ATDZIMŠANAS (ENERĢIJAS) ELPOŠANAS SESIJA dzīvesprieka atgriešanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai

Unikāla iespēja baudīt dziedinošu un transformējošu praksi, pielāgotu tieši Tavai dzīves situācijai.

Prakse ir augstākā līmeņa konsultācija, kurā Tevis izzināšanai caur sarunu pievienojas skaņa un elpa. Rezultāts manāms uzreiz pēc prakses, pēc kuras iegūsi emocionālus un praktiskus ieteikumus, lai turpmāk spētu sev palīdzēt arī patstāvīgi jebkuros apstākļos un situācijās. Prakses mērķis ir iedot Tavam potenciālam, raksturam un būtībai atbilstošākās metodes atbilžu un risinājumu iegūšanai.

Praksi kā rituālu vadīs Baiba Auziņa, holistikas terapijas un sertificēta NLP praktiķe, rekreatīvās un transformatīvās elpošanas pasniedzēja.

Sesija piemērota cilvēkiem, kas vēlas individuālu pieeju problēmsituāciju risināšanā un savas dzīves kvalitātes uzlabošanā!

Saturs

Prakses satura struktūru veido holistiskās terapijas un NLP (neirolingvistiskās programmēšanas) metodes, enerģijas (atdzimšanas) elpošana, kuras papildina izaugsmes treneres pieredze ar 1000+ klientēm no Latvijas un ārpus tās. Saturam, pēc nepieciešamības, pievienotas arī holistikas un meditācijas tehnikas no Bali skolotājiem.

Holistiskās pieejas pamatideja norāda uz to, ka emocijas ietekmē mūsu ķermeni. Mēs piedzīvojam stresu un diskomfortu tikai tāpēc, ka ignorējam veselumu. Cilvēks holistiskā pieejā tiek apskatīts kā veselums. Tiek ņemts vērā viss - emocionālais, garīgais, fiziskais un sociālais aspekts.

NLP ietver: filozofiju, psiholoģiju, enerģētiku, neiroloģiju. Tas ir koučings jeb mērķu uzstādīšana, psihoterapija, iekšējo procesu izzināšana un diagnostika, kur pakāpeniski atklājam - kas Tu esi, kādas ir Tavas spējas un talanti.

Atdzimšanas elpošana ir droša un dabiska metode, kas spēj savienot Tevi ar zemapziņu - dziļāko domu, atmiņu, ticību, pārliecību, uzskatu un vēlmju krātuvi. Viss, kas šobrīd notiek Tev apkārt, ir Tavu domāšanas veidu un paradumu ārējās izpausmes. To ģenerē Tava zemapziņa.

Norise

Uz sesiju jāierodas ērtā apģērbā un vēlams tukšā dūšā vai pēc vismaz 2h vieglas maltītes baudīšanas.

Prakse sastāv no 3 posmiem:

 • Harmoniska ķermeņa sagatavošana prakses virsuzdevumam (aktuālam jautājumam ar kuru netiec galā vai vēlies uzlabot)
 • Holistiska saruna ar Baibu Auziņu, kurā Tu izpratīsi, pēc kādas iekšējās programmas darbojas Tavs prāts, ietekmējot Tavas domāšanas un rīcību modeļus. Uzreiz saņemsi rekomendācijas un praktiskas tehnikas, kā uzsākt pārmaiņas un integrēt tās savā ikdienā.
 • Atdzimšanas elpošanas tehnika darbojas šūnu līmenī, lai atklātu - kad, kā un kāpēc pagātnes pārdzīvojumu radītās emocijas ir tikušas saglabātas zemapziņā. Elpa atklāj, kā Tu tās reproducē savā dzīvē.

Pēc prakses 24h laikā elektroniski saņemsi manas rekomendācijas tuvākajam dzīves posmam, lai neatkarīgi no esošajiem apstākļiem Tu spētu rast laiku sev, uzlabojot problēmsituāciju iespaidā traumēto dzīves kvalitātes veidošanu. Pēc vajadzības vienosimies par atkārtotu sesiju vai citu, Tev atbilstošākā veida sadarbības iespēju.


TĒMAS

Produktīva rezultāta iegūšanai vēlams izvēlēties prakses virzienu, kas saskan ar Tavu šī brīža emocionālajām, fiziskajām un garīgajām nepieciešamībām. Tēma būtiski ietekmē prakses saturu un iespējamos uzlabojumus. 

SEVIS IEMĪLĒŠANA/

Iekšējā bērna dziedināšana

Prakse ir domāta Tev, ja vēlies sevi iemīlēt, atjaunojot pārliecību un uzlabojot pašvērtējumu tā, lai īstenotu dzīvi atbilstoši savam potenciālam.

