Vēl nebijis formāts-online retrīts veselībai

VESELA Sieviete = LAIMĪGA Sieviete 

TAVS palīgs ceļā uz Veselu un Laimīgu Sievieti!
Skaties kad un kur Tev ir ērti!


Pēc pieteikuma aizpildīšanas saņemsi apmaksas rekvizītus. Piekļuvei retrīta materiāliem piesakies šeit (pēc apmaksas veikšanas) https://www.facebook.com/groups/4051116961661447/

Pieteikums

TAVI IEGUVUMI 

🌿Zināšanas kā uzlabot veselību saviem spēkiem,
🌿Izpratne kā rodas slimība un ko darīt, kad tā ir atnākusi.
🌿Ko turēt savā "zāļu skapītī".
🌿Mana pieredze un atziņas izslimojot Covid 19 
🌿3 Zemapziņas meditācijas prakses:
            🍃Veselībai, kuras laikā uzzināsi kāpēc Tevī ir slimība/sāpes un kā strādāt ar slimības cēloni. Individuālā seansa vērtība - EUR 85.00
            
🍃Aizvainojuma dzēšanai. Dāvana no sirds.
            🍃Mieram un harmonijai. Dāvana no sirds.

📌Vieta: Facebook grupa (beztermiņa piekļuve)
📌Enerģijas apmaiņai: EUR 60.00
📌Padziļināta enerģijas apmaiņa: EUR 95.00 (iekļauta 1-1,5h online konsultācija par Tev aktuālu tēmu)
 Ietaupi EUR 30.00  

🎁🎁🎁Bonuss: PDF formāta rokassgrāmata par galvenajiem sāpju/slimību iemesliem. Vērtība - EUR 50.00

💸💸💸Kopējā bonusa vērtība = EUR 135.00


  Zinātnieki, tāpat kā es, nonākuši pie secinājuma, ka katra cilvēka slimībai ir savs cēlonis. Tā noteikti ir un Tavs ķermenis zina atbildi.

  Ja ārstam nav skaidru atbilžu par slimības ierosinātāju, visbiežāk dzirdētā atbilde ir stress. Nu labi - stress? Bet kāpēc stress? No kā? Kas ir dziļākie stresa cēloņi? Tos mediķi var tikai minēt. Variantu ir bezgala daudz.

  Pēdējos 50 gados ir veikta apjomīga pētniecība, kura atklājusi to, ko mēs mūsdienās saucam par ķermeņa gudrību jeb inteliģenci. Tā ir ķermeņa atmiņa. Brīdī, kad slimība mani burtiski "nolika uz gultas", es biju nobijusies. Viss, ko es zināju, ka gribu "tikt ārā", lai ko tas man prasītu. Esot 32 gadus jauna, apjautu kā jūtas cilvēki 80/90 gadu vecumā. Es vēlējos saprast savas slimības cēloņus. Pamazām sāku apzināties, ka slimību cēloņi ir meklējami manī pašā. Biju sev radījusi neskaitāmi daudz slimību un sāpju, pašai neapzinoties. Man ir izoperēts žultspūslis, bija problēmas ar kuņģi, nierakmeņiem, piedzīvoju migrēnu smagā formā, milzīgus galvas reiboņus, pārslodzi, depresiju, trauksmi un elpas trūkumu. Un šī visa "buķete" tika izdzīvota līdz 33 gadu vecumam. Bija periodi, kad katru dienu kaut kas sāpēja. Atskatoties uz toreizējo sevi, saku paldies par grūtībām, kas man bija jāiztur, jo citādi es savos projektos nevarētu atklāt, kā Tev palīdzēt izvairīties no slimībām.

  Medikamenti ir īslaicīgs risinājums. Iemiesotās emocijas un reakcijas atgriežas. Mēs varam atbrīvot ķermeni tikai tad, ja speciālista uzraudzībā ļaujam iekonservētajām emocijām atgriezties, lai tās ievadītu sev vēlamajā rezultātā.

  Joprojām ticu, ka vienīgais mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām

  Piekrīti, ja esi vesela, tevī ir spēcīga un dzīva enerģija, kuras rezultātā uzlabojas arī kopējā dzīves kvalitāte!

  Nu jau vairāk kā 7 gadus neesmu slimojusi un pašārstēšanās ceļā esmu izārstējusies no mokošās migrēnas, un nu jau pagājis vairāk kā gads, kopš vairs nav nepieciešamas brilles.

  2022.gada sākumā izlimoju Covid 19. Man bija vajadzīga šī pieredze. Kāpēc? Par to es stāstu video stāstā, kas iekļauts materiālos!

