ES TO IZDARĪJU! Un es ar sevi ļoti, ļoti lepojos! Es dzīvoju savu augstāko potenciālu katru dienu. Es atradu patieso dzīves laimes formulu, atbrīvojoties no destruktīvām pārliecībām, kas vadīja mani katru dienu. Izraisīja nedrošību un neticību. Izraisīja sāpes un slimības. Ja man tas bija iespējams, arī Tev tas noteikti ir. Esmu vairāk kā 100% pārliecināta. Un tagad es esmu gatava palīdzēt ikvienam, kas ir gatavs strādāt ar sevi.

Esmu sertificēta Transformatīvās un Rekreatīvās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, Izaugsmes veicinātāja, Laimīgas Sievietes Formulas veidotāja un iedvesmojošu Izaugsmes kāršu "Izaugt 30 dienās" autore. 

Esmu jau palīdzējusi vairāk kā 1 000 cilvēku uzlabot savu dzīves kvalitāti, jo mans talants ir iedvesmot uz rīcību.

Pēc vairāk kā 15 gadu darbības vadošajās Latvijas bankās esmu pārtraukusi karjeru finanšu sfērā, lai sekotu sirdbalsij. 
Izloloti vairāki projekti, kas vērsti uz izaugsmi, sevis atrašanu, sevis iemīlēšanu, sapņu un mērķu realizāciju. Programmu vienojošais elements ir patiesā cilvēka potenciāla atklāšana, zemapziņas bloku mainīšana, pagātnes traumu dziedināšana, emociju pārvaldība un savas vēlamās dzīves radīšana.

Es turpinu pētīt faktorus, kas ietekmē sievietes labsajūtu. Tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt - kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējusies.

KĀ ES TEV VARU PALĪDZĒT?

Pieredzes un pašizaugsmes ceļā esmu sastādījusi formulu, lai Tu atbrīvotos no bailēm, gūtu pārliecību un dzīvotu laimīgu, pilnvērtīgu dzīvi.

Programmās apkopota pasaules veiksmīgāko transformācijas līderu 65 gadu pieredze (Tony Robbins, Dean Graziosi, Jim Rohn), mana personīgā 10 gadu transformācijas pieredze, atdzimšanas elpošanas aizsācēja Latvijā - Jāņa Brūna un manu 1 000 + klientu pieredzes.

Kopā sapratīsim, kur Tu šobrīd atrodies savā dzīvē - attiecībās, darbā, veselībā un sevī. Attīrīsim Tavu Zemapziņu no pārliecībām, kas kavē Tavu izaugsmi. Lai sasniegtu labāko rezultātu, veicināsim izaugsmi no 2 galvenajiem laimīgu sievieti veidojošiem elementiem:

  • Kas veido Tavu laimi un kā sasniegt visus savus mērķus.
  • Kā sadraudzēties ar bailēm, kas atņem drosmi uzsākt pārmaiņas. Kā vienmēr atrast motivāciju.

Kad zemapziņa strādās Tavā labā, Tu soli pa solim būsi spējīga veidot jaunus ieradumus, kas veicinās laimes sajūtu. Sievietes būtība ir iedvesmot! 

TURPINI LASĪT, LAI UZZINĀTU Kā tu vari sākt dzīvot tā, kā vēlies TU


REBIRTHING BREATHWORK ( atdzimšanas elpošana)

Šī ir viena no spēcīgākajām elpošanas praksēm, ko mēdz dēvēt dažādi - atdzimšanas elpošana, enerģijas elpošana, rekreatīvā elpošana, dziedinošā elpošana, Rebirthing breathwork u.c., tomēr nozīme ir tā pati. Tā ir apziņu paplašinoša elpošanas prakse, kas sniedz Tev iespēju dziedināt pagātnes traumas, atlaist aizvainojumus un nokalpojušās prāta programmas. Šis ir viennozīmīgi visātrākais ceļš uz sevis dziedināšanu šūnu līmenī. Kad cilvēks ir brīvs, viņš uzdrošinās dzīvot savu dzīvi, tādu, kādu vēlas pats.

Atdzimšanas elpošana ir droša un dabiska elpošanas metode, kas savieno mūs ar mūsu zemapziņu - mūsu dziļāko domu, atmiņu, ticību, pārliecību, uzskatu un vēlmju krātuvi. Viss, kas pašlaik notiek Tev apkārt, ir Tavu domāšanas veidu un paradumu ārējās izpausmes. To ģenerē Tava zemapziņa. Atdzimšanas elpošanas tehnika darbojas šūnu līmenī, lai atklātu, kad, kā un kāpēc pagātnes pārdzīvojumu radītās emocijas ir tikušas saglabātas zemapziņā un kā Tu tās reproducē savā dzīvē šodien, atbilstoši savām iepriekšējām pieredzēm.

Prakses laikā iespējams dabīgā veidā paplašināt apziņu, atlaist saspringumu un integrēt stagnējošas emocijas un limitējošas pārliecības, kuras traucē just dzīvesprieku un dzīvot savā spēkā.

