VIP Mentorings

Ar prieku ziņoju, ka ir pieejama vēl 1 brīva vieta Tavam nākošajam līmenim kopā ar Baibu Auziņu

Es notiekti varu šobrīd teikt, ka iet Tavā mentoringā bija viens no maniem labākajiem lēmumiem ko esmu pieņēmusi. Paldies Tev!

Linda, valsts iestādes darbiniece, 39 gadi (2024.g. maijs)

Šī ir EKSKLUZĪVA IESPĒJA un vienīgais šāda veida Mentorings Latvijā!

Pirmie pozitīvie rezultāti jau mēneša laikā!

Es garantēju rezultātu, ja Tu ņemsi vērā manus ieteikumus. Vienīgā iespēja, kad nebūs rezultāta, ja Tu neko nedarīsi.

KAS VEIDO BAIBAS AUZIŅAS PIEDĀVĀTO MENTORINGU PAR ĪPAŠU UN EKSKLUZĪVU?

PIRMKĀRT, tā ir attieksme un rūpes par saviem klientiem. Baibai patiesi rūp sievietes labsajūta un parasti klienti ir patīkami pārsteigti par sniegto atbalstu visas sadarbības laikā.

OTRKĀRT, Tev būs 24/7 pieejams Baibas whatup atbalsts. Tev nebūs jāgaida iepriekš norunātā tikšanās lai uzdotu savus jautājumus, kas aktuāli tieši šobrīd. Dzīve notiek šajā mirklī un tieši tas mirklis, kurā Tu dzīvē saskaries ar kādu savu dzīves izaicinājumu, ir nepieciešams rīkoties. Vairs nekādu atlikšanu.

TREŠKĀRT, Tu saņemsi vismaz 10 tranformējošas atdzimšanas elpošanas sesijas, kas darbojas šūnu līmenī, lai atklātu, kad, kā un kāpēc pagātnes pārdzīvojumu radītās emocijas ir tikušas saglabātas zemapziņā un kā Tu tās reproducē savā dzīvē šodien atbilstoši savām iepriekšējām pieredzēm. 

CETURTKĀRT, modernā mācību platformā Tev būs pieeja VIP mentoringa moduļiem ne tikai sadarbības laikā, bet arī pēc tās, mūža garumā. Bonusā Tu gada garumā iegūsi bezmaksas piekļuvi Mentorgrupai ATMODINI SEVI, kurā pieejamas apziņu paplašinošas lekcijas, kustību prakses, meditācijas, labāko jomas ekspertu moduļi vienuviet, kas ir veidota kā platformā Sievietes izvēlē Nr.1. labsajūtai un izaugsmei.

PIEKTKĀRT, Baiba ar sevi ļoti lepojas, jo dzīvo savu augstāko potenciālu katru dienu. Baiba atrada patieso laimes formulu, atbrīvojoties no destruktīvām pārliecībām un nedrošībam, kas vadīja viņas dzīvi izraisot nepārliecību un neticību par to, kas viņai iespējams. Baiba maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalās ar metodēm, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu. Iekšējās transformācijas ceļā nepieciešama maiga un iedvesmojoša klātbūtne, ko Baiba ir spējīga nodrošināt ar personisku un individuālu pieeju. Baiba neapstājas pie sasniegtā. Baiba turpina pētīt faktorus, kas ietekmē Sievietes Labsajūtu un šobrīd ir ceļā uz Somatic Energy Aligment sertifikāciju.

SESTKĀRT, Baiba piedāvā VIP mentoringu jau 4 gadus, jo redz cik noturīgas pārmaiņas cilvēki iegūst gada laikā! Degsme palīdzēt vest cauri dzīves līkločiem ir tikpat liela kā uzsākot sadarbību ar pirmo klientu. Caur mentoringu pārvarētas laulību krīzes, uzlabotas attiecības ar sevi un apkārtējiem, atvērti jauni biznesi vai uzlaboti esošie, dziedināti seni aizvainojumi un pārvarētas bailes dzīvot dzīvi saskaņā ar savu autentisko būtību. 

