. Gatavošanās darbos aizvadīju teju 7 gadus. Mana kaislība un talants ir iedvesmot sievietes sākt dzīvot to dzīvi, kuru vienmēr ir sapņojušas! Es sekoju VISUMA likumiem un dzīvoju dzīvi tā, kā vēlos es. Mīlot un cienot sevi! Es izvēlos DZĪVOT, nevis izdzīvot! Esmu pārliecinājusies, ka praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt ka viss ir iespējams, ja ļaujam labām lietām notikt ar sevi un nevelkam pagātni tagadnē!