Dziedini sevi pati

2022-01-25

Vai zināji, ka Tev piemīt īpašas spējas? Superspējas. Spēks, enerģija un vibrācija, ar kuru Tu spēj dziedināt. Dziedināt sevi pašu. Īstais laiks teju vienmēr ir tieši tagad. Tagad sākt pievērsties sev. Veltīt laiku, uzmanību un mīlestību tieši sev.

Dažreiz dzīvē uzmeklē patīkamas un ne tik patīkamas pārmaiņas. Un kā ikkatrs notikums, tas atstāj mūsu dzīvē, noskaņojumā un labsajūtā kādu nospiedumu. Pazūd saskaņa attiecībās, priekšnieks lūdz aiziet no darba, bērni kļūst nekontrolējami, draudzene pārceļas uz dzīvi citur. Arī veselība liek par sevi manīt. Droši vien spēji sevi identificēt ar kādu notikumu. Bet šajā mirklī nevajag padoties vai sabīties no notikušā. Ir sācies pārbaudījumu laiks! Paskaties uz to no pavisam cita skatupunkta. Notikumi rāda, ka ir laiks pārmaiņām. Un pārmaiņas vienmēr tuvina kam jaunam, transformējošam un enerģiju izmainošam - kas ik pa laikam ir tik ļoti vajadzīgs.

Lai izvairītos no padošanās, trauksmes vai depresijas stāvokļa, piedāvāju ķerties pie darba un atrast izeju - ārstēt sevi pašai. Tas noteikti būs ne vien lētāk par jebkura speciālista apmeklējumu, bet arī sniegs lielāku prieku un gandarījumu par sasniegto rezultātu. Sevis dziedināšana ir īpašs laiks, kurā iepazīt sevi vēl tuvāk, atklāt īpašības, reakcijas un sajūtas, ar kurām sadraudzēties citādāk. Tas ir tā vērts sevis dēļ. Ilgtermiņā.

Te būs pirmie soļi, kas Tevi iedvesmos un dziedinās. Pamēģinām!