Sevis nemīlēšanas izpausmes:

 • žēlums par sevī ieguldīto laiku un iespējām (pat ja iegādājies kādu sen kārotu kleitu, vēlāk turpini sev pārmest)
 • uztraukums par to, ko domā citi, pārdzīvojot par komentāriem. Patstāvīgi centieni būt labai visiem
 • nespēja lūgt palīdzību
 • nevērība savam ārējam izskatam
 • nevesalīgas attiecības ar ēdienu
 • nespēja pieņemt komplimentus
 • regulārs nogurums un/vai bieža slimošana
 • vainas sajūta

ATTIECĪBU UZLABOŠANA

Prakse ir domāta Tev, ja jūti nepieciešamību uzlabot attiecības ar partneri. Tu ieraudzīsi sevi Jūsu saiknes kontekstā un apzināsies, kāpēc esi piesaistījusi tieši šādas attiecības.

Tu nonāksi pie secinājuma, ka vienīgais cilvēks, kurš spēj darīt Tevi laimīgu, esi Tu pati. Vīrietis tikai izgaismo un paplašina to, kas Tevī jau ir! Ja esi laimīga - attiecībās kļūsi vēl laimīgaka. Ja esi nelaimīga - jutīsies vēl nelaimīgāka. Sākums ir Tevī.

Daloties ar savu 20 gadu laulības dzīvi, attiecību krīzes pieredzi, veicināšu izmaiņas Tavā dzīvesveidā, kas spēj ietekmēt ne vien attiecības, bet arī otra cilvēka attieksmi. Tavs mīļotais cilvēks ir spogulis. Ja nepatīk attēls tajā, ir jānomaina "tērps" (attieksme, domas, pārliecības) un spogulis rādīs citu bildi!

STRESA BALANSĒŠANA

Prakse ir domāta Tev, ja vēlies saņemt atbildes, kāpēc radušās konkrētās situācijas Tavā dzīvē un kāpēc Tava reakcija, emocijas un uzvedības manieres ir tieši šādas. Tu atgūsi mieru un līdzsvaru starp vārdiem un darbībām, lai dzīvotu harmonisku dzīvi un spētu pieņemt notiekošo.

Prakses laikā definēsim būtiskākos stresa cēloņus un radīsim balansu starp esošo un vēlamo dzīves izjūtu, neintralizējot izaicinājumu izraisīto stresu, sāpes, bailes, aizvainojumus.

AIZVAINOJUMA DZĒŠANA

Prakse ir domāta Tev, ja vēlies atbrīvoties no ilgstoši krātas, traucējošas neapmierinātības, kas ievērojami pasliktina Tavu emocionālo un fizisko pašsajūtu, pašvērtējumu, profesionālās un garīgās izaugsmes iespējas, attiecības ar cilvēkiem, spēju rast motivāciju. Šis stress ir jāatbrīvo, jo citādi tas kaitē Tavam fiziskajam ķermenim.

Aizvainojums nerisina problēmu - tas to palielina. Apvainošanās uz kādu nodod atbildību par savu dzīvi citu cilvēku rokās, jo sniedzam atļauju citiem cilvēkiem, viņu vārdiem un domām vadīt Tavu dzīvi, garastāvokli, emocijas. Tā ir izvēle būt upurim.

Praksē izpratīsi aizvainojuma situācijas patieso cēloni un iegūsi risinājumus konkrēti Tavai situācijai. Atbrīvosies no negatīvajām emocijām apzināti un ar prieku. Iemācīsies regulēt savu noskaņojumu un garastāvokli neatkarīgi no tā, kas notiek ap Tevi!

Ilgtermiņa rezultātiem iesaku veikt investīciju uzreiz iegādājoties 10 individuālas elpošanas sesijas. Ieguvums naudas izteiksmē nav novērtējams, jo procesā laikā Tu iegūsi ilgi meklētās atbildes un ticību, ka arī tev ir iespējams dzīvot savā augstākājā potenciālā! Iedvemojies video intervijā no Ineses, kas pateicoties elpošanas sesijām sāka realizēties savā sirds aicinājumā. 

Labvēlīgai enerģijas apmaiņai: EUR 200.00 / par 1 sesiju

Transformējošam rezultātam rekomendēju 10 elpošanas sesiju ciklu! Tas būtu aptuveni 5-6 mēnešu garumā. 

Norēķinoties uzreiz par visu ciklu (EUR 1777.00). Dāvanā saņem bezmaksas gada abonementu izaugsmes mentorgrupai ATMODINI SEVI (transformējoši kursi dažādām dzīves jomām, lekcijas, meditācijas, pašanalīzes uzdevumi, kustības, mentoru atbalsts)!


PIETEIKUMA ANKETA

Pēc pieteikuma saņemšanas 24h laikā sazināšos ar Tevi telefoniski par prakses realizēšanas iespējām.


ATSAUKSMES NO INDIVIDUĀLAS SESIJAS

ATSAUKSMES NO GRUPAS ELPOŠANAS SESIJAS