Laika plānošanas Meistarklase

💡Vai Tevi nomoka sajūta, ka dienas beigās neesi izdarījusi to, ko vēlējies?

⌛️Patiesība - visiem cilvēkiem, neatkarīgi no rases, mantiskā stāvokļa vai amata - pieejams vienāds laika limits. Un tas ir tieši tik, cik mums nepieciešams, lai paspētu VISU!!!

⌛️Laiks ir resurss, kas neatjaunosies. Kā Tu izturies pret tā izmantošanu!

⌛️Patiesība ir tāda, ja Tu neizplānosi kā pavadīt katru stundu, dienu, mēnesi...to izdarīs citi Tavā vietā!

⏳Vai Tu zini kur paliek Tavs laiks?

👉Ja arī tu vēlies efektīvi organizēt savu laiku, pievienojies laika plānošanas Meistarklasei jau 19.janvārī, plkst.18:30 lai uzzinātu to, kā atrast ikdienā tik ļoti vajadzīgo papildus laiku.

⌛️Ja Tev dzīvē ir sajūta, ka laiks rit ātrāk, un darbi ir jāizdara vairāk; ja vēlies iemācīties plānot savu laiku un atrast laika slēptās rezerves; ja vēlies uztrenēt savu laika izjūtu un beigt mocīt sevi ar neizpildāmiem termiņiem, piesakies un tiekamies meistarklasē👌

🏷Slēgta grupa

🗓19.janvāris

🕰 18:30-20:00

🗝Pieeja grupai un atbalstam līdz 30.janvārim

💸Enerģijas apmaiņai: EUR 15.00

P.s.Ja Tu iegādājies Mērķu sasniegšanas meistarklasi (15.janvāris), šo meistarklasi saņemsi DĀVANĀ🎁

Par pasniedzēju:

Baiba Auziņa-strādāju kā izaugsmes trenere un esmu sertificēta NLP Neiro Lingvistiskās programmēšanas praktiķe. Mans talants ir iedvesmot sievietes, atrodot ceļu pie Sevis un atklāt viņu formulu, kas ved uz laimīgu un piepildītu dzīvi!

Esmu 3 brīnišķīgu bērnu mamma un mīloša sieva savam vīram. Mana ikdiena ir notikumiem bagāta, un es zinu, cik var būt izaicinoši atrast laiku jau tā aizņemtajā ikdienā. Šajā meistarklasē dalīšos ar efektīvākajām metodēm, kas ļauj man būt efektīvai un harmoniskai vienlaikus, kur atrast laiku un kā efektīvi plānot dienu, lai dienas beigās mēs būtu apmierināti ar paveikto!