 • Izvēlies nodarbi, ko vienmēr esi vēlējusies darīt, bet līdz šim neesi veltījusi tam laiku. Tā var būt zvilnēšana dārzā, grāmatas lasīšana, gleznošana, amatniecība, fotografēšana, pastaiga mežā, dejošana vai mūzikas klausīšanās vienatnē. Būtiskākais - neļauj nevienam šo laiku pārtraukt. Ja pārējie ģimenes locekļi it kā nejauši iekarojuši Tavu dzīves telpu un vienmēr atrodas tur, kur esi Tu, pienācis laiks atgūt savu istabu vai vismaz pāris stundas klusuma vietā, kas tobrīd piederēs tikai Tev vienai. Stingri, bet bez balss paaugstināšanas dari to zināmu savai ģimenei kā lūgumu, kurš nav apspriežams.
 • Rūpējies par sevi. Dienas iesākumā atrodi laiku fiziskai kustībai. Atceries, ka cilvēka balsts un pamats ir mugurkauls. Uzmeklē nepieciešamo informāciju, lai izstrādātu sev patīkamu vingrošanas kompleksu, lai uzturētu sevi formā. Un atceries, ja šobrīd nejūties fiziski spēcīga, tad kustības atjaunošanu vari sākt ar pastaigām, elpošanu, vieglām stiepšanās pozīcijām, meditāciju.
 • Ēd veselīgu pārtiku. Izvēlies vairāk dārzeņu un augļu, bet tajā pašā laikā atļauj sev to, ko ķermenis pieprasa, jo citādi sāksi kalpot savai diētai, nevis diēta Tev.
 • Noskaņo sevi ar vārdiem. Saki sev - es izskatos lieliski, esmu skaista! Bet, lai tas patiesi īstenotos, parādi sevis mīlēšanu arī darbībās. Piemēram, izmetot vecās treniņbikses, kuras aizstāt ar jaunām, mazliet sievišķīgākām, vai varbūt pāriet uz kupliem svārkiem, kas ļauj kustēties tikpat brīvi? Tā Tu spēsi līdzsvarosiet, sakārtot sievišķo un vīrišķo enerģiju. Tam ir nozīme - ja vēlies sevi harmonizēt un stabilizēt situāciju sevī, arī attiecībās, rīkojies kompleksi. Uzpos sevi, bet esi uzmanīga ar apģērba daudzumu un parfimērijas maka biezumu. Svarīgākais, lai Tu pucētos sev. Vispirms labi jājūtas Tev pašai.
 • Iegādājies vai darini pati sev kādu simbolu, mīļu nieciņu, kas nesīs Tev laimi un atgādinās, motivēs par sevis dziedināšanu. Kāds pērļu eņģelītis, mīksts lācītis, austrumu rotiņa (kurai zini nozīmi), budas figūriņa. Ļaujies.
 • Atmaksā parādus (arī bankai) un neuzņemies jaunus. Domāju, ka paskaidrojumi šeit ir lieki. Arī nauda ir enerģijas plūsma.
 • Pavēro savu leksiku. Atbrīvojies no lamuvārdiem un rupjībām. Ierobežo alkohola lietošanu, taču ar laiku ieteicams no tā atvadīties pavisam. Sāc ar to, ka aizstāj šo laiku (kaut vai mehāniski) ar ko citu - pastaigu, peldēm, ūdens glāzi vai karstu tēju pirms miega. Palīdzi sev noskaņoties ar vārdiem: "Šī tēja pilnībā atveseļo manu organismu, esmu vesela un laimīga". Tas nekas, ka sākumā šie vārdi nāks pār lūpām ar grūtībām. Ar laiku tas kļūs par dabisku ieradumu. Arī organisms pakāpeniski pieņems izvirzīto programmu un sāks to izpildīt. Galvenais - tas jādara regulāri.
 • Saskati visā pozitīvo! Piemēram, esi atstādināta no darba. Tad saki sevi, ka katrs noslēgums ir jauns sākumu. Vai, ja ir pārtrūkušas attiecības - priecājies par laiku, kas iedots, lai to pavadītu ar sevi un nedalītos ne ar vienu citu. Tātad, Tev ir vajadzīgs šāds posms, kurā izbaudīt sevi, sakārtot domas un sajūtas. Izvirzi programmu, ka vislabākais vēl priekšā. Sevi programmējot, nedrīkst vēlēt otram cilvēkam sliktu, pat domās ne, citādi šis uzstādījums atgriezīsies kā bumerangs. Tie, kurus uzskati par pāridarītājiem, īstenībā tādi nav. Viņi tikai spēlē lomu, kas tiem šai dzīvē uzticēta, lai Tu attīstītos. Uztver visus dzīvē sastaptos cilvēkus par saviem skolotājiem, un nebrīnies, ka tādi ir arī jūsu bērni,- skolotāji ar vistīrākajām sirdīm.
 • Izvairies no nosodījuma. Katrs šajā dzīvē ierodas ar konkrētu dzīves uzdevumu un noteiktu karmas daudzumu, kas jāatstrādā. Daudzi cenšas saprast, kas viņiem jādara. Katram ir tiesības dzīvot pēc saviem ieskatiem. Katram ir savi sapņi un cerības, un nevienam nav tiesību iejaukties cita dzīvē ar padomiem vai pamācībām, kur nu vēl nosodījumu! Tikko kādam izteikts nosodījumu, vari gatavoties, ka arī pati saņemsi tādu, kaut gan šis nodarījums šķitīs pilnīgi normāla rīcība. Piemērs: Sieviete nosoda jaunu meiteni, kurai ir pārāk īsi svārki. Meitenei īsi svārki patīk un šķiet normāli. Viņai nav pieredzes, un, iespējams, nepieciešama puišu uzmanība, lai justos labi vai slikti. Tā ir viņas dzīve. Saglabā fokusu uz sevi! Ja ir vēlme analizēt, tad tikai un vienīgi savas izvēles un sajūtas par personīgo dzīvi.
 • Priecājies par visiem! Prieks vairo prieku! Skaudība nav īpašība, kas nepieciešama laimīgas un veselīgas sievietes dzīvē. Tā ir īpašība, kas vairo negatīvo, rada baumas, veicina aprunāšanu. Un nepatīkamākais, ka skaudība ļoti viegli un ātri pārmantojās gan bērnos, gan apkārtējos cilvēkos. Ja kāds ir iegādājies jaunāku auto kā Tev, priecājies - viņam būs iespēja ātrāk nokļūt uz darbu. Varbūt kādu reizi arī izpalīdzēt Tev! Vēli otram to, kā vēlies justies pati. Un dari to ne vien vārdos, bet arī domās. Jo ar domām sākas enerģijas vibrācija. Un atceries - runāšana sudrabs, klusēšana zelts.
 • Šķiro informāciju. Šodien tā ir teju visur. Nu jau vairāk neapzināti kā apzināti nonākam kādas informācijas un ziņu ietekmē, kas pavisam nemanāmi var mainīt mūsu izjūtas, pašsajūtu un noskaņojumu. Pavisam noteikti arī laika resurss nemanāmi samazinās, ko varētu veltīt sev - īstā un apzinātā informācijas iepazīšanā, kas iedvesmotu Tevi augt un mainīties. Pavēro arī savus ģimenes locekļus un bērnus. Kādu iespaidu rada, piemēram, konkrētās TV pārraides noskatīšanās un nenoskatīšanās. Tās var būt ne tikai pārraides un sociālie tīkli, bet arī sarunas ar konkrētiem cilvēkiem, domubiedru grupas. Vērojiet savas sajūtas dažādos laukos.
 • Klauvē, un Tev tiks atvērts. Paturi prātā, ka no katras bezizejas ir vismaz divas izejas. Ir skaisti, ja lūdz Dievu (jeb kā nu kurš pieradis - Visuma Radītāju, Augstāko, Absolūtu utt.), meklējot atklāsmes un mieru. Un ir tikai normāli, ja pievērsies lūgšanām tikai padošanās mirkļos. Sirds saka priekšā, kā rīkoties, un tam vajag uzticēties. Tajā brīdī nedomā par aizspriedumiem, citu viedokļiem vai stereotipiem. Ļaujies tām darbībām, kas Tev palīdzētu atjaunoties.
 • Nevaino sevi par notikumiem, kas jau pagājuši. Dzīvo šeit un tagad. Neuzkavējies domās par aizvadīto. Saglabā šo enerģijas resursu savai tagadnei un laikam, kuru vari sev veltīt tagad, mainot savu domāšanu un uzlabojot sevis laimīgo versiju. Saki sev: "Es piedodu sev, ka ļāvu savam ķermenim ciest no slimībām. Tagad mana veselība uzlabojas." / "Es piedodu sev, ka liku sev ciest no vainas apziņas. Tagad tā ir zudusi." Pēc kāda laika pamanīsi, ka veselība tiešām uzlabojas. Pieņem sevi, kāda biji vakar. Pieņem sevi šodienā un arī rītdienā.
 • Tava burvju spēja ir smaids. Visam negatīvajam stājies pretī ar smaidu. Ielaid situācijā mīlestību. Ja veikalā kāds nejauši uzkāpis uz kājas - pasmaidi un radi cilvēkā drošības sajūtu, ka viss ir kārtībā, jo kļūdīties ir cilvēcīgi. Ja mēs piepildīsim gaisu ar smaidu un mīlestību, tad piesaistīsim sev tieši šādas pašas vibrācijas cilvēkus un notikumus.
 • Dari labu! Dari sevi laimīgu ar to, ka citi ir laimīgi. Iepriecini ģimeni, uzsmaidi kaimiņam, painteresējies par draugu dzīvēs notiekošo, pabaro putnēnus aiz loga. Dari jebko, kas sagādā dzīvai radībai prieku. Un atceries, ka arī koki, ziedi un augi Tavā istabā ir dzīvi. Tā ir kā enerģijas apmaiņa - Tu kādam to veltīsi, un arī Tev tiks veltīts.
 • Uzdrošinies lūgt palīdzību. Tā nav gļēvuma vai padošanās pazīme. Tieši otrādi - tā ir drosmīga, dzīvot griboša un dzīvi mīloša cilvēka īpašība. Katrs cilvēks, ko ielaid savā dzīvē, ir nozīmīgs, tāpēc pārliecinies, ka tas tiešām ir skolotājs, kas spēs Tev palīdzēt.

