Konsultācijas iespējas

Ņemot vērā, ka mēs katra esam unikāla, arī mūsu problēmas ir unikālas un nevienmēr grupu projektos var tās atrisināt.

Nevajadzētu atstāt pusrisinātu jautājumu, jo tad ir grūtāk iet uz priekšu. Tu neesi pilnā spēkā, Tavas enerģijas daļiņas ietrēgušas neatrisinātajā lietā un nav viegli. Tajā brīdī aicinu veikt ieguldījumu sevī atnākot uz konsultāciju. Tas ir brīdis, kad dvēsele lūdz palīdzību. Nekādas ārējās lietas un mantas ilgstoši nespēs aizstāt radušos tukšumu vai neziņu.

Konsultācijas ilgums: 1 - 1.5 h
Konsultācijas maksa online: EUR 65.00
Konsultācijas maksa klātienē: EUR 85.00
Adrese:Brīvības iela 214b ( VEF rajons)
Valoda:latviešu

Konsultācija ir laiks, kuru varat veltīt tam, lai saņemtu profesionālu atbalstu dažādu situāciju risināšanā:

▫️ sevis iemīlēšanai;
▫️pašvērtības celšanai;
▫️bērnības traumu dziedināšanai;
▫️baiļu, stresa, vainas sajūtas un citu negatīvo emociju neitralizācijai;
▫️sievišķības atmodināšanai;
▫️dzīvesprieka atgriešanai;
▫️savas dzīves misijas izprašanai;
▫️slimību dziedināšanai;
▫️attiecību uzlabošanai;
▫️labklājības palielināšanai;
▫️sapņu un mērķu realizācijai;
▫️piedošanas prakses, aizvainojumu dzēšana;
▫️1:1 sarunas izaugsmei;
▫️personīgā emocionālā izaugsme;
u.c.

Konsultācijas laikā Tu izpratīsi kāpēc pie Tevis ir atnākusi konkrētā situācija un kā to mainīt. Nepieciešamības gadījumā pielietosim transformējošas vai izzinošas meditācijas prakses!

PIETEIKUMS konsultācijai

Kā vislabāk sagatavoties konsultācijai?
Atbilde: lai iegūtu efektīvu rezultātu pirms konsultācijas lūgšu aizpildīt nelielu anketu. Anketa ir anonīma. Sagatavo pierakstus, lai vari pierakstīt vērtīgākās atziņas!

Kā notiek konsultācijas?
Online formātā konsultācija notiek whatup videozvanā ar ieslēgtu kameru!
Klātienē satiksimies harmoniskā vidē Labo sajūtu laboratorijā, Rīgā, Brīvības ielā 214b. Uz vietas ir viss nepieciešamais, lai Tu varētu atbrīvoties un ļauties procesam. Tēja, ūdens, garderobe, slēdzams skapītis un mājīgas telpas!

Kādā veidā notiek apmaksa?
Apmaksa tiek veikta rezervācijas brīdī veicot pārskaitījumu vai skaidrā naudā veicot apmaksu uz vietas (klātienē)

Cik droši ir veikt izzinošas meditācijas prakses?
Pavisam droši! Meditācijas prakses tiek pielietotas gadījumos, kad nepietiek tikai izprast situāciju. Ir brīži, kad mūsu loģiskais prāts mums traucē sadzirdēt Zemapziņu-kurā glabājas visas atbildes! 

Kāpēc es varu palīdzēt?
Es ticu, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt kā atbrīvoties no liekā un noticēt, ka arī man ir iespējams dzīvot mīlestībā, labklājībā, veselai, dzīvespriecīgai, sievišķīgai, harmoniskai, pat, ja pasaule ap mani nav tāda. 
Esmu piedzīvojusi trauksmi, depresiju, stresu, bailes no neizdošanās, bailes no "man nepietiks", bailes "neesmu gana laba", bailes "ko par mani padomās", emocionālo ēšanu, neticības sev, sevis pazaudēšanu, utml! Izmaiņas sākās tajā brīdī, kad uzņēmos PILNU atbildību par savā dzīvē notiekošo un pieņēmu lēmumu to mainīt! 
Nav svarīgi kādā dzīves posmā Tu esi, kur strādā un dzīvo! Ja Tu pieņemsi lēmumu uzņemties atbildību un mainīt to, Tev var būt VISS. Pilnīgi viss, ko Tu vēlies piedzīvot un es Tev varu parādīt KĀ!

Kāda ir mana pieredze?
Cik vien sevi atceros, man vienmēr ir ļoti paticis mācīties un izzināt dažādus procesus. Mani lielākie dzīves skolotāji no kuriem esmu guvusi iedvesmu ir Tonijs Robins, Deans Graziosi, Robins Šarma, Džo Dispenza, Dace Rolava, Inta un Jānis Brūni.  Studējot psiholoģiju, koučingu un NLP, esmu savienojusi efektīvākās metodes, lai atbrīvotos no liekā, kas neļauj mums būt pilnā spēkā!

Atsauksmes

Ļoti patika Baibas vadītā klātienes konsultācija, kurā bija ietverta arī dziļa meditācija. Kad ienācu skaistajās telpās, iestājas miers un sirsnība. Viss sākās ar jauku sarunu un turpinājās ar meditāciju. Meditācija bija tik viegla! Beigās galva tik viegla kā no laimes apreibsti. Iesaku ikkatram ko tādu piedzīvot! Aizgāju uzreiz mājas gulēt, jo gribējās mieru un klusumu. Piecēlos no rīta tik viegli.

Ļoti patika ka Baiba ir tik sirsnīga un mīļa un jauka. Jutos tik labi, tā ir kā terapija dvēselei.

/Madara/ 


Biju dzirdējusi, ka ir tādi cilvēki, pēc kuru satikšanās iestājas miers un gribas ilgāk uzturēties viņu tuvumā. Esmu bezgala pateicīga, ka atradu Baibu! Esmu pilnībā mainījusi savu domāšanas veidu un pati pārsteigta kā tas strādā. Biju mēģinājusi arī citur, bet tas nebija tik dziļi un spēcīgi! Kopā ar Baibu sapratām kāpēc "man neiet" un jāpiekrīt, ka "izravējot sakni", mainās viss, pat attiecības ar manu vīru ir uzlabojušās!
/Sanita/


Es sapratu, ka mani ir pārņēmušas bailes un tās vada manu dzīvi. Baiļu dēļ biju sev ļoti daudzko liegusi. Atskatoties šķiet smieklīgi un nevajadzīgi, bet toreiz tā nejutos. Baibas personiskā pieredze man ļāva paskatīties uz savām bailēm no pavisam cita skatu punkta. Tagad bailes uzskatu par draugu un zinu kā ar tām strādāt. Ja kādu kavē bailes, noteikti iesaku izrunāt to ar Baibu. Pārsteidzošas atklāsmes!
Paldies!

/Kristīne/