Enerģijas elpošanas pieredze attālināti

2023-10-10

Viss Tavā dzīvē notiek pēc ticības - cik patiesi turies pie savām pārliecībām un iespējamības, ka viss, par ko sapņo, spēj piepildīties. Ticība ir tā, kas atbalsta Tavu domu plūsmu, tāpēc būtiski apzināties, kādi notikumi, pieredzes un atmiņas to veido. Kad tiec klāt šiem cēloņiem, Tu beidzot vari sev palīdzēt un atvieglot šķietamo ikdienas smagumu, par ko, iespējams, nav skaidrs - no kurienes tas rodas.


Novēlot arī Tev iegūt šo dvēseles mieru, turpinu apkopot pieredzes stāstus par enerģijas elpošanas brīnumainajiem iespaidiem uz fizisko un emocionālo pašsajūtu, jo tieši enerģijas elpošanas praksē atspoguļojas visas Tavas pārliecības par dzīvi. Tāpēc to mēdz dēvēt par jaudīgāko instrumentu, lai satiktos ar saviem zemapziņas blokiem.

Ar šo stāstu es vēlos kliedēt Tavas šaubas, ka izmaiņas un ievērojami rezultāti var notikt tikai klātienes pieredzē. Jā, enerģijas elpošanas prakses var piedzīvot kā klātienē, tā arī attālināti, un abos formātos ir vienlīdz laba iedarbība. Iespaidu bagātība un iespējamās izmaiņas atkarīgas no Tavas ticības šai praksei un tās pavadonim. Bet tikpat ļoti tās atkarīgas no Tavas ļaušanās un uzticēšanās procesam, kas pieprasa prāta atbrīvošanu no analīzes, vērtēšanas un kategorizēšanas.


Mana pirmā personīgā enerģijas elpošanas pieredze notika tieši attālināti. Jāatzīst, ka arī ar lielu daļu savu esošo enerģijas elpošanas klientu nekad dzīvē neesmu satikusies, kas apliecina, ka tas noteikti nav šķērslis, lai strādātu ar tik jaudīgu sevis daļu - zemapziņu.

Enerģijas elpošanas potenciālos ieguvumus veicina tieši nodoms, ko cilvēks vēlas risināt. Nodomam jānāk viegli un brīvi pēc sajūtām, jo ne vienmēr Tev nepieciešams tas, ko ar prātu izsecini, ka vajadzētu. Kā piemērs ir viena no klientēm, kas vēlējās strādāt tikai un vienīgi klātienē. Speciāli tam atvēlējusi laiku un pakārtojusi citus pienākumus, viņa ierodas gatavībā risināt savu nodomu, bet sesijas laikā pamanās aizmigt. Tieši izvirzītais nodoms ļāva atpazīt situācijas, ko viņa sevī tur un nes brīžos, kad nesanāk tā, kā iecerēts. Tās bija pilnīgi cita līmeņa un spektra atziņas, ko vērts risināt tieši šajā dzīves posmā. Tieši tas man visvairāk patīk šajās sesijās - cilvēks ar prātu ir izdomājis, kas viņu neapmierina, bet patiesībā ir jārisina pavisam citas šķautnes, kas liedz iegūt vēlamo rezultātu.


Vēlos dalīties Aritas attālinātās enerģijas elpošanas sesijas pieredzē, caur kuru aicinu vērst uzmanību tam, cik būtiski ir izteikt nodomu, kam vēlies gūt risinājumu, bet tajā pašā laikā spēt apzināti notvert visu, ko dāvā šis process. Prāta uzstādījumiem nav jābūt pārākiem par to, ko patiesībā vēlas un jūt Tavs ķermenis. Vienā vārdā tā ir - ļaušanās.

Arita pirms sesijas bija gatavojusies un bija pacilājusi notikumus, kas pēdējā laikā izsaukuši neapmierinātību. Zemapziņas līmenī bija iesakņojusies doma, ka sevi ir jāpierāda, un tas, protams, prasa daudz enerģijas. Šī doma arī iedragājusi viņas pašvērtējumu. Arita izvirzīja nodomu stiprināt savu pārliecinātības līmeni un kļūt brīva.

Uzsākot elpošanas procesu, Aritas ķermenis parādīja, kā tas jūtas ikdienā. Vēlos piebilst - ja fiziski neizjūti stresu, tas nenozīmē, ka tā nav. Vairums ir iemācījušies ar to sadzīvot. Savienojoties ar atdzimšanas elpu, ķermenis parāda patiesību un vienlaicīgi jūtas pateicīgs, ko izrāda, atlaižot saspringumu.


