BLOGS 

Es svēti ticu, ka atdzimšanas elpošana spēj mainīt cilvēka dzīvi, kā reiz tā mainīja manējo. Kopš kļuvu par Transformatīvās un Rekreatīvās elpošanas pasniedzēju, aicinu šīs pārmaiņas piedzīvot katram uz savas ādas, un ar katra klienta piemēru pārliecinos, cik īpaša ir šī prakse.

Mīļo lasītāj! Ar šo rakstu vēlos atklāt stāstu sēriju, kuras ietvaros uzrunāju dažādas personības, noskaidrojot viņu unikālo pieredzi un sajūtas pēc atdzimšanas elpošanas sesijas.

Vai zināji, ka Tava elpa ir brīnumains instruments pašsajūtas, emocionālās un fiziskās veselības uzturēšanā? Apvienojot elpu ar apzinātu domu un attieksmju izvēli, Tev ir iespējams atmodināt savu iekšējo brīvību un atlaist visu, kas traucē būt harmonijā šobrīd, šeit un tagad!

Ar Tevi viss ir kārtībā. Pārstāj pārmest, ka Tev nav tāda dzīve kā kaimiņienei, draudzenei, dāmai no Instagram'a video vai žurnāla vāka. Ja tā - viņām, savukārt, nav tādas dzīves kā Tev! Tu pat nenojaut, cik daudzi alkst tā, kas ir Tev.

Viss sākās ar nodomu. Ne par ceļojumu, ne par atpūtu, izklaidi, kur nu vēl Bali. Tā nekad nav bijis mans galamērķis. Apņēmos un pierakstīju, ka vēlos veltīt laiku sev, kurā intensīvi pievērsties pašizaugsmei un tam, kas notiek manī iekšpus. Bet izskatās, ka Bali uz mani ir bijis plāns.

Tu esi unikāla! Gluži kā roku darināts māla podiņš, šūta kleita vai uzkomponēta dziesma - vienā eksemplārā. Tu esi tāda viena. Gan izskatā, gan garā. Ar savu neatkārtojamo raksturu, patikšanām, nepatikšanām, spējām un varēšanām. Vai Tu to apzinies?

Būt pozitīvai. Tā ir izvēle! Teju tieši tāda pati, kā izvēlēties, kurā kleitā šodien jutīsies vislabāk. Kā kleita, tā arī attieksme, ar kādu izvēlies dzīvot, kardināli izmaina pašsajūtu un spēcina pārliecību par sevi. Un tieši tagad ir īstais laiks pieiet pie spoguļa - uzkrāsot lūpas, ieveidot matus, uzvilkt pozitīvismu, un aidāāā dzīvē!

Vai zināji, ka Tev piemīt īpašas spējas? Superspējas. Spēks, enerģija un vibrācija, ar kuru Tu spēj dziedināt. Dziedināt sevi pašu. Īstais laiks teju vienmēr ir tieši tagad. Tagad sākt pievērsties sev. Veltīt laiku, uzmanību un mīlestību tieši sev.

Grāmatas autors ir medicīnas zinātņu doktors, kas specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā. Viņa pētījumi ir palīdzējuši cilvēkiem mainīt domāšanu un veselību, izmantojot neirofizioloģijas principus.