7 ieteikumi, kas Tev palīdzēs vairot pozitīvismu ikdienā

2022-06-02

Būt pozitīvai. Tā ir izvēle! Teju tieši tāda pati, kā izvēlēties, kurā kleitā šodien jutīsies vislabāk. Kā kleita, tā arī attieksme, ar kādu izvēlies dzīvot, kardināli izmaina pašsajūtu un spēcina pārliecību par sevi. Un tieši tagad ir īstais laiks pieiet pie spoguļa - uzkrāsot lūpas, ieveidot matus, uzvilkt pozitīvismu, un aidāāā dzīvē!

Būt pozitīvai nenozīmē, ka nekad nesastapsies ar negatīvām domām, bet - Tu neļausi tām kontrolēt dzīvi. Tu būsi, domas būs. Bet Tu ļausi sev dzīvot savu dzīvi un domām savu. Jūs dosieties paralēli, blakus. Un tieši Tavās rokās būs spēja tās ietekmēt vai padarīt par savām.

Tu redzi tikai negatīvo apkārt? Kā visapkārt negatīvi notiekošajā var ieraudzīt ko labu?

Atbilde ir vienkārša - mums katru dienu ir izvēle. Izvēlēties attieksmi, kā uztvert visu, kas ap mums apkārt notiek. Mēs izvēlamies, kā reaģēt - priecāties, bēdāties, dusmoties. Tā ir mūsu izvēle. Atceries par kleitu! Pozitīvisms ir tā tendence, kas gadiem neiziet no modes un arī negrasās to darīt turpmāk. Tāpēc šo izvēli - priekpilno skatu uz dzīvi un notiekošo tajā, paturi pie sevis uz palikšanu. Noderēs, palīdzēs un piestāvēs it visam!

Ja Tu izvēlēsies sev apkārt redzēt tikai negatīvo, Tu to redzēsi. Ja Tu izvēlēsies redzēt pozitīvo, Tu saskatīsi pozitīvo.

Pozitīvā domāšana ir dzīvesveids, kurā TU pati uzņemies pilnu atbildību pār savu dzīvi un radi tādus apstākļus, lai sevī kultivētu pozitīvo. Tā nav tikai domāšana, tā ir arī apzināta, mērķtiecīga rīcība. Un tieši rīcība noved pie rezultāta. Runā darbi!


Tieši tāpēc vēlos iedot 7 praktiskus ieteikumus, kas vairos pozitīvismu Tevī!

1. Mērķtiecīgi uzturies iedvesmojošu cilvēku vidū. Sastādi sarakstu ar cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo un palīdz priecāties. Piezvani viņiem un uzaicini pusdienās. Pievienojies grupās, kuras kultivē pozitīvismu un iedvesmu. Tas palīdzēs Tev nonākt tur, kur vēlies!

2. "Izgriez" sev apkārt negatīvos cilvēkus. Pārtrauc tikties ar negatīviem cilvēkiem. Mums katram ir dota iespēja izkāpt no negatīvu domu apļa. Cilvēki, kuri nemitīgi čīkst un ir noskaņoti redzēt savā un arī citu dzīvē tikai problēmas, enerģētiski grauj Tavu emocionālo stāvokli.

3. Atsakies no ziņu skatīšanās un lasīšanas! Tās ir tendētas uz negatīvas informācijas pasniegšanu. Tā vietā izlasi iedvesmojošu grāmatu, noskaties iedvesmojošu video, pilnveido sevi! Citiem vārdiem sakot - izvērtē, ko Tev patiesi ir nepieciešams uztvert, "uzņemt" sevī. Informācijai ir liela nozīme tajā, kā mēs jūtamies, cik emocionāli un pat fiziski spēcīgi esam, varam būt.

4. Dari to, kas Tevi piepilda un iepriecina. Ja Tu darīsi "savu lietu", Tev vienkārši nebūs laika pievērsties tam, kas Tevi nepiepilda.

5. Iemācīties pateikt "NĒ" laika zagļiem, sapulcēm ar enerģētiskajiem vampīriem vai vienkārši bezjēdzīgām ikdienas darbībām, kas nerada Tev prieku.

6. Ieraugi vismaz 2 pozitīvas mācības no negatīvās situācijas. Pasaule ap mums nemainīsies. Mums dzīve piespēlē katru dienu jaunas situācijas, kas dažreiz nav tās pašas vienkāršākās. Inflācija, slimība, dažādas problēmsituācijas. Atceries - vienmēr, no katras notikuma ir vismaz divas vislabākās izejas. Kā arī ir vērts atcerēties, ka jebkurš notikums ir laba pieredze, kurā ir iespējams saskatīt ieguvumus, mācības, risinājumus priekšdienām.

7. Meditē. Meditācijai ir labvēlīga iedarbība uz Tavu ķermeni un prātu. Tas ir lielisks veids, kā praktizēt pozitīvu domāšanu. Tas, iespējams, izklausās jocīgi, bet pamēģini meditēt vismaz 15 minūtes dienā un drīz vien redzēsi rezultātus. Ja praktizēsi katru dienu, Tev būs vieglāk ieraudzīt ikdienā mazās, bet skaistās lietas, kas noteikti iedvesmos, liks domāt pozitīvi un būt daudz laimīgākai.


Mīļās, tikai mēs pašas esam atbildīgas, kā reaģēt uz visu, kas notiek apkārt. Mums ir miljons iespēju. Nav pareizu vai nepareizu. Visas no tām ir vērtīgas un pamācošas. Bet, jo ātrāk sajutīsi sevī spēju būt pozitīvai, jo ātrāk ļausies dzīvei, uzticēsies, baudīsi un iemīlēsi sevi.

Ja jūti, ka esi "iesprūdusi" un netiec uz priekšu, piesakies individuālai konsultācijai un mēs kopā sameklēsim izeju. Jo tāda ir vienmēr!

Piesakies šeit: https://www.laimigasieviete.com/konsultacijas-iespejas/

Mācāmies no saules! Tā vienmēr spīd un staro priekpilni. Arī mēs varam pieņemt pozitīvismu kā pienākumu savai pašsajūtai. Mēs esam prioritāte sev.

Lai Tev izdodas! Galvu augšā!


Sirsnībā, Baiba Auziņa