Elpa spēj mainīt cilvēka dzīvi

2023-09-29

Es svēti ticu, ka atdzimšanas elpošana spēj mainīt cilvēka dzīvi, kā reiz tā mainīja manējo. Kopš kļuvu par Transformatīvās un Rekreatīvās elpošanas pasniedzēju, aicinu šīs pārmaiņas piedzīvot katram uz savas ādas, un ar katra klienta piemēru pārliecinos, cik īpaša ir šī prakse.

Pieredzes stāsti ir visvērtīgākā iedvesma, jo tajos atklājas reāli piemēri, īsti cilvēki ar savām skumjām un nedienām, priekiem un sasniegumiem. Tādi paši cilvēki kā Tu, bet, kas satikuši atdzimšanas elpošanas pieredzi, beidzot raduši risinājumus un atbildes tām dzīves jomām, kas līdz šim radījušas lielu diskomfortu fiziski un emocionāli.

Šo stāstu sēriju atklāju ar bloga rakstu, kurā atklājos par elpas transformējošo iedarbību savā dzīvē. Bet šodien turpinu ar pirmo stāstu, ko uzticējusi mana kliente.


Man ir tas gods ar Tevi padalīties stāstā, kas ilgi piederējis vien pašai Kristīnei. Sevis pilnveidošana un apzināšanās ir ļoti intīms un personisks process, bet tagad, kad sevī ieguldītais atspoguļojas pozitīvās dzīves pārmaiņās, viņa beidzot ir gatava uzticēt savu pieredzi Tev. Pārliecība rodas darot! Tieši tāpēc arī šāda atklāšanās ir viņas izaugsmes nākamais solis.

Iespējams, tieši šī raksta izlasīšana ir Tev tik ļoti nepieciešamais impulss, lai pievērstos savai izaugsmei. Sajūti, ko no Kristīnes pieredzes vari aizgūt sev!


Kristīne uzsāka darbu ar sevi nepilnu gadu atpakaļ ar mērķi - uzlabot attiecības ar vīru un celt savu pašvērtējumu. Kristīne bija pārlieku koncentrējusies uz to kas nav, kas neizdodas. Viņas fokuss bija izteikti vērsts uz ārpasauli, bet sevī ieskatīties bija krietni grūtāk.

Kristīne vērsās pie manis, lai kopīgi mainītu šos domāšanas paradumus, un mēs uzsākām enerģijas elpošanas sesiju ciklu. Maziem solīšiem, palīdzot ieraudzīt pašas panāktos uzlabojumus savā komunikācijā, attieksmē par dzīvi, spējā pateikties, pievērst uzmanību savai valodai, biju klātesoša fenomenālām pārmaiņām! Tās ir 2 dažādas sievietes, ar kurām esmu pazīstama. Īpaši noslēdzošajās satikšanās reizēs ievēroju viņas iekšējo starojumu, lielo mīlestību, gādību un viedumu. Viņa bija cita. Un, kas ne mazāk nozīmīgi, arī svars sāka kust… jo nav vairs jānes nekas lieks. Tā ir tā brīvības sajūta, kas ļauj pacelties spārnos.


Ko mēs darījām? Izvirzījām mērķi Kristīni veidot par sievieti, kas radīs ticību sevī, nevis ārpus sevis. Protams, visi jaunie paradumi un izaicinājumi pārmaiņu vārdā viņai bija jādara pašai. Es biju tikai kā pavadonis, instrukcija, atbalsts, kas pavada ar ticību viņā jau no pirmās iepazīšanās minūtes. Ticu, ka Tu zini, cik liela nozīme ir tai sajūtai, ka ir kāds, kas Tev tic un saredz Tevī potenciālās pārmaiņas, kas vienu dien' kļūs par īstenību.


Mēs aizvērām durvis uz visām pagātnes pieredzēm, izprotot katru notikumu un saredzot tajā arī pozitīvo pienesumu viņas dzīvē. Bez nosodījuma un ar pateicību. Ar katru enerģijas elpošanas sesiju arvien plašāk vērām vaļā jaunās durvis, aiz kurām ir tā elpu aizraujošā un laimīgā pasaule, kurā viss viņai der! Pie pirmo pozitīvo pārmaiņu uzplaiksnījumiem Kristīne teica: "Pārsteidzoši, ka var tā būt.". Parādījās apziņas daļa, kas apšauba acīmredzamo. Kāpēc? Jo iekšā mīt pieticības programma. Lai arī cik ļoti kārdinātu iespēju plašums, bagātība, laime un izdošanās, tomēr pietiek ar mazumiņu. Lai to mainītu, meklējām senāko notikumu (vai vairākus), kas izveidojis Kristīnē šādu domāšanas veidu. Viņas gadījumā tas bija mirklis pēc dzemdībām, kad šī brīnišķīgā sieviete bija aizmirsusi parūpēties par sevi, kas neapzināti viņā vairoja neapmierinātību.