Enerģijas elpošana ir jaudīga sava potenciāla izzināšanas un iepazīšanas metode. Tāpat elpai piemīt milzīgs terapeitiskais un dziednieciskais efekts.

Izmantojot enerģijas elpošanu mēs savienojamies vairāk ar savu ķermeni un spējam apiet savu iekšēju kritiķi, kas bieži vien neļauj atslābināties. Vairums cilvēku pēc prakses izjūt dziļu atslābināšanos, mieru, klātesamību un iekšēju apmierinātību.

Cilvēka elpošanas paradumi ir tiešā veidā atkarīgi no tā, kā cilvēks jūtas, kāda ir domāšana un kādi ir uzskati par sevi, par dzīvi, darbu vai attiecībām.

Šie uzskati pārsvarā nāk no ģimenes un audzināšanas un ir svarīgi šīs iesakņojušās pārliecības atlaist, lai pārstātu dzīvē neapzināti piesaistīt neproduktīvu rīcību un paradumus.

Elpošana ir uzvedība. Kā Tu elpo Tā Tu dzīvo! Mainot elpošanas paradumus, mēs varam mainīt savus uzskatus un domāšanu.

N L P : NEIROLINGVISTISKĀ PROGRAMMĒŠANA

"Neiro" norāda uz to, ka nepiecieciešams zināt un saprast procesus nervu sistēmā, kas atbild par informācijas saņemšanu, glabāšanu un tālāko izmantošanu. "Lingvistiskā" - norāda uz valodas nozīmi cilvēka domāšanas un darbību procesā. "Programmēšana" - precīza soļu sistēma, lai sasniegtu rezultātu!

Daba cilvēku ir apveltījusi ar prātu, kas ir jaudīgs un smalks instruments, bet nav iedevusi instrukciju, kā šo unikālo sistēmu lietot. NLP ir zinātne, kas izstrādājusi instrukcijas cilvēka prāta grandiozo iespēju izmantošanai, lai mēs varētu piepildīt savus sapņus! 

NLP ietver: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju. Tas ir koučings jeb mērķu uzstādīšana, psihoterapija, iekšējo procesu izzināšana un tā ir arī diagnostika. Process norit konsultāciju veidā, kur pakāpeniski atklājam - kas Tu esi, kādas ir Tavas spējas un talanti.

NLP sniedz atbildes uz jautājumiem:

  • Kā sakārtot dzīvi tā, lai no tās spētu gūt maksimāli daudz prieka?
  • Kāpēc viss ir tieši tā, kā tas ir?

Tā ir cilvēku domāšanas un uzvedības izpēte, mācība par to, kā atrast iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru, dzīvojot tajā, ko mēs dēvējam par realitāti. Mācība par to, kā šīs zināšanas pielietot ikdienā, lai uzlabotu savu un arī sabiedrības dzīves kvalitāti.

It kā visi cilvēki ir uzbūvēti vienādi, tajā pat laikā mēs atšķiramies cits no cita. Uzvedības modeļi jeb programmas veidojas ģenētikas, audzināšanas, izglītības, talantu un citu procesu ietekmē. Šī programma sakārtojas un izstrādājas līdz 6 - 7 gadu vecumam. Turpmāk tiek likta tikai pieredze. Katra cilvēka programma un līdz ar to arī uzvedība ir tik strukturēta, ka šo programmu izzinot, cilvēks kļūst paredzams.

Sevis saprašana ir galvenais priekšnoteikums, lai cilvēks spētu savu dzīvi pavadīt daudz priecīgāks, apmierinātāks, laimīgāks un darba spējīgāks.

Maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalos ar visām tehnikām, kas man palīdzējušas atbrīvoties no nevajadzīgiem dzīves laikā uzliktiem blokiem, lai ļautos sevis iemīlēšanai, savas vērtības apzināšanai un pilnasinīgai izsapņotās dzīves baudīšanai.


LAI TU SPĒTU STRĀDĀT AR SEVI:

  • Apzinies, ko Tu vēlies mainīt, gatavojies mainīt savu parliecību, lai mainītu savu programmu.
  • Maini attieksmi! 
  • Ja vēlies mainīt pasauli - sāc ar sevi! 


NLP un atdzimšanas elpa ir mana misija! Tas ir dzīvesveids. Esmu iemīlējusi šo zinātni, kas parāda, kā dzīvot ar augstāko potenciālu! Es esmu šeit, lai Tev palīdzētu.


Pievēršot pilnu uzmanību Tavam prātam, fiziskajam ķermenim un emocijēm, Baiba spēj būt lielisks atbalsts, strādājot ar klientu un viņa zemapziņas ietekmi uz savu dzīvi. Kopīgajā izaugsmes ceļā iespējams dziedināt dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), atlaist senus aizvainojumus un realizēt potenciālu, atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai ikdienai. Baiba maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalās ar visām tehnikām, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu, kas padara viņu par lielisku pavadoni Tavā iekšējās transformācijas ceļā, kas prasa maigu un iedvesmojošu klātbūtni