Ļāvāmies šīm ķermeniskajām sajūtām, kurp tās vedīs šīs enerģijas elpošanas sesijas pieredzē. Kurš notikums palicis bez uzmanības vai izpratnes? Arita ieraudzīja sevi kopā ar lielo brāli, dodoties dienas notikumos. Tuvojoties brāļa draugiem, brālis lūdzis Aritai iet pa citu pusi. Viņš nevēlējās, ka abus redz kopā. Brālim bija svarīgi iederēties starp savējiem, un māsa tam traucēja. Vismaz tā viņam tajā laikā šķita. Bet tā mazā meitene pie sevis nosprieda, ka no viņas ir jākaunas, viņa ir niecība. Viss, ko mazā septiņus gadus jaunā Arita vēlējās, bija parunāties ar brāli, risināt kopā šo situāciju un sajust viņa stipro plecu. Līdz ar šo pieredzi Arita sevī ieprogrammējusi pārliecību - lai būtu vērtīga, uzmanība ir jānopelna. Un šīs pieredzes nospiedums turpina caurvīt viņas dzīvi līdz pat šai dienai. Ja cilvēks cenšas sevis dēļ, tad centība nebūt nav slikta īpašība. Bet, ja cilvēks kaut ko dara tāpēc, lai nopelnītu atzinību no citiem, ātri vien sākas neizskaidrojamas dusmas, neapmierinātība un vainas sajūta, kas lēnām grauž emocionālo pasauli.


Mēs rīfreimojām šo pieredzi. Tas bija liels saviļņojums. Sesijas turpinājumā Arita saprata, ka viņai jāatbrīvojas no spītības darīt visu pašai. Arī tam, kāpēc cilvēks mēģina visu izdarīt pats, līdz beidzot "izdeg", ir savi iemesli. Tā atrisināšana ir smalks process, kam, iespējams, nepieciešams lielāks iekšējais darbs, kā sākotnēji varētu šķist. Bet tas noteikti ir tā vērts, lai atbrīvotos no negatīvās nastas, kas traucē novērtēt šodienu.

Arita atpazina to brīdi, kad sākas sevis iznīcināšana. Tas notiek situācijās, kad kaut kas nav izdevies tā, kā viņa vēlējusies. Aicināju turpmāk katras dienas beigās piefiksēt to, kas viņai ir izdevies! Tā ir fokusa maiņa. Ir jāspēj racionāli izvērtēt, vai tiešām tas ir tik traki, ka notikumi nav sekojuši plānam. Kad sākām analizēt konkrētās situācijas, apstiprinājās aizdomas, ka nekas traks tiešām nav noticis.


Arita atzina, ka joprojām palīdzības lūgšana sagādā grūtības. Tāpēc devāmies uz bernības spēka vietu. Uz to vietu, kur smelties ticību, mīlestību, rūpes un vieglumu. Uzkavējāmies ilgāk, lai iegūtu drosmi un spēku, kas motivētu likt lietā gūtās atziņas uzreiz pēc sesijas. Un es ļoti priecājos, ka tajā dienā Arita patiešām izpildīja sev doto solījumu, kas tuvākājā nākotnē nesa pozitīvus rezultātus.

Aritas pārliecības līmenis ir audzis. Viņa informē tuvākos, kāds tieši atbalsts būtu nepieciešams, un turpina izkopt prasmes, kas palīdzētu izbaudīt katru dienu kā vislabāko savā dzīvē. Viņa turpina enerģijas elpošanas sesijas, apzinoties, ka jūtas krietni labāk, kad saņem iespēju regulāri satikties ar savu iekšējo bērnu, kas ar katru reizi vairo viņas pārliecību un līdzsvaru.


Enerģijas elpošanas sesijas online formātam ir daudz pozitīvu priekšrocību:

  1. iespēja atrasties sev ērtā vietā, nesatraucoties par mājās nokļūšanu (vairums klientu izvēlas attālinātu pieredzi tieši šī iemesla dēļ)

  2. iespēja ietaupīt laiku, degvielu, naudas līdzekļus

  3. iespējams attālināti satikties un baudīt sesiju no jebkuras pasaules valsts


Ja sajūti, ka Tavs iekšejais bērns Tevi gaida, aicinu pieteikties online semināram IEKŠĒJĀ BĒRNA DZIEDINĀŠANA, kurā iekļauta arī enerģijas elpošanas sesija. Tā būs lieliska iespēja iepazīties tuvāk ar šo praksi un izprast tās teorētiski pusi, lai gūtu priekšstatu par eneršijas elpošanas iedarbību un atbilstību tieši Tavā situācijā. 

Ja vēlies personiskāku pieeju, izvēlies individuālu enerģijas elpošanas sesiju. Uzzināt vairāk un pieteikties ŠEIT.

Notici, ka Tu vari dzīvot labāk, justies vieglāk, elpot plašāk! Es Tev palīdzēšu to atklāt.


Uz tikšanos!

Baiba Auziņa