5 dienu RETRĪTS

DVĒSELES ATDZIMŠANA

5 dienu retrīts DVĒSELES ATDZIMŠANA

20.-24. augusts

Uzdāvini sev transformējošu un dvēselisku pieredzi, lai savienotos ar savu dziļāko būtību un esību!

TAVI POTENCIĀLIE IEGUVUMI

 • izpratne par savu dzīves uzdevumu
 • iepazīt savus garīgos pavadoņus un prasmes dibināt ciešāku saikni ar tiem ikdienā
 • paaugstināts pašvērtējums
 • uzlabotas attiecības ar vecākiem, partneri, bērniem
 • finansiālās labklājības vairošanās
 • empātijas sajūtas attīstīšana
 • lielāka miera sajūta

TEVI SAGAIDA

 • mierpilna atpūta īpašā vietā Līgatnes pusē, kuru neskar sociālo tīklu informācijas lauks
 • skaņu pelde dvēseles baudījumam
 • lekcijas un integrācijas dvēseles atdzimšanas posmos
 • transformējoša atdzimšanas elpošanas prakse aukstajā un siltajā ūdenī 
 • meditācijas
 • apzināta ēšana visa retrīta laikā
 • pārsteiguma nodarbība
 • 1:1 saruna ar retrīta vadītājām - Baibu Auziņu un Anitu Dzeni

BAIBA AUZIŅA - retrīta idejas autore un vadītāja. Apzināta dzīvesveida piekritēja, kaislīga dvēseles uzdevuma pētniece. Jau agrā vecumā interesējis viss, kas notiek neredzamajā pasaulē.

Esmu personīgā izaugsmes trenere, sertificēta rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, Laimīgas Sievietes Formulas veidotāja, izaugsmes kāršu "Izaugt 30 dienās" autore.

Pievēršot pilnu uzmanību Tavam prātam, fiziskajam ķermenim un emocijām, spēju būt lielisks atbalsts, strādājot ar klientu un viņa zemapziņas ietekmi uz savu dzīvi. Kopīgajā izaugsmes ceļā palīdzu dziedināt dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), dziedināt dzimšanas pieredzi, atlaist senus aizvainojumus un realizēt potenciālu, atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai ikdienai. Maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalos ar visām tehnikām, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu, tāpēc varu būt lielisks pavadonis Tavā iekšējās transformācijas ceļā, kas prasa maigu un iedvesmojošu atbalstu.

Retrītā būšu klātesoša Tev un aicināšu ieraudzīt savu dzīves misiju. Vadīšu transformējošu pārdzimšanas enerģijas elpošanas sesiju un integrācijas sesijas. Ja jutīsi vēlmi un nepieciešamību, varēsi aprunāties ar mani individuāli par Tev aktuāliem jautājumiem.

ANITA DZENE - rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, skaņu meistare, ķermeņa prakšu vadītāja, topošais transformācijas koučs ar 9 gadu pieredzi retrītu organizēšanā un vadīšanā.

Es apzinos, ka cilvēks nāk šeit, uz Zemes, lai pieredzētu savu esību materializējušos, t.i., ķermenisku, un manī ir aizrautīga vēlme gan pašai saprast, kā to pēc iespējas harmoniskāk paveikt, gan arī dalīties tajā ar citiem, kam tas ir svarīgi. Elpa, skaņa, cigun, balss, sirds enerģija - tie ir mani instrumenti. Atceros savas divas visbiežāk studētās grāmatas bērnībā - "Populārā medicīnas enciklopēdija" un "Ārstniecības augu grāmata". Neesmu studējusi ne medicīnu, ne apguvusi augu zinības, bet man ir sajūta, ka manī tās jau ir un intuitīvi "zipojas vaļā". 

Manā pavadībā retrītā piedzīvosi gan rīta cigun nodarbību (veidā, kādā es to praktizēju ikdienā - ieklausoties ķermenī un tā enerģijas līmenī), kā arī es būšu klātesoša Tavos pārdzimšanas procesos, aktivizējot savu mātišķo arhetipu.

ILZE RICAVA - rūpēsies par Tavu labsajūtu.

