Manifestācija - Radīšana

Manifestācijas izaicinājums

10.-30.janvāris
Kursa maksa EUR 21.00 

Pieteikties šeit:

Pēc pieteikuma aizpildīšanas, saņemsi apmaksas rekvizītus. Pēc apmaksas uz norādīto telefona numuru saņemsi piekļuvi grupai!

Manifestācija ir R A D Ī Š A N A.

Atklāj SEVĪ superspējas un radi

Ko manifestēt?

Manifestēt var jebkurus priekšmetus, kustamo un nekustamo īpašumu. Sev izdevīgas situācijas. Jaunu, tev pašai tīkamāku apkārtni, draugus un partnerus. Slimību izdziedināšanu un veiksmi eksāmenā. Mācības, ceļojumu, jaunas pieredzes iegūšanas iespējas. Jaunu darbu, kam sirds stāv klāt. Tātad - faktiski jebko!

Kāpēc sapņi/manifestācija nepiepildās?

Jāpatur vērā, ka par mērķu īstenošanu ir atbildīga zemapziņa - un tā var arī piebremzēt mūsu centienus. Iemesls tam ir iekšējie bloki, mūsu pārliecības, kas veidojušās no pašas bērnības un dažkārt saņemtas jau ģenētiski.

💫Ja Tev ir bijis sapnis, bet tā arī nav piepildījies, pievienojies!!!

💫Vai tavs sapnis kādreiz tevi ir izbiedējis ar to cik neprātīgs tas izklausās? Vai Tev ir teikts: "beidz sapņot, tas nav reāli" vai "tas Tev nav pa spēkam"

👙atbrīvoties no 20 liekiem kilogramiem

🤸‍♀️ieviest regulāras fiziskās aktivitātes

💶pelnīt 100 000 mēnesī

📔publicēt savu grāmatu

🚪Uzsākt savu biznesu

💼Atrast jaunu darbu

🏡 Atrast jaunu dzīves vietu

👩‍❤️‍👨izveidot mīlošas attiecības

👩‍👧‍👦uzlabot attiecības ar bērniem

💫Turbo multenītē gliemezis sapņoja kļūt par ātrbraucēju. Viņu iedvesmoja dzirdētais: "Neviens sapnis nav par lielu, neviens sapņotājs par mazu"(Kura vēl nav redzējusi, aicinu to izdarīt. Bērnu filmās ir ļoti daudz dziļu domu un rīku, ko mēs varam pielietot savā dzīvē).

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Kādi ir Tavi sapņi?

Kas kavē to īstenošanu?

💫Lai sapnis nepaliktu tikai sapnis, un Tu esi gatava DARĪT, šis izaicinājums ir domāts tieši TEV.

KUR?

Slēgtā Facebook grupā

KAD?

10.-30.janvāris

KĀ NOTIKS?

💫 Pirms sākt manifestēt, attīrīsim savu Zemapziņu.

👉 Sapņa meditācijas prakse

👉3 reizes būs LIVE sesijas, kurā atbildēšu uz visiem Taviem jautājumiem

👉Nevari pieslēgties LIVE, noskaties atkārtojumā!

🎬Sākam: 10.janvārī

🎬Beigsim: 30.janvārī

💸Enerģijas apmaiņai: EUR. 21.00

Pieteikšanās:

Pieeja grupai saglabājas līdz 28.februārim

Atsauksmes:

"Labvakar. Paldies par interesanto meistarklasi. Neko tādu vēl nebiju pieredzējusi. Mans sapnis-ļoti izaicinošs, es vēlos pamest savu pilsētu un dzīvot Spānijā. Līdz ar to tiek meklēts arī jauns darbs. Sekoju norādēm un sapratu kāda veida darbu līdz ar to vēlos. Riskēju uz visiem 100% un es nespēju noticēt, ka jau nākošajā dienā man zvana un saka, ka darbs ir mans. Un nu es sēžu pie koferiem un nespēju aptvert cik ātri viss notiekās pateicoties manu domu spēkam. Vissirsnīgākie Paldies"

"Man nebija tik viegli, jo es vēlējos atrast attiecības. Bija ļoti grūti tikt sev pāri, bet nu esmu ļoti laimīga! Tas viss pateicoties tikai Tev, Baiba!"

"Šis bija kautkas wou! Es jūtu kā man ir pieauguši spārni pēc šīs meistarklases! Katru dienu gaidīju ar milzīgu interesi - ko tālāk? Ir laiks piepildīt manu sapni"

Noformēt kā DĀVANU KARTI