PIEREDZI SEVI JAUNĀ LĪMENĪ

Ja Tu jūti atbalsta nepieciešamību savā attīstībā - attiecībās, veselībā, finansēs, sevis piepildījumā, pašvērtējumā, bailēs no pārmaiņām - aicinām Tevi uz dzīves restartu!

Šī ir iespēja pilnveidoties patstāvīgi ar izcilu atbalstu, ko nodrošinās izaugsmes kāršu IZAUGT 30 DIENĀS process un abu autoru iedvesmots pārmaiņu process.

Mēs Tev piedāvājam iespēju saņemt vēl vairāk! Iepazīsti izaugsmes kārtis un efektīvākiem rezultātiem pievienojies online mentoringam 23. martā, 6. aprīlī un 21. aprīlī.

Norise

 • 23. marts: atklāšanas online satikšanās. Kāršu autores Baiba Auziņa un Dace Broka dalīsies ar metodēm, kā visefektīvāk strādāt ar kārtīm.
 • 23.-6. aprīlis: dalībnieki strādā ar kārtīm patstāvīgi vai pārī (pēc izvēles).
 • 6. aprīlis: online satikšanās, kad dalībnieki dalās ar iespaidiem un darba procesu - kā veicies ar uzdevumu izpildi. Iespēja uzdot jautājumus izaugsmes kāršu autorēm, saņemot agriezenisko saiti.
 • 6.-21. aprīlis: dalībnieki turpina strādāt ar kārtīm patstāvīgi vai pārī (pēc izvēles).
 • 21. aprīlis: noslēdzošā online satikšanās, kad dalībnieki dalās ar uzdevumu izpildi un uzdod jautājumus. Ieteikumi no izaugsmes kāršu autorēm, kā turpināt pievērsties sev, izvērtēt patiesās dzīves prioritātes un apzināties pašvērtību.


Kāršu mentoringa process norisinās: no 23. marta līdz 21. aprīlim.

Online tikšanās 23. martā, 6. aprīlī un 21. aprīlī norisināsies ZOOM platformā plkst. 18:30-20:00.

Online nodarbības tiks ierakstītas atkārtotai skatīšanās iespējai un būs pieejamas vēl 2 mēnešus pēc kursa noslēguma.

Visu kursā pieejamo saturu un informāciju varēsi baudīt izglītības platformā: https://izaugsme.thinkific.com/courses/pieredzi-sevi-jauna-limeni-30-dienas


Lai piedalītos, nepieciešams savs izaugsmes kāršu IZAUGT 30 DIENĀS komplekts!

Ja tāda nav, to saņemsi pāris dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas un dalības apmaksas veikšanas kāršu mentoringa kursam.

Savu izaugsmes kāršu komplektu vari iegādāties arī mūsu mājaslapas sadaļā VEIKALS vai:

Bonusi

 • prakse pārliecības celšanai un videoinstrukcija tās veikšanai EUR 24,00 vērtībā, kas ir pieejama kursa norises platformā UZREIZ pēc dalības apmaksas
 • dalībnieku atbalsts visa kursa garumā 
 • DĀVANĀ meditācija dzīves restartamDalības maksa

Dalība

NAV IEKĻAUTS IZAUGSMES KĀRŠU KOMPLEKTS!

39€

Pilnā dalība

IR IEKĻAUTS IZAUGSMES KĀRŠU KOMPLEKTS EUR 24,00 VĒRTĪBĀ


54€

Lai pievienotos kursam:

 1. aizpildi zemāk norādīto anketu un spied pogu "IESNIEGT"
 2. spied pogu "PIEVIENOTIES", kas atrodas zem anketas
 3. kursa platformā veic apmaksu (EUR 54,00, ja nav sava izaugsmes kāršu komplekta un vēlies to saņemt līdz ar šo kursu / EUR 39,00, ja Tev jau ir savs izaugsmes kāršu komplekts)

Apsveicu! Esi pievienojies un gatavs baudīt saturu!


PIETEIKUMA ANKETA


Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas esi aicināts pievienoties izaugsmes kāršu mentoringa kursam PIEREDZI SEVI JAUNĀ LĪMENĪ! Lai atziņām bagātīga un skaista šī pieredze!


A T S A U K S M E S

PIEREDZI SEVI JAUNĀ LĪMENĪ