Vienmēr esmu vēlējusies sevi izprast, ieraudzīt patieso sevi, savu autentiskumu. Bērnībā dzīvoju savā "paradīzes dārzā", sēdēju ozolā un ēdu ērkšķogas ar sīpollokiem. Pusaudžu gados migu ciet baznīcas sprediķos. Agrajā jaunībā ezotēriskā literatūra mijās ar psiholoģijas lekcijām. Vēlāk geštaltterapijas studijas. Bet visā esmu meklējusi vertikāli, tāpēc klasiskajā sistēmā bieži izdegu. Līdz pie manis atnāca deja un mūzika. Ar saviem diviem Lielajiem skolotājiem: Ķermeni un Skaņu. Un Telpa. Atslābstot, nokļūsti mājās.

Ilze kopā lutinās Tevi ar skaņu meditācijas/gaismas performanci gongu, kristālisko trauku un citu meditatīvo instrumentu noskaņās. Skaņa, vibrācija, frekvence, balss. Vesela pasaule, kurā būt un ienirt. Kurai ļauties.

No Ilzes sagaidīsi vēl vienu pārsteiguma nodarbību!

Retrītā paredzētas 2 siltās un 2 aukstās ūdens elpošanas sesijas.
 

Ja Tev nekad nav bijusi pieredze ūdens elpošanas sesijā, tad neviens mans rakstītais teikums Tev neiedos priekšstatu par to, ko Tu iegūsi. Tā būs ārkārtīgi smalka un niansēta ķermenisku sensāciju apzināšana un integrācija, kuru var tikai sajust


Šīs pavisam noteikti ir arī pašu vadītāju vienas no būtiskājām apziņu paplašinošām pieredzēm, kurās pateicotos grupas kopējam laukam notiek neticamas sinhronitātes!
Ūdens stihijas klātbūtne palīdz ķermeniski dziļāk transformēt un rīfreimot (pārrakstīt) enerģētiskās un emocionālās pieredzes, tādā veidā transformāciju paceļot citā- daudz smalkākā un niansētākā līmenī.
Siltā ūdens sesijas (36 grādi) palīdz pārvarēt bailes atslābināties, atbrīvoties, ļauties ķermeniski, emocionāli un mentāli. Palīdz atcerēties, kā ir - būt vieglumā, kā ir -būt mīlētam.  


Aukstā ūdens sesijas palīdz pārvarēt emocionālās un enerģētiskās pieredzes, kas ir saistītas ar aukstumu- ķermeniski tām pielīdzināmas ir pamestība, bailes, vientulība, bezcerība, jā, arī tiešas bailes no aukstuma.


Ūdens retrītā var pieredzēt:

-jaudīgu apziņas paplašinājumu daudz smalkākā līmenī
-atbrīvo ķermeņa enerģijas potenciālu
dziļu transformāciju, kas palīdz apziņai -atbrīvoties no ierobežojumiem un blokiem
transformē bailes no nāves un bailes dzīvot pa īstam
-paplašina apzināšanos par sevi kā Radītāju
-paplašina apzināšanos par pasaules iespējām
-atklāj rīcības paternus un palīdz tos transformēt
-palìdz notransformēt bailes no ūdens, no peldēšanās, no aukstuma u.c.bailes

Vislielāks mīts, kas vēl joprojām valda sabiedrībā: BĒRNS PIEDZIMST KĀ BALTA LAPA.

Vislabāk to var redzēt ģimenēs, kur vieniem un tiem pašiem vecākiem nākuši pasaulē vairāki bērni.


Patiesībā, dvēsele izvēlas kur dzimt un kādā ģimenē iedzimt. 
 

Saku Tev lielu pateicību par interesi izdzīvot dvēselisku pieredzi retrītā DVĒSELES ATDZIMŠANA

Tu jau nojaut, ka šis nav parasts retrīts, tāpēc mums ir ārkārtīgi svarīga kopējā grupas atmosfēra. Tas nozīmē, ka pirms vietas apstiprināšanas tiek organizēta īsa sazvanīšanās.

ATSAUKSMES

Atbild iepriekšējā retrīta dalībnieces par to, kas pārdzima, atbrīvojās un tapa citāds ar pārdzimšanas elpu? 