ĻAUŠU RUNĀT LAIMĪGIEM KLIENTIEM

VIP MENTORINGU ĪPAŠI REKOMENDĒJU, JA 

 • ir mēģināts strādāt ar sevi patstāvīgi, dažādās garīgās un fiziskās pieredzēs, retrītos, kursos, bet rezultāts bijis īslaicīgs;
 • neizdodas ieraudzīt, kur ir problēma, un kā to risināt;
 • intuitīvi jūti un iespējams jau apzinājusies, ka šī brīža izaicinājumi nāk no bērnības, bet nav zināšanu un prasmju, kā tos mainīt;
 • jūti un redzi pasauli citādāk, un Tev, iespējams, ir jautājumi par to;

 • bieži pati lauzt sev dotos solījumus neizdarot lietas līdz galam
 • esi intraverta un apzinies, ka citu cilvēku klātbūtnē nespēj pilnībā atbrīvoties;

KĀ MENTORINGS TEV VAR PALĪDZĒT?

 • Es strādāšu ar Tevi individuāli. Individuālās sadarbības saturs un plānojums tiek gatavots tieši Tev. Šis formāts burvīgi iekļausies Tavā ikdienā un pielāgosies ikdienas ritmam, izvēloties attālinātu vai klātienes formātu, vai miksējot - tiekoties gan klātienā, gan attālināti. Tā kā sadarbību 100% pielāgoju Tavām aktualitātēm, problēmsituācijām un vēlmēm. Tiksimies arī klātienes sarunās un praksēs, lai gūtu maksimāli efektīvāko, jūtamāko un jaudīgāko pozitīvo pārmaiņu rezultātu.
 • TEV mazināsies trauksme, depresija un citi psihoemocionālo stāvokļi ietekme (piemēram, veģetatīvā distonija)
 • Tu iemācīsies tikt galā ar savu nedrošību un bailēm, ieraugot un dzēšot to cēloni
 • Tev izdosies padarīt mieru, harmoniju un mīlestību par savas ikdienas pamatstāvokli
 • Tu izpratīsi savu prāta un ķermeņa attiecību disharmoniju (fiziskās saslimšanas)
 • Tu iepazīsi savas dzīves līdz šim neapzinātās pārliecības un iegūsi prasmes mainīt tās (piemēram, ceļš uz panākumiem ir grūts, naudu var nopelnīt, tikai smagi strādājot, dzīve ir grūta, attiecības ir sarežģītas, man tas nav iespējams utml.)
 • Iemācīsies vairot ticību un pārliecību sev
 • atklāsi savu iekšējos resursus


Visticamāk, ka mūsu stāsti ir līdzīgi. Es esmu bijusi tur. Es nevarēju pat iedomāties, ka tas, kur es esmu savā dzīvē, ir tāpēc, ka manā ķermenī šūnu līmenī ir saglabājušās sajūtas, kas kā autopilots vada manu dzīvi, manus lēmumus, manas darbības.

Es varu Tev palīdzēt atrast dziļāko un īsto "kāpēc" Tu esi tieši tur, kur esi - attiecībās, finansēs, karjerā, veselībā. Tu vari manīt savu stāstu! Esmu gatava parādīt, kā sākt dzīvot to dzīvi, kuru Tu jau sen esi vēlējusies - jau šodien.

Vai Tu zināji, ka zinātne ir pierādījusi faktu par cilvēka organisma pilnīgu atjaunošanos 11 mēnešu laikā? Kopā ar simtiem sieviešu jau esmu to pārbaudījusi un aicinu arī Tevi visskaistākajā ceļojumā - pie SEVIS. Tā būs pieredze, kas pilnībā mainīs Tavu dzīvi!


KAS IEKĻAUTS VIP MENTORINGA sadarbības ietvaros:

 • 1) 1 līdz 2 reizes mēnesī progresa Zoom zvani, kas palīdz novērtēt sevi un izdarīt veselīgus secinājumus par konkrētā dzīves posmā notiekošo. Visas Zoom sesijas tiek ierakstītas un nodotas Tavā glabāšanā, lai Tu varētu atskatīties un nepieciešamības gadījumā noklausīties tik reižu, cik vien Tev nepieciešams. (Pēc izvēles)

 • 2) Baibas Auziņas kā mentores atbalstu tik daudz un bieži, cik būs nepieciešams tieši Tev - bezlimita!!!

 • 3) Vismaz 11 individuālas 1:1 enerģijas elpošanas sesijas online vai klātienē Rīgā, Labo Sajūtu Laboratorijā (Vef rajons) vai Tērbatas ielā (centra rajons)

 • 3) Retrīts ar enerģijas elpošanas ūdenī 2024. vai 2025.gada vasarā.

