Piedzimšana mīlestībā

2023-10-26

Piedzimšana mīlestībā ir tik ārkārtīgi trausla sajūta - kas tik īpašs un sajūtu pilns, ka pat nezinu, cik precīzi un vai maz vispār to var ietērpt atbilstošos vārdos. Bet es centīšos! Vēlos, lai Tu, lasot šo stāstu, aizdomājies par spēku sevī, kam nav nekāda sakara ar Tavu fizisko sagatavotību vai darba dziņu. Par spēku, kas ir Tavā sirdī, paļāvībā un vēlmē redzēt, just un piedzīvot labo.


Man kā elpošanas pasniedzējai un telpas turētājai atdzimšanas elpošanas praksēs reti kad izdodas noturēties savaldīt līdzpārdzīvojumu. Vienmēr dzīvoju līdzi klienta emocijām un elpoju ar viņu vienā ritmā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Allaž emociju kulminācija notiek vienā un tajā pašā brīdī - piedzimšanas brīdī. Tā vien šķiet, ka kopā ar elpotāju esam ietīti bezgala siltā, mīlošā, drošā un pateicības pilnā segā.


Ne vienmēr atdzimšanas elpas pilnasinīgo un bagātīgo pieredzi izdodas piedzīvot ar pirmo reizi. Vairākumam pēc pirmās reizes sāk rasties daudz jautājumu, citiem nāk klajā dažādas atbildes, iestājas miers, vēl kādam pateicība un pārliecība. Lai arī kādas būtu tās sajūtas, ko izsauc atdzimšanas elpošana, tās vienmēr uzmodina pirmos impulsus, lai sāktu izprast savu dzīves stāstu dziļākajā līmenī. Gūtās atklāsmes nāk ar vēstījumu no zemapziņas, kas sauc pie īstajām, Tev atbilstošākajām dzīves vērtībām. Pārstāj pretoties tam, ko jūti. Beidzot ieklausies sevī un izmēģini savu priekšnojautu padomus.

Tajā brīdī, kad izdodas atbrīvoties no ilūzijām un pārspīlētas kontroles pār dzīvi, kļūst neaprakstāmi viegli. Ir tik droši dzīvot to dzīvi, kas paredzēta tieši Tev, nevis dzīvi, kādu iesaka stereotipu vadītie cilvēki, žurnālu vāki, modes tendences un prāts, iespaidojoties no visa tā. Jebkurā gadījumā tā ir pieredze, pēc kuras cilvēks mainās. Viešas lielāka skaidrība par savu dzīves uzdevumu un iestājas miers. Un no miera pozīcijas iespējams pieņemt lēmumus, kas spējīgi mainīt dzīves kvalitāti.


Lai vēl vairāk iejustos tajā, cik liels ir mīlestības un piedošanas spēks, vēlos padalīties ar Lailas pieredzi. Laila ir 3 bērnu mamma. Burvīga sieviete, kura uzdrošinājusies realizēties savā potenciālā, un kā jau lielākā daļa sākuma posmā izjūt izaicinājumus. Visvairāk viņu nomoka finanšu jautājumi. Laila ar sevis pilnveidošanu bija strādājusi vairākus gadus, bet, kad iepazina enerģijas elpošanas spēku, viņa bija šokā. Vislabākajā nozīmē! Nu dīzeļdegvielas vietā bija raķešu dzinējs. Tik lielu paātrinājumu Laila savā dzīvē vēl nebija izjutusi. Viss, ko viņa šķietami bija sakārtojusi, gāzās kā kāršu namiņš. Sākums bija grūts, jo prāta analīze un kritika ņēma virsroku, neļaujot atvērties sirdij un patiesajām emocijām. Laila domāja, ka atvērtība viņu sāpinās, kam sekoja fiziskas sāpes ķermenī, konkrētāk - mugurā. Lailas gadījumā tās signalizēja par nesakārtotām attiecībām ar tēvu, sekojoši arī ar finansēm.


Piedošana tēvam sirds līmenī nāca ar pamatīgām grūtībām. Ilgi saglabājās pretestība. Piedzimšana mīlestībā elpošanas sesijā iedeva pamatīgu apziņas paplašinājumu. Līdz ar šo "piedzimšanu" Laila beidzot spēja atvērties, lai uzdrīkstētos piedot. Aizvainojuma vietā viņa izjuta milzīgu pateicību un iepriekš pieminēto skaidrību jeb atklāsmi, kāpēc viņa piedzima tieši šajā ģimenē. Tas mirklis bija spēcīgi saviļņojojošs. Iegūtā pieredze mainīja viņas dzīvi. Ievērojami uzlabojās arī Lailas attiecības ar vīru. Uzsāktā sevis realizācija palika viegla un plūstoša, kā rezultātā uzlabojās arī finansiālais stāvoklis.


Kad bija pagājis kāds laiks, un kopā ar Lailu pārrunājām pieredzēto, viņa atzina, ka dzīves pamatu sakārtošana ir tā, kas beidzot ļauj baudīt dzīvi. Uzlabotas, definētas attiecības ar tuvākajiem, pašrealizācija, finanšu stabilitāte nodrošina tik ļoti nepieciešamo mieru, kas atbrīvo gan prātu, gan ķermeni, lai beidzot spētu novērtēt to visu, kas ir viņas dzīvē. Jā, ik pa laikam vēl uzrodas kādas bailes, apšaubot, vai tiešām var būt tā, kā ir tagad - vai drīkst baudīt un piedzīvot visu to, par ko reiz ir sapņots. Atbilde ir tikai viena - JĀ, jā, un vēlreiz jā! Kopā ar Lailu turpinām stiprināt šo atļauju, lai spētu novērtēt un pateikties par iespējām, kā arī būt gatavībā pieņemt jaunas svētības.


Mīlestības vadīta esmu sarūpējusi veselu retrītu veltītu tēmai PIEDZIMŠANA MĪLESTĪBĀ. Ļoti, ļoti lolots projekts, kurā esmu piesaistījusi īpašus lektorus, īpašu vietu, un garantēju, ka tam pievilksies tikpat īpaši cilvēki. Arī laiks šim notikumam sakārtojies visai īpašs - pirmās Adventes iestāšanās. Iespējams, tās būs Tavas transformējošākās 3 dienas, ko līdz šim būsi piedzīvojusi.

Īsumā - tas ir retrīts, kas veltīts īsto atbilžu atklāšanai, iepazīstot stāstu, kā esi nākusi šajā pasaulē, dzimusi un ieradusies. Trīs dienu programma veltīta tam, lai Tu nonāktu pie ievērojamiem psihoemocionālās veselības stāvokļa uzlabojumiem, ko jutīsi gan emocionālajā, gan fiziskajā pašsajūtā.

Ja vēlies iepazīt personisku elpošanas pieredzi, aicinu pieteikties individuāli transformējošai atdzimšanas elpošanas sesijai ŠEIT.


Mīlestību, mieru un veselību vēlot,

Baiba Auziņa