SADARBĪBAS IESPĒJAS

ar Baibu Auziņu

Pēdējo 4 gadu laikā kā mentore esmu palīdzējusi vairāk kā 1000 sievietēm transformēt viņu dzīves. Vadīti vairāki labsajūtas un transformācijas retrīti. Ņemta dalība vairāk kā 50 pasākumos, piedāvājot iedvesmojoša satura lekcijas un interaktīvas nodarbības, lai motivētu auditoriju pozitīvām pārmaiņām.

Veidotas jaudīgas sadarbības ar jomas ekspertiem Latvijā.

SADARBOJAMIES

PIEDĀVĀJU:

  • iedvesmojošas lekcijas par dažādām tēmām (sievišķība, laimes formulas atrašana, dzīve bez bailēm, sirds telpas atvēršana, zemapziņas restarts, emociju pārvaldība, potenciāla atvēršana, mērķu sasniegšana u.c.)
  • interaktīvas un praktiskas nodarbības ar manis radīto izaugsmes kāršu IZAUGT 30 DIENĀS iesaisti
  • grupas enerģijas elpošanas sesijas
  • retrītus

Esmu atvērta izvērtēt visdažādākos sadarbības formātus! Ļoti labprāt pielāgojos un sajūtu Jūsu ieceri un notikuma noskaņas, lai piedāvātu esošos konceptus vai radītu tieši Jums pieskaņotu lekciju, nodarbību, iedvesmas satikšanās saturu!

PIESAKI SAVU IDEJU

Sazināšos ar Jums privāti, lai iepazītos un izrunātu potenciālās sadarbības iespējas!

SAZINIES

+ 371 29378355

laimigasieviete@gmail.com


ATSAUKSMES

Ar vēlmi iepriecināt kolektīva sievietes un padarīt Sieviešu dienu īpašāku, izvēlējāmies pasākumu atbilstoši Sieviešu dienai. 2 minūšu laikā nonācām līdz Baibas kontaktiem. Komunikācija ar Baibu bija ļoti patīkama.

Protams, kā standarta vīrieši, pasākumu organizējām pēdējā brīdī. Baiba bija ļoti atsaucīga un dalījās ar idejām, kā iepriecināt sievietes. No sadarbības ieguvām patīkamas emocijas un pārliecību, ka par mūsu dāmām labi parūpēsies.

Noteikti saglabāsim Baibas kontaktus, un kādreiz vēl aicināsim pie sevis ciemos. Varam ieteikt Baibu tiem, kuri vēlas parūpēties par savām dāmām un likt justies viņām īpašākām.

AS "LIDO"

Kungu kolektīvs

"Tev noteikti vajadzētu satikt un iepazīt Baibu Auziņu, ja Tu vēlies savam plūdumam un tādam radošam haosam, piešķirt struktūru. Viņai ir tik daudz ideju, kā Tu varētu to ieviest savā dzīvē un viņa būs tā, kas Tevi no sirds atbalstīs, ies Tev līdzi, vienlaikus - rādot piemēru, ka ir būtiski būt ne tikai nesavtīgai, bet arī kļūt absolūti savtīgai brīžos, kad ir nepieciešams atgūt spēku un atjaunoties.


Baibas trumpis ir spēja uzdrošināties un iet ārpus visiem rāmjiem, kādi vien ir uzlikti gandrīz katrai mūsdienās dzīvojošai latviešu sievietei. Viņai ir apbrīnojamas darbaspējas, spēja redzēt, kur jāiet un kā uzlabot savus dzīves apstākļus atbilstoši šim laikam. Viņas trumpis ir tas, ka viņa rāda piemēru!


Baibai ir fantastiska spēja uzdot jautājumus, kuri "aizķer", kur nevari izvairīties, samelot sev - kuri liek rīkoties. Baiba noteikti Tev pastāstīs, kā tikt ārā no "bedres" un ne tikai - viņa Tev arī iedos izpratni, kas ir Tava burvju nūjiņa - lai Tu vari pati sev uzburt savu skaisto dzīvi.


Tu pie Baibas vari doties, ja esi gatavs rīkoties. Ja gribi, lai Tevi "izkoučo".

Baiba vada arī enerģijas elpošanas sesijas un viņas jauda to vadīšanā slēpjas tehniskajās detaļās, spējā paskaidrot, spējā radīt drošības un atbalsta sajūtu, ko viņa spēj nodot tikai viņas unikālajā veidā, kas iegūts, pašai ejot dzīvē cauri dažādām pieredzēm.

Baibai ir izteiktas sievietes - līderes prasmes, taču tās iet roku rokā arī ar sievišķību un rūpēm par klientu"
 

                           SKANNNN
                         Anita Dzene