Esmu laimīga sieviete. Izaugsmes trenere, garīgā skolotāja un sertificēta NLP praktiķe. Laimīgas Sievietes Formulas veidotāja. Elegantu Kleitu nomas īpašniece.
Pēc vairāk kā 15 gadu darbības vadošajās Latvijas bankās esmu pārtraukusi karjeru finanšu sfērā, lai sekotu sirdbalsij. 
Izloloti vairāki projekti, kas vērsti uz izaugsmi, sevis atrašanu, sevis iemīlēšanu, sapņu un mērķu realizāciju. Programmu vienojošais elements ir zemapziņas noslēpumu integrēšana ikdienā, pagātnes traumu dziedināšana, emociju pārvaldība un savas vēlamās dzīves radīšana.
Es turpinu pētīt faktorus, kas ietekmē sievietes labsajūtu. Tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt - kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējusies.

KĀ ES TEV VARU PALĪDZĒT?

Pieredzes un pašizaugsmes ceļā esmu sastādījusi formulu, lai Tu atbrīvotos no bailēm, gūtu pārliecību un dzīvotu laimīgu, pilnvērtīgu dzīvi.

Programmās apkopota pasaules veiksmīgāko transformācijas līderu 65 gadu pieredze (Tony Robbins, Dean Graziosi, Jim Rohn), mana personīgā 8 gadu transformācijas pieredze, atdzimšanas elpošanas aizsācēja Latvijā - Jāņa Brūna un manu 500 + klientu pieredzes.

Kopā sapratīsim, kur Tu šobrīd atrodies savā dzīvē - attiecībās, darbā, veselībā un sevī. Attīrīsim Tavu Zemapziņu no pārliecībām, kas kavē Tavu izaugsmi. Lai sasniegtu labāko rezultātu, veicināsim izaugsmi no 2 galvenajiem laimīgu sievieti veidojošiem elementiem:

  • Kas veido Tavu laimi un kā sasniegt visus savus mērķus.
  • Kā sadraudzēties ar bailēm, kas atņem drosmi uzsākt pārmaiņas. Kā vienmēr atrast motivāciju.

Kad zemapziņa strādās Tavā labā, Tu soli pa solim būsi spējīga veidot jaunus ieradumus, kas veicinās laimes sajūtu. Sievietes būtība ir iedvesmot! 


N L P : NEIROLINGVISTISKĀ PROGRAMMĒŠANA

"Neiro" norāda uz to, ka nepiecieciešams zināt un saprast procesus nervu sistēmā, kas atbild par informācijas saņemšanu, glabāšanu un tālāko izmantošanu. "Lingvistiskā" - norāda uz valodas nozīmi cilvēka domāšanas un darbību procesā. "Programmēšana" - precīza soļu sistēma, lai sasniegtu rezultātu!

Daba cilvēku ir apveltījusi ar prātu, kas ir jaudīgs un smalks instruments, bet nav iedevusi instrukciju, kā šo unikālo sistēmu lietot. NLP ir zinātne, kas izstrādājusi instrukcijas cilvēka prāta grandiozo iespēju izmantošanai, lai mēs varētu piepildīt savus sapņus! 

NLP ietver: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju. Tas ir koučings jeb mērķu uzstādīšana, psihoterapija, iekšējo procesu izzināšana un tā ir arī diagnostika. Process norit konsultāciju veidā, kur pakāpeniski atklājam - kas Tu esi, kādas ir Tavas spējas un talanti.

NLP sniedz atbildes uz jautājumiem:

  • Kā sakārtot dzīvi tā, lai no tās spētu gūt maksimāli daudz prieka?
  • Kāpēc viss ir tieši tā, kā tas ir?

Tā ir cilvēku domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru, dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti.

It kā visi cilvēki ir uzbūvēti vienādi, tajā pat laikā mēs atšķiramies cits no cita. Uzvedības modeļi jeb programmas veidojas ģenētikas, audzināšanas, izglītības, talantu un citu procesu ietekmē. Šī programma sakārtojas un izstrādājas līdz 6 - 7 gadu vecumam. Turpmāk tiek likta tikai pieredze. Katra cilvēka programma un līdz ar to arī uzvedība ir tik strukturēta, ka šo programmu izzinot, cilvēks kļūst paredzams.

Sevis saprašana ir galvenais priekšnoteikums, lai cilvēks spētu savu dzīvi pavadīt daudz priecīgāks, apmierinātāks, laimīgāks un darba spējīgāks.

Maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalos ar visām tehnikām, kas man palīdzējušas atbrīvoties no nevajadzīgiem dzīves laikā uzliktiem blokiem, lai ļautos sevis iemīlēšanai, savas vērtības apzināšanai un pilnasinīgai izsapņotās dzīves baudīšanai.


LAI TU SPĒTU STRĀDĀT AR SEVI:

  • Apzinies, ko Tu vēlies mainīt, gatavojies mainīt savu parliecību, lai mainītu savu programmu.
  • Maini attieksmi! 
  • Ja vēlies mainīt pasauli - sāc ar sevi! 


NLP ir mana misija! Tas ir dzīvesveids. Esmu iemīlējusi šo zinātni, kas parāda, kā dzīvot ar augstāko potenciālu!