Iespējams Tavs labākais ieguldījums

Veselības atgūšana paša spēkiem. Nometne sievietēm

Nometne no piektdienas līdz svētdienai 26.-28.11. 2021.

Viesu nams "Gungas", Ādažu novads

Limitēts dalībnieču skaits 15

CENA: 255 EUR.

TAVI IEGUVUMI

🧘‍♀️Zināšanas kā uzlabot savu veselību pašas spēkiem;

🧘‍♀️Iedvesma;

🧘Mierpilna atpūta līdzīgu domājošu sieviešu vidū;

🧘‍♀️Iespējams jauna draudzība;

🧘‍♀️Mirkļa izbaudīšana šeit un tagad;

🧘‍♀️Izpratne kāpēc rodas slimības un kā no tām izvairīties;

🧘‍♀️"Ko likt uz šķīvja";

🧘‍♀️Jaunas prasmes svētku galda noformēšanai;

🧘‍♀️Rezultāts - Tu būsi sajūsmā!

TĒMAS

📣 KRISTĀLA TRAUKU SKAŅAS MEDITĀCIJA;

🙋‍♀️VIEDAIS FITNESS;

🧘‍♀️JOGA

🔮ZEMAPZIŅAS IESPĒJAS;

🌺SVĒTKU GALDA NOFORMĒŠANAS MEISTARKLASe;

🌬ELPOŠANAS PRAKSES;

🍋VESELĪBA KĀ DZĪVESVEIDS;

🥗UZTURS.

DZĪVOŠANA UN IZMAKSAS: viss iekļauts - nakšņošana 2-4vietīgos numuros, visas ēdienreizes un kafijas/tējas pauzes (piektdien- kafijas/tējas pauze un vieglas vakariņas, sestdien - brokastis, pusdienas, vakariņas un 2 kafijas/tējas pauzes, svētdien - brokastis, pusdienas un kafijas/tējas pauze).
Visas nometnes laikā pieejami svaigi augļi.

PIETEIKTIES ŠEIT:

Par Tavu labsajūtu rūpēsies vislabākā komanda!

Baiba Auziņa - izaugsmes un prāta trenere. Sertificēta NLP (neiro linvistiskā prorammēšana) praktiķe. Laimīgas sievietes formulas veidotāja!

 Izloloti 3 izaugsmes projekti sievietēm: "Kā būt laimīgai katru dienu", "Laimīgas Sievietes Formula" un "Jaudīgai iedvesmai ceļā uz sevis labāko versiju", kurā jau piedalījušās vairāk kā 250 sievietes. Programmu vienojošais elements ir zemapziņas bezgalīgās iespējas. Es turpinu pētīt faktorus kas un kāpēc ietekmē sievietes labsajūtu. Ar iegūto pieredzi es dalos savos projektos, jo saprotu, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt - Kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esam vēlējušās! Veselības tēma man ir bijusi īpaši tuva, jo bez labas veselības ir grūti domāt par prieku dzīvē. Nu jau vairāk kā 7 gadus nebūšu slimojusi un pašas spēkiem esmu uzvarējusi spēcīgu migrēnu un uzlabojusi pilnībā redzi. Nometnē     dalīšos ar savu pieredzi, kas pamatota ar zinātniskiem faktiem par to kā rodas slimība ko tā stāsta par mums! 

Ieva Ozoliņa - sertificēta jogas un atdzimšanas elpošanas pasniedzēja.

Es Tev ļaušu ieskatīties Tevis pašā esošajā labsajūtas koferītī un apzināti iepazīt instrumentu, ko sauc ELPA. Došu Tev iespēju izjust, kāds brīnumlīdzeklis ir Tevī un pielietot to ikdienā!

Kristīne Čerņavska - Intīmā un viedā fitnesa trenere, 3 semināru ciklu "Sievietes. Vīrieša. Pāra - Seksualitāte" organizatore, skaistumkopšanas izstādes "Baltic Beauty" vadītāja, profesionālo medicīnas konferenču rīkotāja, Dzun Juaņ Cigun 4 pakāpe, Liutauras Viktorinas garīgās prakses mācekle, Mg MBA.

8:00 - 8:20 Rīta rituāls limfas atmodināšanai

8:20 - 9:15 Viedais fitness - vidējas intensitātes vingrošana, kas papildināta ar ārstniecisko vingrošanas, pilašu un baleta elementiem - drošam un efektīvam rezultātam 😊

9:15 - 9:30 Sarunas ar dalībniecēm.