 • 4) grupas enerģijas elpošanas sesijas online vai klātienē Rīgā, Labo Sajūtu Laboratorijā (Vef rajons) vai Tērbatas ielā (centra rajons)

 • 5) 2 gadu pieeja Mentorgrupai Atmodini Sevi, kur Tevi sagaida 30+ lekcijas dzīves kvalitātes uzlabošanai, 50+ meditācijas, enerģijas elpošanas sesiju ieraksti, kustību prakses, mindset treniņi, dažādi izaicinājumi un pārsteigumi vairāk kā 10 dažādos moduļos.

 • 6) Izlaidums. Unikāls un katrai atšķirīgs. Izvēlēts, lai svinētu tieši Tavas pārmaiņas un apjaustu cik lielu un vērtīgu darbu Tu esi paveikusi savā labā.

Visas programmas garumā Tu iemācīsies nostiprināt prasmes un ieradumus, lai turpmāk :

 • būtu pārliecināta par sevi

 • pārstāt šaubīties par sevi - saskatītu sevī vērtību un celtu pašvērtējumu

 • nebaidītos no izaicinājumiem

 • atvērties sevis mīlestībai un ļauties vieglai dzīves plūsmai

 • lolotu savas attiecības

 • piepildītu savas viskvēlākās vēlmes

KAS IR BAIBA AUZIŅA?

Baiba Auziņa ir praktizējoša rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, Neiro lingvistiskās programmēšanas praktiķe, Izaugsmes kursu veidotāja un vadītāja, uzņēmēja, autore, mamma 3 bērniem (19, 12, 6 gadi), mīloša un atbalstoša sieva vīram, ar kuru laulībā šī gada decembrī būs pavadīti jau 20 gadi. Pēc vairāk kā 15 gadu darbības vadošajās Latvijas bankās Baiba pārtraukusi karjeru finanšu sfērā, lai sekotu sirdbalsij un palīdzētu klientiem pārvarēt radušos dzīves izaicinājumus caur holistisku pieeju dzīvei. Baiba jau palīdzējusi vairāk kā 2 000 cilvēkiem un ar katru gadu viņas degsme palīdzēt tikai stiprinās. Šobrīd Baiba ir ceļā uz Somatic Energy Alignment sertifikāciju.

Anketa VIP MENTORINGA sadarbībai


Vēl vairāk ATSAUKSMES


Paldies, paldies, paldies! Man tā patīk pieaugt! Man tā patīk, ka es lēnām sāku saprast, kas notiek un, ka es lēnām sāku vadīt savu dzīvi.

Paldies par to, ka visu šo gadu palīdzēji man ceļā uz manis labāko versiju. Tas bija interesants, aizraujošs un ļoti man vajadzīgs. Paldies!

Es jūtos tik labi. Paldies Tev, ka Tu mani iedvesmo. Pateicoties Tev es jūtos brīva kā putns debesīs. Tā ir īsta laimīgas sievietes formula. Es jūtu, ka palēnām kļūstu par to cilvēku, par kuru es vēlējos visu mūžu līdz šim.

Baiba, Tu esi mani ievedusi uz pareizā ceļa. Kā lai es Tev pasakos par šo visu. Es raudu un atkal raudu, bet tās asaras ir no prieka un laimes. Pateicos Tev, manu sargeņģeli.

Paldies, Baiba, par ieguldīto darbu! Un manu jauno dzīvi.

Precizēšu: manu jauno dzīvi, kuru es mīlu, un pasakos katru dienu! Par sevi - kuru mīlu, un es esmu vislielākā vērtība! Par vīru - ko ļoti mīlu un novērtēju! Paldies.

Paldies par šo mirkli, kurā Tu man devi atgriezties! Satikt sevi un savu traumu, un, protams, man tagad ir skaidrs kā diena, kāpēc es sev neticu, vienmēr esmu sliktās domās par sevi...

Esmu pateicīga Dievam, ka esmu Tavā superīgajā projektā. Mācos sevi no jauna saprast, iemīlēt un cienīt. Paldies Tev, ka varu katru mēnesi atklāt, kas man sevī ir jāmaina vai jāattīsta.