Lietošanas nosacījumi

Lietošanas nosacījumi

Dalība Laimīgas Sievietes Formulas projektos, kursos, semināros un citās apmācībās


Iegādājoties vai piekļūstot Laimīgas Sievietes Formulas materiāliem un saturam, kā arī piedaloties uz citām apmācībām, jūs piekrītat ievērot visus šos piemērojamos likumus un noteikumus, kā arī piekrītat, ka esat atbildīgs par savu gatavību un veselības stāvokli piedalīties programmās.

Dalība pasākumos ir katra dalībnieka personīgā atbildība. Materiāli un saturs ir paredzēts tikai izglītojošiem un informatīviem nolūkiem. Saturu neizmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu kādu stāvokli vai slimību. Lai arī sniegtās atsauksmes no cilvēkiem ir īstas un patiesas, tās sniegtas tikai informatīviem nolūkiem. Nekāda apjoma rezultāti garantēti netiek.

Piedalīšanās jebkurā nodarbībā var būt saistīta ar zināmu riska līmeni, un katra cilvēka ķermeņa reakciju uz šīm dažādajām aktivitātēm nevar pilnībā paredzēt. Dalībniece(-ks) uzņemas pilnu atbildību par jebkuriem riskiem saistībā ar paredzētajām aktivitātēm. Baiba Auziņa vai Laimīgas Sievietes Formulas lektori un pasniedzēji neatbild par dalībnieku spējām un gatavību piedalīties nodarbībās, kā arī neatbild par sekām nodarbību laikā un pēc apmācībām.

Ja neesat droši par savu gatavību nodarbībām, ja jums ir diagnosticētas veselības problēmas vai noteikta ārstēšana, pirms pieteikšanās konsultējaties ar savu ārstu vai veselības aprūpes speciālistu.

Iegādājoties jebkuru no individuālās sadarbības, video vai audio programmām, jūs pilnībā atsakaties no jebkādu pretenziju celšanas pret Laimīgas Sievietes formulas apmācību pasniedzējiem vai Baibu Auziņu personīgi.

Enerģijas (atdzimšanas) elpošanas sesijas:
Ņemot vērā šīs prakses raksturu, mēs neiesakām piedalīties Enerģijas elpošanas sesijās cilvēkiem, kuriem ir veselības problēmas kā:

  • akūtas nieru veselības problēmas;
  • akūtas sirds veselības problēmas;
  • psihiskās saslimšanas, bipolārie traucējumi, šizofrēnija un neiroloģiskie traucējumi;
  • nekontrolētas astmas lēkmes
  • epilepsija
  • glaukoma
  • paaugstināts asinsspiediens, kas netiek medikamentozi regulēts Sievietēm, kurām ir grūtniecība atļauts piedalīties sesijās tikai tiešā apmācīta speciālista klātbūtnē.

Ja jums ir kāds no iepriekš minētajiem nosacījumiem, lūdzu, informējiet mūs - tas nenozīmē, ka šī prakse nav piemērota pēc būtības - šādos gadījumos tā ir praktizējama speciālista klātienē un privāti. Tāpat ir arī citas elpošanas tehnikas un prakses, kas jums var būt piemērotākas, un jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu sabiedrībā.

Vai arī, ja dalībniecei(-kam) ir šaubas reģistrācijas brīdī, pirms iegādāties pakalpojumu, ir jāpārrunā ar pakalpojuma sniedzēju individuāli.

Praktizējot elpošanas vingrinājumus, ir svarīgi atrasties drošā vidē. Dažos gadījumos jums var rasties viegls galvas reibonis vai īslaicīga dezorientācija, ļoti retos gadījumos, praktizējot elpošanas tehnikas, kurās ir elpas aiztures, jūs varat zaudēt samaņu. Tāpēc mēs iesakām gulēt uz grīdas vai vietā, kur, nokrītot, nenodarīsit sev pāri. Svarīgi ir arī tas, ka jūs nekad neveicat enerģijas elpošanas braukšanas laikā, ūdenī (var notikt noslīkšana) jebkurā situācijā, kurā var kaitēt sev vai citiem.

2013. gada ziņojumā tika dokumentēti 11 000 cilvēku rezultāti 12 gadu laikā, kuri piedalījās noteikta veida intensīvās elpošanas praksēs. Papildus daudzajiem novērotajiem ieguvumiem netika ziņots par nevēlamām blakusparādībām. Tas liecina, ka elpošanas prakse par diezgan zema riska modalitāte. Vai neliktos jocīgi, ka elpot ir bīstami?

Svarīgi pieminēt, dinamiska un enerģiska elpošana var izraisīt intensīvas sajūtas. Sakarā ar spēcīgu fizisko un emocionālo izlādi, kas var rasties, dažiem cilvēkiem tā nav ieteicama. Lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu, pirms praktizējat šāda veida elpošanu.

Baiba Auziņa nav ārstnieciskā persona un Laimīgas Sievietes nodarbības un pakalpojumi nav apstiprinātas ārstnieciska rakstura manipulācijas. Baiba Auziņa cenšas palīdzēt novērst vai atvieglot cilvēkiem stresu, satraukumu un emocionālos pārdzīvojumus, kā arī uzlabot pašsajūtu ar dabiskām neinvazīvām tehnikām un garīgās izaugsmes metodēm.

Pakalpojumi un produkti, ko sniedz Jānis Brūns nav ārstniecības norādes un tie nekad neaizstāj konvencionālo medicīnisko vai garīgās veselības psiholoģisko diagnozi un ārstēšanu, un tos nekad nevajadzētu uzskatīt par tādiem.

Fotografēšanās, filmēšanas un audioierakstu veikšanas kārtība
Informējam, ka pasākuma laikā var notikt fotografēšana, filmēšana un skaņas ierakstīšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti mājas lapā "Laimigasieviete.lv" vai internet, vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Dažos pasākumos filmēts, fotografēts un ierakstīts var tikt tikai vadītājs un/vai lektors. Mēs nepublicēsim materiālu, kur Jūs esat redzams neētiskās situācijās vai pozās.

Apmeklējot klātienes pasākumu vai piedaloties ONLINE seminārā, Jūs piekrītat ka:
- varat tikt fotografēts un filmēts;
- fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas "LAIMIGASIEVIETE.LV"mājas lapā,internetā vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram pilnā apmērā;
- atsakāties no visa veida pretenziju celšanas pret organizatoriem.

Reģistrējoties jebkurai no mūsu sadarbībām / kursiem/ pakalpojumiem / notikumiem, jūs apstiprināt, ka esat pārskatījis un piekritis mūsu atrunai par privātuma politiku, apmaksas kārtību, dalību apmācībās un pakalpojuma atcelšanas kārtību.