Brīdī, kad atrasts šis zīmīgais notikums, kas iedragājis noteikto pašapziņas daļu, es aicinu aizceļot konkrētajā situācijā, un dot sev visu to, ko tajā brīdī tik ļoti vajadzēja - atbalstu un lielāku vīra uzmanību. Kristīne ļāvās integrācijai un juta šī procesa dziedinošo un atvieglojošo efektu. Vēl šajā zīmīgajā elpošanas sesijas reizē Kristīne atcerējās frāzi no pamatskolas, ko prātā iesēdinājusi nepatīkama situācija ar paziņām: "Ilgstoši nevar būt labi.". Ja cilvēks domā, ka ilgstoši nevar būt labi - viņš to arī pieredzēs. Tieši tāpēc ir tik svarīgi praktizēt un rīkoties tā, kā gribētos justies!

Mainīt prāta uzstādījumus ir pavisam droši. Negatīvo domu plūsmu nomaina pozitīvas pārliecības, kas mudina produktīvām darbībām savas sapņus dzīves veidošanai. Kā būtu ar pārliecību: "Man var būt labi visu laiku!"? Tas, ja katru dienu nav sajūsmas pilns noskaņojums, nenozīmē, ka dzīve ir neizdevusies.

Integrācijas fāzē Kristīne saprata, ka par maz saka pateicības. To pavadīja priekšstats, ka nedrīkst par daudz slavēt, lai cilvēki nesadomātos. Šī ir ārkārtīgi būtiska elpošanas sesijas noslēguma daļa - saprast rīcības plānu! Ir skaisti nonākt pie secinājumiem, bet izmaiņas notiek tad, kad rīkojies, tāpēc ir vērtīgi apņemties konkrētu darbību, ar kuru ārpus sesijas savā ikdienā turpināsi radīt jauno dzīvesveidu. Lai sasniegtu citu rezultātu, jābūt citām darbībām.

Ik sesiju noslēdzu ar savām rekomendācijām par pieredzēto un līdzpārdzīvoto sesijas procesā. Šajā reizē Kristīni aicināju praktizēt pārliecību, ka viss jaunais, patīkamais, kas šobrīd notiek ar viņu, ir viņas jaunais "normāli". Brīžiem, kad zūd ticība, ieteicu meditāciju enerģijas izlīdzināšanai. Un, protams, praktizēt pateicību izteikšanu, ko Kristīne pati jau bija sajutusi.


Šobrīd pārslēdzamies uz laika posmu, kad Kristīne jau ir šo 10 elpošanas sesiju pašā izskaņā. Aizvadītajā tikšanās reizē viņa man paziņo, ka viss esot pārāk labi, lai būtu īstenība. Ir tik liels prieks un saviļņojums to dzirdēt! Jo, tici man, vēl pirms neilga laika ko tādu sagaidīt šķita neiespējami. Kristīnei ir uzlabojušās attiecības, kas nonākušas nākošajā līmenī. Arī sevis realizācijā sperts drošs solis, lai pieņemtu jaunus profesionālus izaicinājumus.

Kāpēc to nevarēja pieredzēt jau agrāk? Negatīvās domas nudien spēj laupīt dzīvesprieku. Kristīni iepriekš vadīja neticība, ka tas viss var ar viņu notikt. Tas automātiski izstrādā skepsi, aizdomas, negatīvu scenāriju veidošanu, un, protams, kavē pozitīvu notikumu piesaisti. Tava attieksme ir magnēts - Tu piesaisti to, kas Tu esi!


Paldies Kristīnei par atklāšanos un uzticēšanos! Viņas piemērs brīnišķīgi noraksturo dzīves skaisto patiesību, ka viss ir iespējams, ja to grib! Tas, kur Tu šobrīd esi, ir Tava izvēle.


Neviens iemesls nevar būt pietiekami labs, lai turpinātu dzīvot to dzīvi, kas Tevi neapmierina.

Panāc sev pretī, piesakoties uz individuālu elpošanas sesijas pieredzi ŠEIT.


Izelposim to, kas lieks. Ieelposim mieru!


Cieņā

Baiba Auziņa