MENTORGRUPA  Atmodini sevi

Mentorgrupa ATMODINI SEVI ir izaugsmes platforma, kas sniegs ikdienas atbalstu Tavas personības emocionālajai un garīgajai pilnveidei.

Atbalsta vide Tavai labsajūtai, kur vari iedvesmoties, mācīties, piedalīties patstāvīgi!

Saturā ietilpst: iedvesmas tēmu tiešraides, online lekcijas, pašanalīzes uzdevumi, meditācijas, literatūras materiāli, konsultāciju, klātienes pasākumu un meistarklašu apmeklējumu iespējas.

2 MENTORU ATBALSTS, ko sniedz: Baiba Auziņa un Dārta Zvanere.

Mentorgrupa ATMODINI SEVI svin jau 2. pastāvēšanas gadu! Par godu tam saturs iegūst jaunu formātu!

 • pieejams 2 mentoru atbalsts
 • regulāri papildināts jauns izglītojošs saturs
 • individuāla pieeja Tavas izaugsmes veicināšanai
 • lai nodrošinātu ērtu, vienkāršu un pārskatāmu satura apguvi, izaugsmes mentorgrupa ATMODINI SEVI būs pieejama lietotnē Thinkific

  IZMĒĢINI, LAI SAJUSTU, vai formāts un saturs ir Tev atbilstošs! Tev ir iespēja saņemt visu samaksāto summu atpakaļ 5 dienu laikā kopš pievienošanās grupai, rakstot ziņu uz e-pastu: iedvesmotajs@gmail.com.

MENTORGRUPAS ATBALSTA KOMANDA

Baiba Auziņa

Izaugsmes trenere, garīgā skolotāja, sertificēta NLP praktiķe, transformatīvās un rekreatīvās elpošanas pasniedzēja.

Dārta Zvanere

Izaugsmes iedvesmotāja caur radošuma, potenciāla, apziņas atvēršanu un paplašināšanu ar kreatīvām domāšanas un pašanalīzes metodēm.

Atbalstīsim izaugsmes ceļā ar individuālu pieeju un maksimālu sasniedzamību, lai rastu atbilstošāko risinājumu tieši Tavā situācijā.


Pievienojoties izaugsmes mentorgrupai ATMODINI SEVI, Tu iegūsti VISU tajā esošo saturu. Tev ir iespēja to apgūt patstāvīgi sev ērtā vietā un laikā, izvēloties sev atbilstošākās tēmas, kā arī izmantot mentoru atbalstu, lai saņemtu individuālu konsultāciju un atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem.

Tu saņemsi motivāciju pozitīvām pārmaiņām - ņemt dzīves stūri savās rokās un norādīt vēlamo virzienu, kā vēlies justies, ko vēlies sasniegt. Tu pārvarēsi bailes, iegūsi lielāku pārliecību pār sevi, iemācīsies, kā būt laimīgai katru dienu un turpmāk būsi drosmīga piepildīt savus viskvēlākos sapņus!


Mentorgrupā pieejams:

 • izaugsmes moduļu cikls par tēmām: mieram un harmonijai / dziedini sevi pati / uzdevumi pašanalīzei / ceļā uz rīcību / sevis iemīlēšana / meditācija
 • 2 mentoru un dalībnieku atbalsts
 • iknedēļas iedvesmas tiešraide
 • lekcijas dzīves kvalitātes uzlabošanai
 • intervijas ar dalībniecēm un vieslektoriem
 • bezmaksas online meistarklases 4x gadā
 • bezmaksas iedvesmas dienas klātienē
 • tematiski izaicinājumi
 • atbalsta partneris jaudīgākam izaugsmes rezultātam (pēc izvēles)

  Mentorgrupas saturs un izaugsmes moduļu cikls regulāri tiek papildināts ar jaunu informāciju! Visi esošie un topošie materiāli, tiešraides, lekcijas ir pieejamas 24/7 un tiek saglabātas atkārtotai skatīšanās iespējai, lai nodrošinātu izaugsmes satura apgūšanu Tevis izvēlētā dinamikā.

JAUNUMS no aprīļa: kustību prakses ar jogas un elpošanas pasniedzēju Ievu Ozoliņu.

Tās būs teorētiska un praktiska satura video prakses, lai Tu varētu patstāvīgi apzināties un izvērtēt konkrēto kustību nozīmi un veikt to patstāvīgi sev pieejamos apstākļos.