Madara Meiere
 -   sertificēta fitnesa un uztura trenere;
 -   veselīga dzīves veida lektore;
 -   Grāmatas "21 Diena Līdz Veselīgam Dzīves Veidam" autore;

Nodarbības laikā, Tu uzzināsi:

- kas ir ēdiens, cik daudz ir jāēd, kāpēc ir jāēd, no kā sastāv pilnvērtīga maltīte?
-  no kādiem produktiem izvairīties?
- kā plānot ēdienreizes?
- praktiski padomi, lai veselība kļūtu par dzīves veidu;
- kustība, miegs, ūdens, stress.
 

Sanita Velša /Nakts Viloje/ Esmu florista amata meistars jau 15 gadus. Nupat ir piepildījies mans sapnis par savu ziedu studiju - Naktsvijole. Mans rokraksts ir krāsa un vieglums.Mums būs iespēja iemācīties kā ar ar ziedu kompozījas palīdzību radīt svētku sajūtu savas ģimenes svētku galdam. Tad nu radīsim kopā! Uz tikšanos meistarklasē!
 

26. novembris (piektdiena)

17:00-18:00 ierašanās un iekārtošanās

18:00-19:00 iepazīšanās un vieglas vakariņas

19:00-21:00 pirts un pelde Dūņezerā

21:00-22:00 meditācija mieram un harmonijai
 

27. novembris (sestdiena)


8:00-9:00 viedais fitness

9:30- 10:15 gatavošanās dienai

10:00 - 10:45 veselīgas brokastis

10:45 - 11:15 nometnes atklāšana. Baiba Auziņa

11:15 - 11:30 pauze

11:30 - 13:00 "Kā rodas slimības un kā saglabāt/uzlabot veselību pašas spēkiem". Baiba Auziņa

13:00-14:00 veselīgas pusdienas

14:00-16:00 "Tavs bezmaksas brīnumlīdzeklis - ELPA - kā to efektīvi pielietot ikdienā". Ieva Ozolina

16:00-16:30 pauze

16:30-17:30 Dziedinošu kristāla trauku skaņas terapija. Ieva Ozoliņa

17:30-18:00 pauze

18:00-19:00 veselīgas vakariņas

19:00-22:00 "Ko glabā Tava Zemapziņa un kā tā vada Tavu dzīvi". Zemapziņas prakse. Baiba Auziņa


28. novembris ( svētdiena)


8:00 - 9:00 joga kopā ar Ievu Ozoliņu

9:00-10:00 gatavošanās dienai

10:00 - 10:30 veselīgas brokastis

10:30 - 12:00 "Ko likt uz šķīvja? Praktiski padomi, lai veselība kļūst par dzīvesveidu". Madara Meijere

12:00-12:30 pauze

12:30 - 14:30 "Radošā nodarbība - kā ar ar ziedu kompozījas palīdzību radīt svētku sajūtu savas ģimenes svētku galdam?" Sanita Velša

14:30-15:00 vēlās veselīgās pusdienas

15:00 - 15:30 noslēgums

No 15:30- 16:00 došanās mājup pilnas ar iedvesmu un iekšēju mieru!

Sestdien un svētdien, plkst., 6:45-7:45 būs iespēja pievienoties atspirdzinošai rīta pastaigai!

Visas dalībnieces saņems receptes ēdieniem, kas tapuši uz vietas!

!!! Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas. Apmeklējot nometni, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, un derīgs sertifikāts. Sertifikātu var lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv

!NAUDAS ATMAKSA:
- atsakoties līdz 10.11., pirmā iemaksa tiek atgriezta,
- atsakoties pēc 10.11., pirmā iemaksa netiek atgriezta, bet Jūsu vietā var braukt cita dalībniece.

! Organizators patur tiesības mainīt un papildināt programmu un pasniedzēju sarakstu!

Vesela sieviete - laimīga sieviete. Es ticu, ka mums nav paredzēts slimot.

Zinātnieki, tāpat kā es, nonākuši pie secinājuma, ka katra cilvēka slimībai ir savs cēlonis. Nē, man nav medicīniskā izglītība, un nejūtu nepieciešamību to iegūt. Es uzskatu, ka nekas iedarbīgāks, kā pašas pieredze un sapratne par slimības cēloni nevar būt. Un jau atkal manā labsajūtā ir iejaukts zemapziņas spēks.

Ja ārstam nav skaidru atbilžu par slimības ierosinātāju, visbiežāk dzirdētā atbilde ir stress. Nu labi - stress? Bet kāpēc stress? No kā? Kas ir dziļākie stresa cēloņi? Tos mediķi var tikai minēt. Variantu ir bezgala daudz. Patiesībā atbildi savam stresa stāvoklim zini tikai Tu pati.

