Mīļās SIEVIETES, uzdāviniet sev laiku satikšanos ar sevi un atļaujat sev piedzīvot transformējošu ceļojumu!

Pievienojieties mums EKSLUZĪVAM SIEVIETES LABSAJŪTAS RETRĪTAM, rāmajā Koh Samui salā Taizemē no 19.09. - 04.10.2024.

Jūs esat pelnījušas iegremdēties svētnīcā, kur Jūs gaida prakses un meditācijas enerģijas atjaunošanai, vingrojumi sievišķās enerģijas atmodināšanai, skaistākie skati, pludmales un saulrieti Koh Samui salā, populārākie tempļi, izbrauciens ar laivu, dabiska un sievišķīga fotosesija saulrietā vienā no skaistākajām Samui pludmalēm, vietējā kolorīta iepazīšana, arī vietas, kur parasti tūristus neved kā arī vietējās virtuves baudīšanai un atslābinošās taizemiešu masāžas.

Iedomājieties, ka sākat savu dienu ar maigām, eksotiskās dabas skaņām, barojiet savu augumu ar veselīgām brokastīm, iesaistieties nodarbībās, kas uzmundrina jūsu ķermeni un garu, lutiniet savu augumu ar ūdens peldēm un masāžām, kā arī bagātiniet savu pieredzi ar Samui skaistumu, gardiem vietejiem ēdieniem un kolorītu.

Šajā burvīgajā ceļojumā Jūs vedīs un lutinās transformējošās elpošanas pasniedzēja, Laimīgas Sievietes formulas veidotāja Baiba Auziņa un fizioterapeite, sievietes veselības koučs Zane Savicka, kura dzīvo Koh Samui jau vairāk kā divus gadus.

Rezervējot savu vietu līdz 07.07.2024 un izbaudiet ekskluzīvu 200 € atlaidi savam retrīta komplektam. Uzdāvini sev šo iespēju investēt savā labklājībā un lasajūtā.

Iespēja veikt dalīto maksājumu. Pilna samaksa par retrītu jāveic līdz 31.augustam

Šī atpūta ir Jūsu iespēja atkāpties no steigas un burzmas, uzlādēties un no jauna atklāt sevī dzīvīgo, priecīgo sievietes būtību.

Ja esi sajutusi vēlmi pievienojieties mums Koh Samui, aizpildi zemāk pieteikuma anketu!

PIETEIKUMA ANKETA