  Kāpēc slimības, negatīvas emocijas un sāpes atgriežas? Jo ikvienā no mums ir programma, kas balstās uz mūsu pieredzi un notikumiem, kas izdzīvoti kopš bērnības. Mūsu prāts šīs programmas uztver kā vienīgo pareizo dzīvošanas modeli. Tās ir mūsu pārliecības. Turpinot dzīvot saskaņā ar izveidotajām pārliecībām, mēs turpinām griezties tajā pašā karuselī. Vienā mirklī nāk sapratne, ka ne zāles, ne terapijas nepalīdz.

  Slimību izcelsmē pastāv likumsakarības. Tas saistīts ar to, ka konkrēts orgāns vai organisma sistēma nes arī emocionālu slodzi. Katra mūsu ķermeņa daļa informatīvi atspoguļo mūsu domas un emocijas.

  Jebkura slimība - tas ir signāls par līdzsvara zudumu. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka noteiktā mūsu organisma vietā kaut kas nav kārtībā.

  Sāpes, ko izsauc slimība, ir veselīga nervu reakcija, kas vēlas tev pateikt: "Mīļā, apsēdies uz mirkli, ir kas tāds, kam Tev ir jāpievērš uzmanība." Šajā brīdī tev nevis jādodas uz zāļu skapīti un aptieku pēc kārtējās tabletītes, bet jāpaņem brīvs brīdis sev - vissvarīgākajam cilvēkam, un ar dziļu mīlestību jāpasakās savai zemapziņai, ka viņa ir pievērsusi tavu uzmanību un rūpējas par tevi. Tāpēc arī pret jebkuru slimību izturies ar patiesu cieņu.

  Mūsu organisma veselība ir vistiešākajā mērā atkarīga no mūsu dzīvesveida un attieksmes pret dzīvi. Mūsdienu medicīna arvien lielāku uzmanību pievērš psihosomatikai. Online retrītā- veselības uzlabošanai un tās atgūšanai saviem spēkiem, Tu sapratīsi;
  🌱par ko vēsta slimība,
  🌱kādi ir bijuši tavas slimības cēloņi,
  🌱iemācīsies patstāvīgi atklāt šos cēloņus
  🌱un vairums gadījumos - izveseļoties bez zālēm, kā arī nepieļaut, ka slimība varētu atnākt pie TEVIS.

  ATSAUKSMES 

  3 galvenie ieguvumi:

  Ieguvumi noteikti ir meditācijas, atgādinājums atcerēties par sevi, savām vajadzībām, un pārliecinājos, kā negatīvās domas realizējas slimībās un traumās, ko esmu piedzīvojusi.

  🤔Vai Tu saskati sakarîbas starp savām slimībām un dzīvē izdarītajām izvēlēm?

  Jā, noteikti ir sakarības.

  🤔Vai Tev sanāca sazināties ar Zemapziņu?

  Šķiet ka jā, taču vēl atkārtošu mājās, klusumā!

  🤔Kas šķiet visgrūtāk izdarāms?

  Vissarežģītāk pārlauzt savu domāšanu, taču ar to jau strādāju un jau šobrīd pamanu, ka uztveru lietas mierīgāk, kamēr apkārtējie turpina stresot par nesvarīgām lietām, kuras paši nekā nevar ietekmēt.

  *********************

  Prāts ir atbrīvots no negatīvām domām un stresa, viss tiek uztverts ar pozitīvismu!😇

  **********************

  Mīļš, mīļš paldies, bija ļoti interesanti un aizraujoši klausīties, daudz lietas rezonēja, jāiemācās sevī vairāk ieklausīties un jāstrādā ar sev svarīgām lietām, vairāk pozitīvā, jāiemācās atteikties no bailēm un domām par tām.

  Pateicīga par šo retrītu!🙏🌞💖

  **************************

  No sirds pateicos par retrītu. Noteikti sadzirdēju apstiprinājumu saviem agrākiem novērojumiem. Un vairākkārt biju pārliecinājusies, ka domām ir milzīgs spēks. Un tiešām, kad ikdienā uzņēmos pārāk daudz, nez nonkurienes saslimu vai, piem, paklupu un sastiepu potīti, kā rezultātā tiku nolikta uz bremzēm. Tikai ar laiku sāku pieņemt šo signālu un saprast, kādēļ tas ar mani notiek, un vel svarīgāk- novērtēt. Kopumā atkārtošos, ļoti vērtīgs materiāls sevis izprašanai ir rokasgrāmata. Un sāku arvien vairāk just vēlmi pēc meditēšanas, ko arī praktizēju. Būt mierā ar sevi ir nepieciešams.

  *************************

  Es arī jau ilgāku laiku atpakaļ sāku sevī ieklausīties un saprast kopsakarības, bet Tevis sniegtais it kā apstiprina manas nojausmas un dod papildus zināšanas un rīkus sevis izzināšanai, atvēršanai un sakārtošanai. Paldies Tev 🙏🤗🥰