Tu jau esi malacis, ka esi tikusi līdz raksta noslēgumam. Tu esi izlasījusi un jau sevī ielaidusi šo pārmaiņu un dziedināšanās enerģiju. Sveicu! Lai arī cik sarežģīti un bezspēcīgi varbūt šobrīd jūties, dziedinot sevi, esi prasīga. Lai Tu pilnībā veseļotos un atjaunotos, šiem soļiem jākļūst par Tavu dzīvesveidu. Lasi un īsteno šos soļus regulāri, jo tikai tad tas sniegs īsto jaudu Tavam ķermenim. Papildini dziedināšanos ar meditēšanu, garīgās literatūras studijām, organisma attīrīšanas kūrēm, masāžām un citiem rituāliem, kas Tev palīdz justies labi. Kad Tu uzsāksi šīs pārmaiņas, arī apkārtējā vide samainīsies un dzīve virzīsies augšup. Tas sakustinās pavisam jaunus pavērsienu un iespējas tavā dzīvē. Arī cilvēki ap Tevi kļūs labestīgāki un mīļāki. Atceries - mēs veidojam pasauli, nevis pasaule mūs!

Ja sajūti, ka vēlies manu atbalstu sevis atjaunošanā un dziedināšanā, piedāvāju Tev iepazīties ar online veselības retrītu Vesela sieviete = laimīga sieviete, kas būs iedvesmas, zināšanu, padomu un meditāciju pilns laiks sevis dziedināšanai. Īpašs ar to, ka tas būs pieejams Tev pateicīgā laikā. 

Lai iepazītos vairāk, skaties zemāk.

Skauju!

Online veselības retrīts