"Skaidrāk ieraudzīju savu vecāku cilvēcisko dabu un pieņēmu to ar mīlestību. Ieraudzīju, ka tikai es pati esmu tā, kas turas pie sāpēm. Es kļuvu pieaugusi savā apziņā un emocijās, atlaižot savu savu aizvainojumu"

"Man šķiet, ka piedzimu bez bailēm un ar prieku, ar dziesmu. Sajutu, ka tieši tā arī gribu piedzimt - ar skaitu skaņu, ar dziedāšanu. Es piedzimu tāpat saviem vecākiem, bet šoreiz viņiem kā dvēselēm - gaišām un skaistām. Lielu iespaidu atstāja arī dvēseļu pulkā sastaptie cilvēki, jo nebiju gaidījusi, ka redzēšu tieši šos cilvēkus (labā nozīmē). Man ir sajūta, ka lielā mērā atbrīvojos no sevis nenovērtēšanas, no vēlmes salīdzināties ar citiem. Vairāk sajutu, ka esmu vērtība pati par sevi, ka tāda kāda es esmu es pasaulei arī esmu vajadzīga, bet tas netraucē man augt un attīstīties, lai vēl vairāk sniegtu pasaulei pretī mīlestību. Domāju, ka šo pieredzi, tā pa īstam spēšu novērtēt tikai vēl pēc ilgāka laika"

"Manī pārdzima manos apziņu plašumos pilnīgi jauns iekšējais bērns, mana esība bez jebkādiem ierobežojumiem, aizpriedumiem pasaules visuma plašumos ir devusies veikt to, ar ko ir jādalās tieši man. Visdvēseliski dziļā pateicībā par šo pārdzimšanas elpu Baibiņ un Anitiņ, par jūsu pirmajiem sirdssiltajiem glāstiem tikko pārdzimušā bērna dvēselītei! 🙏🏻❤️"

"Tā deva izpratni un sajūtu, ka viss var būt tā kā es vēlos. Sajutu spēcīgu sevis paplašinājumu un piepildījumu"

"Pēc retrīta visi notikumi (tie bija negatīvi, bet saprotu, ka par labu man) virzījās tā, ka spēju saņemties (gatavojos runai veselu dienu) un pateikt. Nedēļu vēlāk man radās atziņa, ka retrīta nodoms mīlestība pret sevi īstenojās. Lai es iemīlētu sevi, man ir jātiek galā ar šīm bailēm, kas bija (nedaudz ir vēl joprojām) destrukcija no bērnības/pusaudžu gadiem. Šī atklāsme man dod spēku, pārliecību par sevi, un esmu apņēmības pilna iet līdz galam, sakārtot pagātni un dzīvot beidzot sev"

"Es laikam nebiju piedzīvojusi tik koncentrētu mīlestību caur visām maņām. Man tas nebija parādīts, kā mīlestībai var būt tik daudz dažādu formu. Šo pieredzi arī paņēmu no šī retrīta. Redzēt ikdienas lietās mīlestības dažādās formās. Silta apskaviena nozīmi :) man bija pārliecība, ka neesmu apskāviena cilvēks, bet šķiet, ka tā nav taisnība.Vienkārši nav bijusi pietiekama prakse, lai to uztvertu par savu nepieciešamību un tas man patiktu. Tagad droši varu teikt, ka man patīk"


INFORMĀCIJA PAR DALĪBU

Maksa par retrītu: EUR 888,00

Cenā iekļauts VISS baudījums - dzīvošana, apzināta ēšana, izdales materiāli, atlīdzība pasniedzējiem un vietas uzturētājiem.

Ir iespēja veikt dalīto maksājumu!

Dzīvošana 3 vietīgos numuriņos. 

Lai nodrošinātu vietu retrītā, jāveic vismaz EUR 120,00 priekšapmaksa!

Pilna norēķināšanās jāveic līdz 15. jūlijam. Ja gadījumā pēc apmaksas veikšanas Tev tomēr nav iespēja piedalīties retrītā, jebkura iemaksātā summa netiek atgriezta, bet Tavā vietā var ierasties cits cilvēks, kas atbilst retrīta nosacījumiem!