Tēmas:

 • pilnā jogas elpa
 • locītavu atvēršanas prakse
 • prakse ar uzmanību iegurnim

Man, Ievai Ozoliņai, ķermeņa kustības un elpa ir bijuši galvenie vadmotīvi, kas ir ļāvuši sasniegt vēl neatklātas iekšējās Virsotnes. Strādājot gan ar sevi, gan ar cilvēkiem, esmu izpratusi, cik daudz resursu mēs ieguldām tiecoties pēc Augstākajām zināšanām, bet mazāk nozīmīgu daļu piešķiram savam fiziskajam ķermenim. Mēs bieži vien aizmirstam, ka mūsu ķermenis ir mūsu patiesās un vienīgās Zemes mājas, mūsu Svētvieta. Vieta, kas ir Tava patiesā Zināšanu biblotēka, vieta, kur Dvēsele un Gars jūtās gaidīti. Es esmu pateicīga, ka manās rokās ir ielikti divi instrumenti – kustība un elpa, kas šis zināšanas savieno vienā ceļā – ceļā pie sevis. Tev atliek tikai atļaut sev iet šo ceļu un ļauties.


  Tavi ieguvumi:

 • BEZMAKSAS pieeja visiem Laimīgas Sievietes Formulas veidotajiem projektiem
 • Profesionāls atbalsts 24/7
 • Vērtīgas teorētiskas un praktiskas zināšanas ikdienas labsajūtas veicināšanai
 • Spēja ikdienā patstāvīgi pielietot tehnikas un prakses sava potenciāla atvēršanai un vērtības celšanai
 • Mīlestība pret dzīvi un savas dzīvības enerģijas vairošana
 • Viss nepieciešamais Tavai izaugsmei vienuviet
 • Atbalstoša vide


Dalība:

 • Saturu esi aicināta apgūt patstāvīgi sev atbilstošākajā dinamikā.
 • Lai saņemtu pēc iespējas individuālāku pieeju, esi aicināta iesaistīties, būt atvērta un uzdot jautājumus (privāti vai publiskos komentāros). Atbildes saņemsi pēc iespējas drīzākā laikā. Aktualitātes gadījumā Tavs jautājums var būt iedvesma nākošās lekcijas tēmai. Īpašu uzmanību jautājumiem veltām jautājumu - atbilžu sesijās, kas notiek katra mēneša noslēdzošajā pirmdienā.
 • Vienmēr ir iespēja palikt anonīmai.


Bonusi:

 • Tiksi gaidīta tematiskos sarunu vakaros un meditācijās arfas skaņās ar Dārtu Zvaneri
 • Saņemsi īpašu cenas piedāvājumu mūsu organizētajā nometnēm, retrītiem un citiem projektiem

  Pievienošanās:

 • Izvēloties un veicot abonēšanas maksu, Tu saņem pieeju visam izaugsmes mentorgrupas ATMODINI SEVI saturam - esošajam un topošajam.
 • Izaugsmes mentorgrupa ATMODINI SEVI atrodas Thinkific platformā. 
 • Satura izmantošana ir ļoti ērta un vienkārša. Platforma sekos līdzi Tavām darbībām un uzrādīs, cik tālu esi apguvusi katru no izaugsmes moduļiem. Neskaidrību gadījumā nodrošināsim tehnisko atbalstu.


Kļūsti par mentorgrupas dalībnieci šeit!

Ja nepieciešama papildus informācija par saturu un pieteikšanos, sazinies: atbalstsjums@gmail.com!ABONĒŠANAS MAKSA

Izvēlies sev atbilstošāko abonementa veidu:

MĒNEŠA ABONEMENTS

Viss mentorgrupā pieejamais saturs

30€

ZELTA MĒNEŠA ABONEMENTS

Viss mentorgrupā pieejamais saturs + individuāla online konsultācija 1x mēnesī

Ietaupi: 56 EUR

59€

GADA ABONEMENTS

Viss mentorgrupā pieejamais saturs

Ietaupi: 65 EUR

295€

ZELTA GADA ABONEMENTS

Viss mentorgrupā pieejamais saturs + individuāla online konsultācija 1x mēnesī

Ietaupi: 120 EUR

588€

Iegādājoties pieeju izaugsmes mentorgrupai ATMODINI SEVI, Tu uzsāc šīs platformas abonēšanu, kas nozīmē, ka katru mēnesi par pieeju maksā izvēlēta abonementa maksu.


