ATĻAUJ BŪT SEV LAIMĪGAI KATRU DIENU

Spēcīga formula un motivācija, kura parādīs kā būt laimīgai katru dienu!

Kā būt laimīgai katru dienu?
ekspreskurss 1.-30.septembris

....Jūsu projekts ir kļuvis kā narkotikas:) Un man ļoti patīk, tas, kas ar mani notiek!🤩Nespēšu izteikt vārdos, bet man ir sajūta, ka esmu novēlusi kartupeļu maisu no pleciem un man ir kļuvis vieglāk dzīvot, elpot, uztvert apkārtējo pasauli...es esmu sākusi smaidīt!!!! Man darbā kolēģi jautā, ko esmu sākusi lietot un kāpēc allaž man ir labs noskaņojums😁ES ESMU KĻUVUSI LAIMĪGĀKA!!! Patiešām!!!!Un noslēdzot visu šo garo penteri, es gribēju pateikt Jums MILZĪĪĪGU PALDIES! Paldies par to, ko Jūs darāt, par to, ka dalāties ar Jūsu zināšanām, par to, ka palīdzat mums mainīties...Esmu pārliecināta, ka arī pārējās meitenes jūt šīs brīnišķīgās un tik sasodīti patīkamās pārvērtības!!!!"

Kā sākt jau TAGAD dzīvot tādu dzīvi, kuru Tava dvēsele vienmēr ir vēlējusies?

Vai arī Tev šķiet, ka dienas aizlido un nav iespējams atrast laiku sev? Arī es esmu bijusi tajā vāveres ritenī un zinu, cik sāpīgas var būt sekas, ja laicīgi nenorauj STOPkrānu.

Perfektais brīdis nekad neatnāks. Tikai šodien pielemtajam lēmumam būs nozīme! Jau vairāki simti sieviešu būtiski uzlabojušas savu dzīves kvalitāti pateicoties ekspreskursam "Kā būt laimīgai katru dienu"

SAŅEM VĒRTĪGU BONUSU. Dāvinu bezmaksas piekļuvi mentorgrupai "Atmodini Sevi"- viss Tavai izaugsmei vienuviet-lekcijas, meditācijas, iedvesmas stāsti, manifestācijas tehnikas, pašanalīzes uzdevumi, veselīgas receptes, profesionāls atbalsts drošā, slēgtā izaugsmes telpā!
Pieeja atvērta līdz ar pieteikuma apmaksu un saglabājas līdz 30.septembrim!

🔴Protams, justies patiesi apmierinātai ar savu dzīvi mūsdienu Instagram laikmetā varētu būt grūti. Katrs otrais ieraksts Tev norāda, ka laimīga varēsi justies tikai tad, kad nopirksi reklamēto brīnumkrēmu, sasniegsi vēlamo kilogramu skaitu, iegūsi cienījamu amatu, nopelnīsi x summu, ietērpsies pēdējā dizainera radītajā tērpā, un tā es varētu turpināt ilgi.

🔴Mūsdienās laimei uzlikti teju nesasniedzami nosacījumi. Bet kamēr Tu nespēsi radīt laimi no iekšpuses, nekādi ārējie līdzekļi Tev nepalīdzēs būt patiesi laimīgai💟

🤔Kā mēs darbosimies?

➡️Vieta: Slēgta grupa

➡️Katru rītu plkst.4:00 Tu saņemsi norādi dienai un īsu video, kuru izpildot Tu vairosi savu laimes sajūtu.

➡️ Reizi nedēļā es būšu LIVE (ieraksti saglabāti, skaties kad Tev ērti) un atbildēšu uz visiem Taviem jautājumiem. Tā būs kā bezmaksas koučinga sesija, kurā Tu vari jautāt jebkurus jautājumus, kas Tev ir nozīmīgi savas laimes formulas atrašanai un ieviešanai! Tātad, kopā 4 LIVE koučinga sesijas

🖥Iespēja pievienoties LIVE sesijai grupas ietvaros (PĒC izvēles)

➡️Ieguldījums SEVĪ :
Agrā pieteikšanās cena līdz 15.augustam: EUR 45.00
Pēc 15.augusta - EUR 59.00
💸Vērtība EUR 220.00

 ‼️Pieeja 3 mēneši!

🎆Rezultāts-Tu būsi sajūsmā!

 
🔮🔮🔮!!! Īpašs bonuss!!!
4 spēcīgi  transformējošas meditācijas vēl jaudīgākam rezultātam. Meditāciju laikā Tu saņemsi atbildes kāpēc Tu esi Tur kur esi, uzzināsu savu dzīves mērķi,  iemācīsies sevi iemīlēt un atbrīvosies no aizvainojumiem, kas ir vislielākais šķērslis Tavai Laimei.

💡Esi aizņemta?

📈Tad šis ekspresskurss ir domāts tieši Tev

⏳Tikai 10-15 minūtes dienā

🤷‍♀️Ja Tu katru dienu nevari atrast laiku SEV 15 minūtes, tad Tu riskē, ka dzīve vienkārši paiet....un tu peldi pa straumi tai līdzi...nevis stingri turi stūri 🔆 un rādi virzienu kur vēlies nokļūt!

