Ceļojums online lekciju ciklā IEMĪLIES SEVĪ

Sadzirdi, sajūti, iemīli SEVI!

Pievienojies aizraujošam ceļojumam pie SEVIS.

Mīlēt Sevi - tā ir patiesa cieņa pret sevi un savām vērtībām. Tu ar sevi dzīvosi visu mūžu, padari sevis iepazīšanas pieredzi aizraujošu. Esmu pārliecinājusies, ka nekas nav vērtīgāks, kā apzināties savu vērtību, atklāt sevi, uzzināt par sevi jaunas lietas un būt harmonijā ar sevi. Džims Rons ir teicis: "Strādā ar sevi vairāk nekā to darbu, ko dari". Ja vēl pirms pāris gadiem es neapjautu š' teiciena kodolu, tad varu Tev atklāt - nekas tā nevairo pašapziņu un mīlestību uz dzīvi kā mīlestība pret sevi.

35,00 €

Kas ir tipiskākās pazīmes, lai atpazītu, ka Tu sevi necieni vai nemīli:

 1. Tevi uztrauc, ko par Tevi padomās apkārtējie
 2. Tu cīnies ar lieko svaru
 3. Tev nav laika sev
 4. Tu baidies kļūdīties
 5. Tu salīdzini sevi ar citiem
 6. Tevi apciemo slimības vai sāpes
 7. Tevi neiepriecina darbs, ko dari


Tavi ieguvumi

 • Lekcijas nepilnu 6h garumā (1h katra). Tēmas: Ieteikumi labākam rezultātam vides radīšanā, lai iemīlētu sevi, Zemapziņas bloku atpazīšanai, Sevis sadzirdēšana un sajušana, 9 soļi sevis iemīlēšanai
 • 8 praktiski uzdevumi. Vides attīrīšana, vides radīšana, Zemapziņas bloku tīrīšana, Sevis sadzirdēšana, sevis sajušana, sevis iemīlēšana.
 • 6 meditācijas. Iemīlies Sevī, vajadzību atpazīšana, sadzirdi sevi, miera meditācija, vides/baiļu attīrīšana, mīlestības meditācija.
 • 2 iedvesmas video spēcīgai motivācijai


Unikālā ceļojuma pavadone būšu es, Baiba Auziņa!

Ja atmet visus titulus un birkas - sevi raksturotu kā sievieti, kas ir laimīga katru dienu un iemīlējusies dzīvē! Mana dzīves kvalitāte būtiski mainījās, kad uzņēmos atbildību un sāku sevi cienīt, iemīlēt un noteikt savu vērtību! Zinu, kā ir būt abās pusēs. Un izprotu, kāpēc tā notiek!

Iemīlot sevi es esmu sākusi dzīvot savu sapņu dzīvi un nespēju būt izbrīnīta, cik Visums mums ir labvēlīgs, kad esmu labvēlīga pret sevi!

Savu sapņu dzīvi tā pa īstam sāku dzīvot tikai kādu pusotru gadu atpakaļ. Gatavošanās darbos aizvadīju teju 7 gadus. Mana kaislība un talants ir iedvesmot sievietes sākt dzīvot to dzīvi, kuru vienmēr ir sapņojušas! Es sekoju VISUMA likumiem un dzīvoju dzīvi tā, kā vēlos es. Mīlot un cienot sevi! Es izvēlos DZĪVOT, nevis izdzīvot! Esmu pārliecinājusies, ka praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt ka viss ir iespējams, ja ļaujam labām lietām notikt ar sevi un nevelkam pagātni tagadnē!


Norise

Uzdevumu izpildes laiks ļoti atkarīgs no vairākiem faktoriem - cik daudz bloku identificēsi, un cik dziļi tie ir, cik daudz ir darīts iepriekš!

Procesā ļoti noderēs skaistākā pierakstu klade un pildspalva, kas Tevi iedvesmo. Nedalīta uzmanība SEV. Vieta, kur neviens netraucēs meditācijai. Vēlme darīt.

Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama. Esi droša, atvērta un ļaujies pirmajām pieredzēm meditācijā. Par visu esmu parūpējusies, lai būtu viegli un saprotami.


Ceļojums norisinās slēgtā Facebook grupā. Pieeja aktīva 2 mēnešus.

Ieraksts veikts 2022. gada februārī.

Padziļināta pieredze, izmantojot online konsultācijas iespēju: EUR 70.00. (Standarta online konsultācijas cena EUR 65.00. Ietaupījums EUR 30.00)