BLOGS 

Piedzimšana mīlestībā ir tik ārkārtīgi trausla sajūta - kas tik īpašs un sajūtu pilns, ka pat nezinu, cik precīzi un vai maz vispār to var ietērpt atbilstošos vārdos. Bet es centīšos! Vēlos, lai Tu, lasot šo stāstu, aizdomājies par spēku sevī, kam nav nekāda sakara ar Tavu fizisko sagatavotību vai darba dziņu. Par spēku, kas ir Tavā sirdī, paļāvībā...

Viss Tavā dzīvē notiek pēc ticības - cik patiesi turies pie savām pārliecībām un iespējamības, ka viss, par ko sapņo, spēj piepildīties. Ticība ir tā, kas atbalsta Tavu domu plūsmu, tāpēc būtiski apzināties, kādi notikumi, pieredzes un atmiņas to veido. Kad tiec klāt šiem cēloņiem, Tu beidzot vari sev palīdzēt un atvieglot šķietamo ikdienas...

Elpa ir Tava dzīvības plūsma. Ieelpa, izelpa ir Tavi instrumenti, ar kuru apgādāt katru savu šūniņu ar enerģiju un pilnīgu prāta brīvību. Intensīva elpošana ir pieredze, caur kuru vairot labsajūtu, izprotot pagātnes pieredzes, kas atstājušas nelabvēlīgus nospiedumus šodienas uztverē, un dziedinot sāpīgo izjūtu cēloni. Tieši tāpēc bieži vien...

Nejaušību nav! Ir tikai mums paredzētas satikšanās ar dzīves pieredzēm, notikumiem, atklāsmēm un cilvēkiem, kas atnāk īstajā laikā. Pat tad, ja tobrīd tā nemaz nešķiet.

Es svēti ticu, ka atdzimšanas elpošana spēj mainīt cilvēka dzīvi, kā reiz tā mainīja manējo. Kopš kļuvu par Transformatīvās un Rekreatīvās elpošanas pasniedzēju, aicinu šīs pārmaiņas piedzīvot katram uz savas ādas, un ar katra klienta piemēru pārliecinos, cik īpaša ir šī prakse.

Mīļo lasītāj! Ar šo rakstu vēlos atklāt stāstu sēriju, kuras ietvaros uzrunāju dažādas personības, noskaidrojot viņu unikālo pieredzi un sajūtas pēc atdzimšanas elpošanas sesijas.

Vai zināji, ka Tava elpa ir brīnumains instruments pašsajūtas, emocionālās un fiziskās veselības uzturēšanā? Apvienojot elpu ar apzinātu domu un attieksmju izvēli, Tev ir iespējams atmodināt savu iekšējo brīvību un atlaist visu, kas traucē būt harmonijā šobrīd, šeit un tagad!

Ar Tevi viss ir kārtībā. Pārstāj pārmest, ka Tev nav tāda dzīve kā kaimiņienei, draudzenei, dāmai no Instagram'a video vai žurnāla vāka. Ja tā - viņām, savukārt, nav tādas dzīves kā Tev! Tu pat nenojaut, cik daudzi alkst tā, kas ir Tev.

Viss sākās ar nodomu. Ne par ceļojumu, ne par atpūtu, izklaidi, kur nu vēl Bali. Tā nekad nav bijis mans galamērķis. Apņēmos un pierakstīju, ka vēlos veltīt laiku sev, kurā intensīvi pievērsties pašizaugsmei un tam, kas notiek manī iekšpus. Bet izskatās, ka Bali uz mani ir bijis plāns.

Tu esi unikāla! Gluži kā roku darināts māla podiņš, šūta kleita vai uzkomponēta dziesma - vienā eksemplārā. Tu esi tāda viena. Gan izskatā, gan garā. Ar savu neatkārtojamo raksturu, patikšanām, nepatikšanām, spējām un varēšanām. Vai Tu to apzinies?