Pēdējos 50 gados ir veikta apjomīga pētniecība, kura atklājusi to, ko mēs mūsdienās saucam par ķermeņa gudrību jeb inteliģenci. Tā ir ķermeņa atmiņa. Brīdī, kad slimība mani burtiski "nolika uz gultas", es biju nobijusies. Viss, ko es zināju, ka gribu "tikt ārā", lai ko tas man prasītu. Esot 32 gadus jauna, apjautu kā jūtas cilvēki ap 90 gadiem. Es vēlējos saprast savas slimības cēloņus. Pamazām es sāku apzināties, ka slimību cēloņi ir meklējami manī pašā. Es biju sev radījusi neskaitāmi daudz slimību un sāpju pašai neapzinoties. Man ir izoperēts žultspūslis, bija problēmas ar kuņģi, nierakmeņiem, piedzīvoju migrēnu smagā formā, milzīgus galvas reiboņus, pārslodzi, depresiju, trauksmi un elpas trūkumu. Un šī visa "buķete" tika izdzīvota līdz 33 gadu vecumam. Bija periodi, kad katru dienu kaut kas sāpēja. Atskatoties uz toreizējo Sevi, saku paldies par grūtībām, kas man bija jāiztur, jo citādi es savos projektos nevarētu atklāt kā Tev palīdzēt izvairīties no slimībām. Medikamenti ir īslaicīgs risinājums. Iemiesotās emocijas un reakcijas atgriežas. Mēs varam atbrīvot ķermeni tikai tad, ja speciālista uzraudzībā ļaujam "iekonservētajām" emocijām atgriezties, lai tās ievadītu sev vēlamajā rezultātā.

Joprojām ticu, ka vienīgais mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām. Piekrīti, ja Tu esi vesela, tevī ir spēcīga un dzīva enerģija, kuras rezultātā uzlabojas arī kopējā dzīves kvalitāte!

Nu jau vairāk kā 7 gadus neesmu slimojusi un pašārstēšanās ceļā esmu izārstējusies gan no lielas un mokošās migrēnas, un nu jau pagājis vairāk kā gads, kā vairs nav nepieciešamas brilles.

Kāpēc slimības, negatīvas emocijas un sāpes atgriežas? Jo ikvienā no mums iekšā ir programma, kas balstās uz mūsu pieredzi un notikumiem mums apkārt, kas izdzīvoti kopš bērnības. Mūsu prāts šīs programmas uztver kā vienīgo pareizo dzīvošanas modeli. Tās ir mūsu pārliecības. Turpinot dzīvot saskaņā ar izveidojušām pārliecībām, mēs turpinām griezties tajā pašā karuselī. Vienā mirklī nāk sapratne, ka ne zāles, ne terapijas nepalīdz. Bet KĀ lai saņem atbildes?

Es sapratu, ka man nav ko zaudēt, kā vienīgi savas sāpes, un sāku uzzināto informāciju izmēģināt uz sevi. Efekts bija vairāk kā pārsteidzošs! Manā dzīvē sākās brīnišķīgas pārmaiņas ne tikai veselības jomā, bet visās dzīves jomās. Ir vieglāk būt laimīgai, kad esi vesela. Es mainīju attieksmi pret visu un jo īpaši pret sevi. Izdzisa pilnīgi visi aizvainojumu. Rezultāts - dzīvot palika daudz interesantāk un priekpilnāk.

Slimību izcelsmē pastāv likumsakarības. Tas saistīts ar to, ka konkrēts orgāns vai organisma sistēma nes arī emocionālu slodzi. Kas nozīmē to, ka katra mūsu ķermeņa daļa informatīvi mums atspoguļo mūsu domas un emocijas.

Jebkura slimība - tas ir signāls par līdzsvara zudumu. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka noteiktā mūsu organismā vietā kaut kas nav kārtībā.

Sāpes, ko izsauc slimība ir veselīga nervu reakcija, kas vēlas tev pateikt: "Mīļā, apsēdies uz mirkli, ir kas tāds, kam Tev ir jāpievērš uzmanība". Šajā brīdī, Tev, nevis jādodas uz zāļu skapīti un aptieku pēc kārtējās tabletītes, bet jāpaņem brīvs brīdis priekš sevis, vissvarīgākā cilvēka, un ar dziļu mīlestību jāpasakās savai zemapziņai, ka viņa ir pievērsusi Tev uzmanību un rūpējas par Tevi. Tāpēc arī pret jebkuru slimību izturies ar patiesu cieņu.

Mūsu organisma veselība ir vistiešākajā mērā atkarīga no mūsu dzīvesveida un attieksmes pret dzīvi. Mūsdienu medicīna arvien lielāku uzmanību pievērš psihosomatiskai.