Vesela sieviete - laimīga sieviete

2021-10-11

Es ticu, ka mums nav paredzēts slimot.

Zinātnieki, tāpat kā es, nonākuši pie secinājuma, ka katra cilvēka slimībai ir savs cēlonis. Nē, man nav medicīniskā izglītība, un nejūtu nepieciešamību to iegūt. Es uzskatu, ka nekas iedarbīgāks, kā pašas pieredze un sapratne par slimības cēloni nevar būt. Un jau atkal manā labsajūtā ir iejaukts zemapziņas spēks.

Ja ārstam nav skaidru atbilžu par slimības ierosinātāju, visbiežāk dzirdētā atbilde ir stress. Nu labi - stress? Bet kāpēc stress? No kā? Kas ir dziļākie stresa cēloņi? Tos mediķi var tikai minēt. Variantu ir bezgala daudz. Patiesībā atbildi savam stresa stāvoklim zini tikai Tu pati.

Pēdējos 50 gados ir veikta apjomīga pētniecība, kura atklājusi to, ko mēs mūsdienās saucam par ķermeņa gudrību jeb inteliģenci. Tā ir ķermeņa atmiņa. Brīdī, kad slimība mani burtiski "nolika uz gultas", es biju nobijusies. Viss, ko es zināju, ka gribu "tikt ārā", lai ko tas man prasītu. Esot 32 gadus jauna, apjautu kā jūtas cilvēki ap 90 gadiem. Es vēlējos saprast savas slimības cēloņus. Pamazām es sāku apzināties, ka slimību cēloņi ir meklējami manī pašā. Es biju sev radījusi neskaitāmi daudz slimību un sāpju pašai neapzinoties. Man ir izoperēts žultspūslis, bija problēmas ar kuņģi, nierakmeņiem, piedzīvoju migrēnu smagā formā, milzīgus galvas reiboņus, pārslodzi, depresiju, trauksmi un elpas trūkumu. Un šī visa "buķete" tika izdzīvota līdz 33 gadu vecumam. Bija periodi, kad katru dienu kaut kas sāpēja. Atskatoties uz toreizējo Sevi, saku paldies par grūtībām, kas man bija jāiztur, jo citādi es savos projektos nevarētu atklāt kā Tev palīdzēt izvairīties no slimībām. Medikamenti ir īslaicīgs risinājums. Iemiesotās emocijas un reakcijas atgriežas. Mēs varam atbrīvot ķermeni tikai tad, ja speciālista uzraudzībā ļaujam "iekonservētajām" emocijām atgriezties, lai tās ievadītu sev vēlamajā rezultātā.

Joprojām ticu, ka vienīgais mūsu dzīves uzdevums ir būt laimīgām. Piekrīti, ja Tu esi vesela, tevī ir spēcīga un dzīva enerģija, kuras rezultātā uzlabojas arī kopējā dzīves kvalitāte!

Nu jau vairāk kā 7 gadus neesmu slimojusi un pašārstēšanās ceļā esmu izārstējusies gan no lielas un mokošās migrēnas, un nu jau pagājis vairāk kā gads, kā vairs nav nepieciešamas brilles.

Kāpēc slimības, negatīvas emocijas un sāpes atgriežas? Jo ikvienā no mums iekšā ir programma, kas balstās uz mūsu pieredzi un notikumiem mums apkārt, kas izdzīvoti kopš bērnības. Mūsu prāts šīs programmas uztver kā vienīgo pareizo dzīvošanas modeli. Tās ir mūsu pārliecības. Turpinot dzīvot saskaņā ar izveidojušām pārliecībām, mēs turpinām griezties tajā pašā karuselī. Vienā mirklī nāk sapratne, ka ne zāles, ne terapijas nepalīdz. Bet KĀ lai saņem atbildes?

Es sapratu, ka man nav ko zaudēt, kā vienīgi savas sāpes, un sāku uzzināto informāciju izmēģināt uz sevi. Efekts bija vairāk kā pārsteidzošs! Manā dzīvē sākās brīnišķīgas pārmaiņas ne tikai veselības jomā, bet visās dzīves jomās. Ir vieglāk būt laimīgai, kad esi vesela. Es mainīju attieksmi pret visu un jo īpaši pret sevi. Izdzisa pilnīgi visi aizvainojumu. Rezultāts - dzīvot palika daudz interesantāk un priekpilnāk.

Slimību izcelsmē pastāv likumsakarības. Tas saistīts ar to, ka konkrēts orgāns vai organisma sistēma nes arī emocionālu slodzi. Kas nozīmē to, ka katra mūsu ķermeņa daļa informatīvi mums atspoguļo mūsu domas un emocijas.

Jebkura slimība - tas ir signāls par līdzsvara zudumu. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka noteiktā mūsu organismā vietā kaut kas nav kārtībā.

Sāpes, ko izsauc slimība ir veselīga nervu reakcija, kas vēlas tev pateikt: "Mīļā, apsēdies uz mirkli, ir kas tāds, kam Tev ir jāpievērš uzmanība". Šajā brīdī, Tev, nevis jādodas uz zāļu skapīti un aptieku pēc kārtējās tabletītes, bet jāpaņem brīvs brīdis priekš sevis, vissvarīgākā cilvēka, un ar dziļu mīlestību jāpasakās savai zemapziņai, ka viņa ir pievērsusi Tev uzmanību un rūpējas par Tevi. Tāpēc arī pret jebkuru slimību izturies ar patiesu cieņu.

Mūsu organisma veselība ir vistiešākajā mērā atkarīga no mūsu dzīvesveida un attieksmes pret dzīvi. Mūsdienu medicīna arvien lielāku uzmanību pievērš psihosomatiskai. Tavās rokās ir iespēja kontrolēt kas notiek ar Tevi un kā sev palīdzēt!