 Kāpēc Es Tev varu palīdzēt?

Ir viegli būt laimīgai un apmierinātai brīžos, kad viss notiek pēc Tava prāta. Bet kā noturēt laimes sajūtu, kad šķiet tas nav iespējams un notikumi ap mums nenorisinās pēc mūsu prāta?
Kopumā ar dzīvi esmu bijusi apmierināta un pateicīga visu laiku. Sevi mierināju, ka citiem ir sliktāk un man jānovērtē tas, kas man ir. Okey...es novērtēju un biju pateicīga... bet...iekšēji mani tirdīja daudz jautājumi. Kāpēc jūtos tā kā es jūtos, kāpēc nespēju novērtēt to, kas tiek dots, kāpēc pieaug svars, kāpēc neatkāpjas migrēna, kāpēc bērni neklausa, kāpēc jūtos tukša neskatoties uz esošajiem panākumiem, kāpēc nejūtos LAIMĪGA? Un tā varētu turpināt ilgi....
Atbilde ir īsa un vienkārša. Tā nebija mana dzīve. Es dzīvoju citu cilvēku un sabiedrības atbilstības standartu izdomātu dzīvi. Es ļāvu citiem noteikt kā man dzīvot, kaut dvēsele un ķermenis rādīja pretējo. Dziļi zemapziņā es jutu, ka var citādi, bet man nebija ne jausmas KĀ! Ar ko sākt? Katrs solis bija nedrošības pilns!
 Sevi kā īsti patiesi laimīgu sievieti atdzīstu vien tikai vairāk gadu! 
Kas ir svarīgākais? Iemācījos būt laimīga arī brīžos, kad dzīve spēcīgi šūpoja! Jā, tas ir iespējams un tas ir sasodīti vērtīgi un par to arī runāju kursā!
Joprojām turpinu pētīt, kas rada sievietes labsajūtu. Patieso labsajūtu, kas rodas no iekšpuses, nevis no dizainera radītās kleitas, statusa sabiedrībā, izglītības vai konta atlikuma! Saprotu, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt - Kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esam vēlējušās!

Visbiežāk tas ir stāsts par to - ar kādām dzīves pārliecībām mēs dzīvojam. Jo mūsu domas spēcīgi ietekmē mūsu pieņemtos lēmumus un lēmumi - mūsu rīcību!

Pieteikties šeit:

APMAKSAS VEIDI

1. Pārskaitījums
Apmaksas rekvizīti:

Ieguldījums sevī: EUR 45.00
Saņēmējs: Baiba Auziņa
Konts: LV14HABA0552016178458
Mērķis: Ziedojums

2. Maksāt ar Paypal

Pēc apmaksas uz norādīto telefona numuru saņemsi piekļuvi grupai!

A T S A U K S M E S

Projektu ieteiktu ikvienam cilvēkam neatkarīgi no dzimuma. Noteikti vēlos dalīties ar savām meitām, jo vēlos, lai viņas izaug laimīgas.

Skalā no 1-10 es ņemšu vērā visus ieteikumus uz 8-9, bet tiekšos uz 10, lai būtu laimīga katru dienu. Laimes sajūta noteikti ir vairojusies. Vairāk smaidu, saskatu labo un novērtēju to. Mierīgāk uztveru cilvēkus. Vairāk pamanu situācijas, kad līdzās ir stresa un negāciju pilni cilvēki, es cenšos nelaist sevī tās sajūtas. Pārliecinājos, ka dzīve ir skaista un es jau to piedzīvoju, tikai kaut kur paralēli biju apmaldījusies.

Arita

radoša, 3 fantastisku bērnu mamma

Projektu ieteiktu visām sievietēm, kuras jūtas nepārliecinātas par sevi, vēlas piedot, sapņot un virzīties reāli uz priekšu, būt laimīgai katru dienu!

Galvenais ir darīt! Ja dara, tad viss sanāk un izdodas! Skalā no 1-10 es uz 8 pielietošu dzīvē visu, ko esmu iemācījusies! Laimes sajūta noteikti ir palielinājusies, jo ik dienu, saņemot uzdevumu, es piedomāju un aizdomājos par tām lietām, kas dziļi skapītī noglabātas, un sāku pazamām tās šķetināt.

Zane

meklējot harmoniju sevī

Ieteiktu katrai sievietei! Jo pirms kursa šķita, ka man ir tikai viena problēma, bet izrādās, ka viss tomēr ir saistīts un nekas nav izraujams no konteksta. Kamēr nebūs salikti visi puzles gabaliņi pareizā vietā - puzle gatava nebūs...

