NODERĪGI RAKSTI 

Tu esi unikāla! Gluži kā roku darināts māla podiņš, šūta kleita vai uzkomponēta dziesma - vienā eksemplārā. Tu esi tāda viena. Gan izskatā, gan garā. Ar savu neatkārtojamo raksturu, patikšanām, nepatikšanām, spējām un varēšanām. Vai Tu to apzinies?

Būt pozitīvai. Tā ir izvēle! Teju tieši tāda pati, kā izvēlēties, kurā kleitā šodien jutīsies vislabāk. Kā kleita, tā arī attieksme, ar kādu izvēlies dzīvot, kardināli izmaina pašsajūtu un spēcina pārliecību par sevi. Un tieši tagad ir īstais laiks pieiet pie spoguļa - uzkrāsot lūpas, ieveidot matus, uzvilkt pozitīvismu, un aidāāā dzīvē!

Vai zināji, ka Tev piemīt īpašas spējas? Superspējas. Spēks, enerģija un vibrācija, ar kuru Tu spēj dziedināt. Dziedināt sevi pašu. Īstais laiks teju vienmēr ir tieši tagad. Tagad sākt pievērsties sev. Veltīt laiku, uzmanību un mīlestību tieši sev.

Grāmatas autors ir medicīnas zinātņu doktors, kas specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā. Viņa pētījumi ir palīdzējuši cilvēkiem mainīt domāšanu un veselību, izmantojot neirofizioloģijas principus.