Mans pieredzes stāsts pēc enerģijas elpošanas ūdenī

2024-06-24


Šodien es braucu otro reizi uz ūdens enerģijas elpošanas retrītu. Nu jau advance līmenī. Un pavisam noteikti - arī es esmu pavisam cita. Ne tā, kas bija iepriekšējā reizē. Es ticu, ka labs skolotājs var būt tad, ja pats turpina praktizēt to, ko māca citiem. Laikam jau tāpēc esmu tur, kur es esmu un daru to, ko es daru.

Es apzinos, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj apzināties kā tas ir dzīvot laimīgu un piepildītu dzīvi, esot autentiskai un dzīvojot saskaņā ar savu augstāko potenciālu.

Es sākšu ar to, ka pēc iepriekšējās reizes es atbraucu mājās ar nenomērāmu plašu beznosacījuma mīlestības un pateicības sajūtu. Un es zinu, ka es tāda nebiju vienīgā. Pieredzi, kuru var tikai sajust, ne izstāstīt. Jo, lai cik tēlaini es stāstītu - tas nebūs pat tuvu tam, ko es spēju sajust. Es gribēju vēl turpināt. Es biju tā, kas palika ūdenī visilgāk no visiem. Un es zinu kāpēc…

Mana dvēsele bija noilgojusies ļaut man iepazīt tās daļas, kas līdz šim nebija līdz galam iepazītas.

  • Es biju pietiekami augusi, lai ar tām satiktos.

  • Es tās atpazinu.

  • Es par viņām nojautu.

  • Es biju gatava ieraudzīt kas es patiesībā esmu, kāpēc esmu šeit un kāpēc tam ir nozīme?

Mana dzīve nav par mani. Tā vispār nav par mani. Tā ir par to, ko es varu dot citiem caur pašas pieredzēto transformācijas ceļu pie sevis. Un notikumi ap mani sāka strauji mainīties. Es pacēlu savu visas savas dzīves jomas nākošajā līmenī - pieredzes, attiecības, finanses, realizācija, veselību, garīgumu, mērķus un sapņus.

Jā, man bija jāpieņem izaicinoši lēmumi un jāsaka NĒ, cilvēkiem un projektiem, kuros neaugu. Paspēju, pat novirzīties no uzsāktā ceļa un uz brīdi sāpes bija mans skolotājs. Bet, ikviens solis turpināja man atvērt tādas durvis par kurām biju tikai sapņojusi…"būtu labi" līmenī.

Elpošanā ūdenī man palaida vēl dažās dzīves jomās palikušo upura lomu un ļāva iegriezties "mājās". Vietā, kur mani pieņem un novērtē mani tieši tādu, kāda esmu. Tas deva milzīgu enerģijas devu, kas tika virzīta, lai uzlabotu visas manas dzīves jomas.

Ja Tu esi praktizējusi enerģijas elpošanas sesijas klātienē, Tavs nākošāis līmenis absolūti ir enerģijas elpošanas ūdenī.

Jautājums vai Tu sev to atļausi?

Vai Tu ļausi sevi apzināties vairāk kā tikai fizisku būtni?

Ja Tevī, kas sakustējās, ievibrēja un teiksi sev JĀ, esi laipni aicināta pievienoties kādai no pieredzēm ar enerģijas elpošanu ūdenī, ko vadīšu es un mana kolēģe Anita Dzene

  1. 5.augusts - elpošana siltajā ūdenī (1 dienas pieredze)
  2. 20.-24.augusts - retrīts DVĒSELES PĀRDZIMŠANA ar elpošanu siltājā unaukstajā ūdenī
  3. 25.augusts - elpošana aukstajā ūdenī (1 dienas pieredze)

Tas, ko es zinu, ka Tev nav ne jausmas cik piepildīta var būt Tava dzīve. Uzticies tai.


Baiba Auziņa

Rekreatīvās un transformējošājas elpošanas pasniedzēja