Mans personīgais elpas stāsts

2023-09-26

Mīļo lasītāj! Ar šo rakstu vēlos atklāt stāstu sēriju, kuras ietvaros uzrunāju dažādas personības, noskaidrojot viņu unikālo pieredzi un sajūtas pēc atdzimšanas elpošanas sesijas.

Es ticu, ka šī ideja mani savedīs kopā ar iedvesmojošiem un izaugsmi mīlošiem cilvēkiem, kas ar savu elpošanas praksēs gūto sajūtu apmaiņu man un Tev dāvās vēl dziļāku izpratni par šīs metodes spējām un iedarbību fiziski un garīgi veselīga dzīvesveida veidošanā.

Sākšu tieši ar savu stāstu, jo tā pa īstam izjust otru var tikai tad, kad ir gūts savs atskaites punkts, ar ko arī iezīmēšu šī ceļojuma sākumu.


Ar atdzimšanas elpu esmu pazīstama jau vairāk kā 2 gadus. Jau pirms to pieredzēju uz savas ādas, intuitīvi jutu, ka pēc šīs sesijas kaut kas mainīsies. Šī doma gan iedrošināja, gan biedēja. Tas deva mājienu, ka ļoti iespējams, man pašai būs jāmainās. Es vairs nevarēšu būt tā sevis versija, kas ieradās uz elpošanas sesiju. Tieši tāpēc līdz pēdējam brīdim pa galvu raisījās miljoniem domu - vai man to vajag, nav taču tik traki.

Arī es baidos pirms elpošanas sesijām, pietam katru reizi. Bet tas, kāpēc es tomēr aizeju un piedalos, ir kas daudz nozīmīgāks par to satraukumu, ko, kā redzams, tomēr iespējams pārvarēt.

Pēc katras reizes es izjūtu atvieglojumu. Elpa man palīdz atbrīvoties no visa liekā. Šķiet, es to atstāju sesijas telpā, un mājup dodos krietni vieglākā solī. Paliek vieglāk elpot, runāt, dzīvot un vienkārši būt.


Padalos ar nesenāko pieredzi, kurā enerģijas elpošanas sesija palīdzēja rast manu zudušo pārliecību, kas, protams, liedza justies pozitīvi un enerģiski. Jau nedēļu pirms atdzimšanas elpošanas sesijas manī bija ļoti lielas skumjas un ilgas pēc nonākšanas savās dvēseles mājās. Šķita, ka būt uz Zemes paliek par grūtu, esmu tam par smalku. Visums man iedalīja vairāk brīva laika, lai es spētu to pavadīt ar sevi. Kad bija atlikušas divas dienas līdz atdzimšanas elpošanas sesijai, piecēlos burtiski bez spēka, kas man nav raksturīgi. Tajā dienā mani vilka pie zemes, un es sapratu, ka ir nepieciešams meditāciju maratons. Meditēju nepilnas 3 stundas, sākot ar klusumu, tad piedošanas algoritmu, iekšējā bērna dziedināšanu, samīļošanu un atbalsta došanu, visbeidzot, savienojos ar sevi un atguvu atpakaļ savu spēku un ticību. Visās meditācijās man skaidri atnāca vēstījums par to, ka jābeidz izlikties. Kamēr cilvēks neskatās patiesībai acīs, nekas nemainās. Arī savos kursos to ļoti daudz uzsveru. Nu man pašai bija pienācis tas neērtais un grūtais brīdis meklēt cēloņus sevī - kur es izliekos, kur es neatzīstos sev?


Es sapratu! Tas ir par varēšanu. Varēšanu sajust savu iekšējo pasauli un rast līdzsvaru visā, ko es daru - mājās, darbā, ģimenes dzīvē un jo īpaši SEVĪ PAŠĀ. Sev nemanot, es visā ārpus sevis biju palikusi par daudz. Bet, ja manis nav, nav nekā.

Tā kā pirms atdzimšanas elpošanas sesijas ir būtiski izteikt nodomu (kas ir tas, kas mani šobrīd neapmierina, un kā es gribētu justies), tas bija vērtīgs pārdomu cēliens, kas man palīdzēja to šoreiz noformulēt atbilstoši aktuālajai situācijai - ļauties atbrīvoties no liekā, kas traucē man sev iedot vairāk līdzsvara.