A T S A U K S M E S

Mīļā Baibiņ! ❤️🌹 Šodien ir tā sajūta, kad gribas Tev virtuāli nosūtīt apskāvienu un uzrakstīt: Paldies, ka Tu mums esi. 🤗 Tavs ieguldījums mūsos ir neaprakstāms un nenovērtējams. ❤️🙏Šis ir brīnumu laiks, un ticu tam, ka brīnumi notiek, ir tikai jānotic sev un jāļaujas tiem. Tāpēc vēlreiz Milzīgs Tev Paldies, ka mūsu ceļi ir krustojušies. Paldies, ka iedrošini mani, paldies, ka iedvesmo, paldies, ka liec paskatīties uz lietām citādi. Tas paver tik daudz iespēju, tas ļauj būt pašai un vēl, un vēl. 🌞 Esmu ļoti Laimīga, ka sāku sevi sajust citādi, sāku sevi saredzēt citādi, un tas viss pateicoties SEV. Paldies. 🙏❤️ Lai arī Tevi un Tavu sirsniņu silda šī skaistā diena. 🌹❤️🙏

Irina

6 mēneši mentorgrupā

Sievišķība! Ikdienas virpulī te atgādinās, ka sievietes skaistums ārēji ir tikai pakārtots tam skaistumam, kā sevi sakārto iekšēji. Tu spēj būt labāka - vēl labāka, kāda jau esi, un te tiek tik skaisti pateikts priekšā, kā to atgūt, kā sevi pilnveidot un atkal iemīlēt. Būt īstai! Būt pašai savai Dievietei!

Mans progress, kuru esmu ieviesusi ikdienā un ar ko jūtos komforti un laimīgāka, un ar šo padarīto lepojos ar sevi ir:

1. Tā pa īstam beidzot novērtēju savu laiku, rīkojos, izmantojot laiku savā labā!

2. Esmu pieņēmusi lēmumu un pie tā stingri pieturos - ceļos katru rītu 5:00 un iesāku savu dienu aktīvi (brīvdienās pat agrāk, jo brīvdienas ir tās dienas, kad paspēt ieraudzīt saullēktus). Reāli ir vairāk enerģijas dienas garumā, enerģija ir un arī laiks pietiek, jo diena ir garāka, kad celies agrāk.

3. Esmu ieviesusi rīta rituālus, kas palīdz sakārtot man savas domas, prātu un arī ķermeni! Jūtos par sevi pārliecinātāka! Jūtos par to tik pateicīga Baibai, ka atvēra man acis. Paldies!

Paldies Baibai par foršāko grupiņu ar pašām lieliskākajām dalībniecēm!

Paldies, Baiba Auziņa. Tu esi mūsu radošā dzīves skolotāja un mamma, Tu mūs iedvesmo diženiem un lieliem darbiem.

Visas burvīgās būtnes, kuras ir šeit, ir fantastiskas! Es arī saku milzīgu paldies Baibai par drosmi un uzņēmību, lai mēs satiktos un iepazītos! Baiba pati ir brīnišķīga un ap sevi pulcē brīnišķīgas būtnes. Viņa kā saule izstaro gaismu un siltumu, kurā mēs varam sildīties un pieaugt pašas savā gaismā un siltumā.

Šīs darbībās tāpaceļ spārnos! Jūtos par sevi pārliecinātāka, jūtos labāka pasaulei, jūtos, ka esmu izdarījusi visu, kas bija no manis atkarīgs, un nenožēloju ne stundu, ko pavadu dzīvojot  Un rezultātā jūtu, kā Visums man ir labvēlīgs.

Paldies Tev un Tavai komandai. Es te nebūtu, ja dvēsele nesauktu pēc pārmaiņām. Un, ja nedarītu, tad nejustu izmaiņas. Bet es tveru informāciju, pielietoju un sev sāku patikt arvien vairāk, un redzu, kā mainās mana attieksme, paradumi un spēja atrast ieguvumu arī ne tik ērtā situācijā.

Kā galveno ieguvumu šo pāris mēnešu laikā varu minēt lielāku ļaušanos savām iekšējām sajūtām un atļaušanu dzīvot saskaņā ar tām. Vairāk izsaku vārdos savas sajūtas un vajadzības. Un par to nekaunos. Es ieklausos savā ķermenī. Un katru reizi, kad sajūtu diskomfortu, cenšos izprast, kura mana rīcība vai pārliecība to ir radījusi. Mentorgrupā piedāvātie vingrojumi nāca tieši laikā. Šobrīd diena bez rīta vingrošanas nav iedomājama. Vingrojumus varu ērti izvēlēties no saraksta, vadoties pēc tā, ko ķermenis prasa.

Daudz ieguvumu no meistarklasēm. Īpaši tuva man bija "Kā identificēt savu talantu un attīstīt to pelnošā biznesā?". Bija gan noderīga informācija, gan praktisks darbs, kas virza uz rezultātu

Un visbeidzot - ir fantastiski, ka dalībnieces dalās ar savu pieredzi.

KĻŪSTI PAR LAIMĪGU SIEVIETI