Sieviete vīrietim

2022-12-12

Ar Tevi viss ir kārtībā. Pārstāj pārmest, ka Tev nav tāda dzīve kā kaimiņienei, draudzenei, dāmai no Instagram'a video vai žurnāla vāka. Ja tā - viņām, savukārt, nav tādas dzīves kā Tev! Tu pat nenojaut, cik daudzi alkst tā, kas ir Tev. 


Savā praksē arvien biežāk no sievietēm dzirdu šaubas un nepārliecību, domājot, ka ar viņām kaut kas nav kārtībā. Un kritērijs, kas to nosaka - jo nespējot iedvesmot savu vīrieti. Vairākas klientes vieno kopēja iezīme - viņas iepriekš apmeklējušas kursus, kuros māca, kāda ir ĪSTĀ iedvesmojošā sieviete, kas veicina partnera sekmes biznesā, karjerā un pašizaugsmē. Skumjākais, ka, jo ilgāk šo pārliecību veicina, jo dziļāk tā iesakņojas. Gluži kā ar jebkuru citu nodomu vai pieņēmumu. Jo vairāk par to domā, jo vairāk tas notiek.


Šo pārliecību pavada jautājums - kāpēc nenotiek izmaiņas? Tu mainies, velti vīrietim laiku, ieguldies viņa attīstībā, atbalsti, palīdzi, bet nekas nemainās. Dārgā, pārmaiņu, visticamāk, nebūs. Ja arī būs, tad īslaicīgas. Agri vai vēlu Tevī modīsies vilšanās, jo secināsi, ka "esi mainījusies viņa dēļ" un sāksi pieprasīt tādu pašu upurēšanos arī Tavā vārdā. Un, lūk, šeit arī atslēgas vārds - upurēšanās. Vai tas ir stāsts par attiecībām? Attiecības nav darījums. Tam, ko Tu dari par prieku otram, ir jānāk ar beznosacījuma mīlestību. Tu to dari, jo Tev ir iespējas (laiks, idejas, finanses). Bet Tu negaidi neko atpakaļ. Tu dod mīlestības vārdā. Tu baudi un mācies došanu kā žestu, kas lolo Jūsu attiecības. Ja partnerim Tu būsi svarīga, arī viņš Tev dos tikai tāpēc, ka Tu esi, nevis tāpēc, ka izdarīji vai neizdarīji atrunātus nosacījumus.


Tavs vienīgais uzdevums ir būt pašai. Nekas vairāk. Atklāt sevi, savus talantus. Realizēt sevi. Veltīt laiku sevis iepazīšanai un pilnveidošanai. Kad Tu nodarbosies ar sava potenciāla veicināšu jeb - savas dzīves dzīvošanu, Tu būsi interesanta otram un citiem cilvēkiem. Kad primāri sniegsi uzmanību sev, arī citi vēlēsies Tevi aplaimot ar uzmanību, būt Tavā klātbūtnē un veltīt laiku sarunām, nodarbēm ar Tevi. Sākumpunkts esi Tu. Aizmirsti par to, ka apgūtās zināšanas jānes mājās un jārealizē otrā cilvēkā. 


"Es neiedvesmoju partneri" ir atļauja partnerim ieņemt upura lomu un aicināt nerīkoties, lai realizētu pašam sevi. Sevis vainošana neaicina uz darbību. Tā atņem ticību sev, ka Tu patiesi vari iedvesmot. Neļauj sev uzņemt šādus vārdus no partnera un nekādā gadījumā arī nesaki tos pati sev. Abos gadījumos - katram ir jāsāk ar sevis realizēšanu un iepazīšanu. Šādas frāzes cēlonis mīt katrā pašā ar kādu pagātnē izstrādājušos pārliecību, ko, visticamāk, radījusi kāda neveiksmīga pieredze. Bet jāsaprot, ka pagātne ir jau izdzīvota. To ir jāpieņem, jāpiedod sev un jārīkojas par labu šodienai.


Netērē laiku, lai izpatiktu kādam. Tu zaudē enerģiju - jo tas nav dabiski. Tādējādi Tu pavisam nopietni riskē pazaudēt sevi, kas bieži vien pāraug depresijā, trauksmē, slimībās. Patiesā šīs dzīves vērtība ir iepazīt sevi. Un, ja kādam Tava patiesā būtība neapmierina, pieņem to. Tik vienkārši - pieņem, ka citam Tavi talanti, vērtības un aizraušanās neuzrunā. Tā var būt. Vienam mīļākā krāsa ir zaļa, citam pelēka. Tas ir tieši šādi. Visiem nav jābūt vienādiem. Tā būtu garlaicīga pasaule. Cilvēki ir tieši tik dažādi, lai Tev būtu iespēja mācīties un izdarīt secinājumus.


Katru dienu uzdod sev jautājumu - kas mani dara laimīgu? Kas mani piepilda? Neprasi pasaulei, kas tai ir vajadzīgs! Jautā sev - ko Tu vēlies darīt? Kas Tevi ceļ spārnos? Kad esi sniegusi atbildi, dodies to darīt. Tieši to, ko domās vienmēr noķer kā pirmo. Zīmēt, adīt, dejot, vingrot, gatavot. Pasaulei ir vajadzīgi laimīgi cilvēki! Pasaulei vajadzīgs tieši Tavs talants, Tava aizrautība un pieeja šai nodarbei. Neviens cits to nedara tā kā Tu. Tu nāci uz šīs Zemes, lai baudītu nevis vaibstītos un risinātu problēmas (savas un citu).


Lai atgrieztos ceļā pie sevis, aicinu sākt ar šo! Atpazīsti sevī vismaz 10 lietas, kas Tevi dara priecīgu un laimīgu. Vēlāk no šī saraksta izvēlies vienu, ko Tev patīk darīt vislabāk! Kāpēc? Ticu, ka šajā mirklī Tevī jau būs izkustējusies skaistā pārmaiņu motivācija. 


Ja šķiet, ka esi apmaldījusies un viena vairs netiec galā ar savām domām, aicinu vērsties pie iedvesmojoša speciālista, kas Tev palīdzēs būt. Palīdzēs atrast sevi. Mierīgi un harmoniski.


Noķer to sajūtu par manu vēstījumu. Cik skaisti apzināties, ka Tev ir jādod sev! Vispirms - visu sev. Uzmanību, mīlestību, rūpes. Velti laiku savai veselībai, atpūtai, pašrealizācijai, talantiem, iekšējam un ārējam skaistumam. Dari to, negaidot kādus ārējus apstiprinājumus. Dari un vēro izmaiņas sevī. Ķer no tā baudījumu un gandarījumu! Un varu pačukstēt, ka, gan vīrieša uzmanība, gan citas skaistas pārmaiņas un iespējas, nemanāmi atradīs ceļu pie Tevis. Tu tikai ļaujies.


Skauju.

Baiba