IEDVESMAS PILDSPALVA

Rakstīšana padara mirkli mūžīgu. Mazliet apstādina laiku un līdzsvaro Tevi ar tagadni. Vārdi atklāj un iemieso sajūtas, kas uzrakstītas iegūst spēcīgu, materializēties spējīgu un maģisku enerģiju.

Rakstīt nozīmē - būt šeit un tagad. Doties randiņā ar sevi. Būt pilnīgā apzinātībā un saslēgumā ar sevi, savām domām, prātu, sirdi un ķermeni.

Tikpat nozīmīgs, cik process, ir arī tas, KĀ to izdzīvojam. Tu esi radīta, lai dzīvotu sievišķīgi, mierpilni, romantiski, majestātiski. Un šeit ir Tava iedvesmas pildspalva, kas vedīs Tevi burvīgos randiņos ar sevi, atgādinās par Tavu maigo būtību un iemūžinās vārdos Tev tik ļoti nozīmīgos dzīves notikumus.

9,99 €

Katrā no sadarbības iespējām dalos, cik būtiska nozīme pašizaugsmes, sevis analīzes un mainīšanās procesā ir pierakstiem. Sapņi izteikti vārdos bieži vien neturpinās reālās rīcībās. Rakstība materializē vārdus un veicina fiziskas, izmaiņas veicinošas darbības. Pieraksti ir spēcīgs impulss izaugsmi turpināt un vērst konkrētā rīcībā. Savukārt - rīcība aizved pie rezultāta.

Radīta IEDVESMAS PILDSPALVA. Motivācija sākt pievērsties sev un iekšējām pārmaiņām.


Noskaņa

  • Maigi rozā tonis.
  • Dekorēta ar stikla aci, kas imitē cirkonu.
  • Atgādina par Laimīgas Sievietes Formulas galveno pārliecību - DZĪVO . SAPŅO . PIEPILDI .


Iegāde

  • Saņem sev tuvākajā pakomātā ar Omnivas vai DPD starpniecību.
  • Sūtīšanas izmaksas: EUR 3.