Šajā reizē devos uz grupas enerģijas elpošanas sesiju. Beidzot nonākot tur un apzinoties, ka tūlīt varēšu palīdzēt sev un savam ķermenim, atsaucos enerģijai sevī. Tās bija tirpiņas, ko tipiski jūt enerģijas elpošanas laikā. Es šoreiz vienkārši ļāvos pieredzei bez ekspektācijām, kam šīs pieredzes iespaidā vajadzētu būt. Es uzticējos, ka saņemšu tieši to, kas man būs nepieciešams. Un tur viņa bija - Sieviete. Bez tituliem. Manā pašreizējā vecumā. Bez nosodījumiem. Īsta, kaila, patiesa. Ar grumbiņām, kas veido viņas viedumu. Ar rētiņām no žultspūšļa operācijas un 3 ķeizargriezieniem. Skumja brīžos, kad sevi noliedz, un tajā pašā laikā apbrīnojama savā spēkā. Apbrīnojama tiem, kas viņu iepazinuši. Viņa vibrē ar savu būtību. Unikāla un neatkārtojama. Iepazinusi gan bezgalīgus laimes mirkļus, gan sāpīgus kritienus. Viņa novērtē katru pieredzi. Tā viņu ir izveidojusi par to sievieti, kas viņa ir tagad. Jā, arī viņa mēdz dusmoties. Bet viņa sev piedod. Viņa baidās, bet vienmēr dodas uz priekšu. Viņa dalās ar savu mīlestību un vienmēr dod iedrošinājuma vārdus cilvēkiem, kas ienāk viņas dzīvē. Un šai Sievietei patīk dejot - baltā kleitā kalna masīvos. Viņa ir gan spēks, gan miers. Viņa esmu ES.


Tā bija līdz šim kailākā satikšanās ar sevi. Patiesa. Emocijām bagāta. Maģiska. Dziedinoša. Pēc sesijas es vēlējos savas sajūtas paturēt pie sevis un nedalījos skaļi ar pieredzēto. Jutu, ka vēlos būt tikai ar sevi. Es sevi uzskatu par mierīgu cilvēku, bet pēc šīs enerģijas elpošanas sesijas jutu, ka ir noārdījusies vēl kāda daļa, kas traucējusi justies vēl vieglāk.

Devos atpakaļ ikdienā, meklējot iespējas, kā es varētu vēl vairāk parūpēties par šo lielisko Sievieti. Nākošajā dienā devos nepilnu 2 stundu skrējienā. Nenoguru ne mirkli. Šķita, ka ar katru kilometru es arvien vairāk iegūstu spēku un enerģiju. Pa dienu atvēlēju laiku diendusai un vienkāršai būšanai ar sevi, klausoties burvīgās izpildītājas Madaras Fogelmanes (skatuves vārdā MADARA) skaņdarbos. Bet vēl dienu vēlāk atvēlēju visu savu laiku sev un mīļajiem, izjūtot pateicību būt klātesošai kopā ar viņiem. Dziļas sarunas, nesteidzīga pastaiga, garda maltīte. Būšana.


Kas mainījies? Mana vērtība ir cēlusies. Tā ir stiprinājusies. Es zinu, kas es esmu, un uz kurieni es dodos. Un es esmu ar sevi mierā. Es vairs neapšaubu dvēseles čukstus. Jā, man joprojām ir bail spert nākošo soli. Bet es esmu tā vērta. Jo tā ir mana dzīve. Mana misija. Mans miers. Mana realizācija.


Vēlos Tevi iedrošināt rīkoties. Saņemties sevis dēļ un iepazīties ar enerģijas elpošanu. Ja vien atpazīsti līdzīgas sajūtas manējām vai varbūt jau kādu laiku nespēj saprast, kāpēc jūties iestrēgusi, ilgstoši neredzot pozitīvas izmaiņas dzīvē, esi neapmierināta, nelaimīga, ir laiks to mainīt. Tevī ir atbildes. Elpojot, ķermenis un prāts atbrīvosies no ierastajiem "ikdienas pienākumiem" un beidzot sāks pieņemt tās atklāsmes, ko Tev spējīgs dot nekas cits kā šis miera stāvoklis un elpas plūsma.

Ar lielāko prieku un pagodinājumu esmu gatava būt par Tavu atdzimšanas elpošanas sesijas pavadoni, atbalstot un asistējot šajā pieredzē. Mājup dosies ar manu atgriezenisko saiti un praktiskiem ieteikumiem, lai sajustu ilgtermiņa izmaiņas savā dzīvē.

Iespējams pieredzēt individuālu vai grupas elpošanas sesiju. Uzzini vairāk un piesakies ŠEIT!

Varbūt nākošais pieredzes stāsts taps tieši ar un par Tevi? :)


Ar mierpilnu elpu un laba vēlējumiem

Baiba Auziņa