Es biju pakārtojusi sevi citiem un tie bija mani meli sev, upura loma... bet tagad lēnām to kuģi griežu uz pareizo virzienu un jūtos ļoti labi. Atrodu gan laiku sev, gan sāku sakārtot savu ikdienu, vairs nav tik traks haoss. Viss lēnām sāk atrisināties. Un vēl viena lieta... viss tiešām ir mūsu galvā. Līdz šim šo zināju teorētiski, tagad praktiski. Gribu visu ņemt vērā uz 10 ballēm, atkāpšanās ceļa nav.

Maruta

ceļā uz dzīvi - saskaņā ar sevi

Šis kurss noteikti manā dzīvē ieviesa pārmaiņas. Saņēmu drosmi mainīt savu ikdienu un domāšanu. Kas bija ļoti īpašs solis, jo nesen kļuvu par māmiņu!

Agnese

Laimīga jaunā māmiņa

Šis kurss man ļāva iepazīt sevi vairāk un no cita skatu punkta. Palīdzēja dzīvot apzinātāk, izprotot vairāk gan savu, gan citu rīcību. Enerģijas pieplūdums un motivācija garantēta!

Noteikti nevajag baidīties, ka kaut kas nesanāks, vai nepagūsi laikā! Ir lieliska atbalsta komanda!

Iesaku visām sievietēm, kas vēlas sevi iepazīt savādāk, izprast sevi un savas rīcības, vēlas pilnveidot sevi un dzīvot laimīgāku, piepildītāku un jaudīgāku dzīvi! 

Agnese

Radošā, jaunā un ne tik jaunā māmiņa

Ieteiktu šo projektu visām sievietēm, lai atsvaidzina un attīra visu lieko.

Mana atziņa - tikai riskējot, var sasniegt savu mērķi. Ieguvu daudz informācijas, kuru vēl apkopoju. Lai ieviestu ieteikumus ikdienā, darīšu visu uz 10 ballēm.

Mana laimes sajūta ir vairojusies, tikai tā jāvairo vēl vairāk un spēcīgāk. Esmu pati par sevi laimīga. Paldies, Baiba! Tu esi mana motivācija iet un darīt.

Sarmīte

SARMĪTES RADOŠĀ PASAULE veidotāja! 4 burvīgu bērnu mamma, kas piepilda savus sapņus

Liels Paldies Baibai par šo kursu! Tā ir lieliska iespēja iepazīt sevi, paiet pretī savām bailēm un katru dienu, strādājot pie uzdevumiem, iepazīt tik daudzas nianses sevī, kam ikdienā paskrienam garām! Īpaši patika un patīk strādāt ar Afirmācijām, tās dod spēku nepadoties, ejot uz kādu mērķi, vai vienkārši stiprināt sevi ticībā, ka es varu vairāk, kā domāju. Novērtēju Baibas dotās zināšanas, uzdevumus un padomus! Kursu iesaku sievietēm kā iedrošinājumu paskatīties uz savu dzīvi no cita skatu punkta, ieklausoties savā ķermenī un sirdī!

Sintija

Laimīga

Skaties interviju ar projekta dalībnieci šeit mūsu Instagram Laimigas_Sievietes_formula kontā: https://www.instagram.com/tv/Cd_KTHVlaV1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Es ticu, ka mūsu dzīves uzdevums ir BŪT LAIMĪGĀM

Daudzi cilvēki līdz pat pašām beigām neapzinās, ka laime ir izvēles iespēja. Viņi palikuši iestrēguši vecos paradumos un rutīnā.

Kā ir ar Tevi?

Redzot, cik "dzelžaini" sievietes meklē laimi ārējos apstākļos un lietās, kā arī gaida, kad viņu darīs laimīgu apkārtējie cilvēki vai apstākļi, ir dzimis ļoti pārdomāts projekts, kas ļoti īsā laikā sniedz Tev tās atbildes, kuras nepieciešamas Tavai laimes formulai!

Ne mirkli nešaubījos uzņemties ļoti atbildīgu lomu - parādīt kā iespējams būt laimīgām katru dienu. Kāpēc? Jo es ticu, ka mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām.

Arī es kādreiz domāju, ka būšu laimīga, kad mani atzīs mani draugi un skolas biedri, kad vilkšu skaistas drēbes, kad iegūšu izglītību, kad iegūšu labi apmaksātu darbu, un, protams, kad notievēšu, tad, kad......, tad, kad...., tad kad...... - un es esmu pārliecināta, ka mēs katra šo sarakstu varētu turpināt un turpināt līdz mēs nonāktu pie secinājuma, ka NEKAD, jo tik daudz vēl vajag izdarīt.... Un, lai to izdarītu, nepiešama nauda un laiks, kura mums nav. Tajā brīdī ir tikai viens secinājums - es nevaru būt laimīga, LAIME ir nesasniedzama. To var iegūt tikai izredzētie un "laimes luteklīši".

‼️Es laužu šo maldīgo priekšstatu

Jau vairāki simti sieviešu uzlabojušas savu dzīves kvalitāti pateicoties šim kursam. Klientu fantastiskie rezultāti parāda cik nozīmīgs ir kurss un mana tiešā klātbūtbe LIVE sesijās tiek atzīta visaugstāk.