PRAKSE PĀRLIECĪBAS CELŠANAI || videoinstrukcija

Kāpēc un kā Tu (ne)īsteno mērķus?

Atbilde ir: pārliecība. Tā nav sajūta, tas ir mentālais prāta stāvoklis. Tā ir apzinātība par to, ko un kāpēc dari vai nedari. Spēcīga motivācija, kas virza Tevi līdz vēlamajam iznākumam, lai arī kāds būtu ceļš un ceļojums. Vai esi apmierināta ar sevi?

Šeit ir pieejama prakse (apraksts + 30 minūšu videoinstrukcija), kas vieglā un saprotamā veidā cels Tavu pašvērtējumu. Praksē apkopotas Baiba Auziņas un Bali garīgo skolotāju zināšanas.

24,00 €

TU DZĪVO SEV . TU DARI SEV . DZĪVO PĀRLIECINĀTI

To, kurš no rīta iziet no mājām laimīgs un pašpārliecināts, arī darbā nemocīs neatrisinātas problēmas, jo cilvēks izstaro harmoniju nevis nedrošību.

Neceri, ka rītdien viss pats no sevis kļūs labāks. Dzīvo katru dienu tā, kā tā būtu Tava pēdējā diena... Cerēšana nozīmē nedrošību, un tā paņem daļu enerģijas, kuru vari izmantot sava mērķa sasniegšanai!

Esmu izveidojusi vienkārši pielietojamu praksi, kuru, praktizējot katru dienu, Tu pamazām celsi savu pašvērtību. Praksē apkopotas manas un Bali garīgo skolotāju zināšanas, lai līdz ar pašvērtības celšanu dzīvē ienāk arī miers un harmonija!

Praksi veido apraksts un 30 minūšu gara videoinstrukcija, kas detalizēti izskaidro veicamo darbību nozīmi!


Prakse Tevī veicinās pārliecinošas atziņas:

  • Pārliecību rada mērķis.
  • To, cik kvalitatīvi un veiksmīgi Tu dzīvo, cik ātri un efektīvi piepildi savus sapņus, lielā mērā nosaka TAVI uzskati un pārliecības.
  • Pārliecība ir pagātnē izveidojušies filtri, caur kuriem uztver savu dzīves pieredzi. Pārliecība ir dzīves realitātes veidotājs.
  • Ja ticēsi kādai sevis virzītai patiesaībai, tad neapzināti dosi pavēli savām smadzenēm, kā uztvert notiekošo, iespējams, ignorējot citas sajūtas un pieredzes perspektīvas.
  • Pārliecība tiešā veidā dod rīkojumu nervu sistēmai. Kad notici, ka tā ir patiesība, Tevi pārņem situācijai atbilstošs neiroloģisks stāvoklis, it kā iedomātais būtu īstenība.
  • Pārliecība atmodina, aktivizē TAVU BEZGALĪGO IEKŠĒJO POTENCIĀLU.


Izvēlies prakses intensitāti:

  1. Pārliecības prakse patstāvīgai lietošanai: EUR 24,00 (apraksts + videoinstrukcija)
  2. Pārliecības prakse ar individuālu online konsultāciju: EUR 87,00 (apraksts + videoinstrukcija + konsultācija ar Baibu Auziņu). Izvēloties piedāvājumu, ietaupi EUR 22,00.

Samīļo savu pašvērtējumu, dod sev mīlestību caur uzmanību pati sev. Es Tevi atbalstīšu!


PIETEIKUMS PRAKSEI AR KONSULTĀCIJU

Sazināšos ar Tevi 24h laikā un sniegšu atbildi par konsultācijas iespējām!


A T S A U K S M E S

Praksi izmantoju katru darba dienas rītu, kad to varu darīt klusumā. Ir lielāks iekšējais miers it visā.


Pirmās izmaiņas sajutu tikai pēc aptuveni 4 dienām. Jo sākumā bija skepse. Nu jau praktizēju vairāk kā mēnesi un pārliecība aug acīm redzami.