Ķermenis. Elpa. Sajūta. Savienošanās

UZDĀVINI SEV APZIŅU PAPLAŠINOŠU MIERPILNU BAUDĪJUMU UN ATJAUNOŠANOS 4-5 h GARUMĀ

Baudījumā Ietilpst:
1) Individuāla atdzimšanas (enerģijas) elpošanas sesija 2- 2,5 h garumā. Sesijas laikā ir iespējams atlaist blokus un atvieglot sāpes, kas sakņojas negatīvās domās par sevi un pasauli. Pēc elpošanas cilvēks parasti jūtas mierīgs, harmonisks un spēj skaidrāk saskatīt risinājumus dažādām savas dzīves situācijām. 
2) Modelējoša sejas kopšanas procedūra Šī ir personalizēti veidota intensīva un visaptveroša procedūra plecu zonai, dekoltē zonai, kaklam, galvas matainai daļai un sejai. Kuras laikā tiek ņemts vērā sejas uzbūves tips, ādas tips, tās stāvoklis un vajadzības
3) Vegānisks gardums, jogas tēja vai silts citronūdens, kas sniegs baudījumu ne tikai Tavām garšas kārpiņām, bet arī ķermenis gavilēs.   

Atdzimšanas elpošana ir droša un dabiska metode, kas spēj savienot Tevi ar zemapziņu - dziļāko domu, atmiņu, ticību, pārliecību, uzskatu un vēlmju krātuvi. Viss, kas šobrīd notiek Tev apkārt, ir Tavu domāšanas veidu un paradumu ārējās izpausmes. To ģenerē Tava zemapziņa.
Atdzimšanas elpošanas tehnika palīdz sakārtot ķermeni – atlaist blokus un atvieglot sāpes, kas sakņojas negatīvās domās par sevi un pasauli. Transformējošās elpošanas laikā ķermenī izdalās laimes hormons – dopamīns, kas sniedz iespēju pieredzēt dzīvi gaišāku un vieglāk pārvarēt grūtos brīžus. 

Šī ir viena no spēcīgākajām elpošanas praksēm, ko mēdz dēvēt dažādi - atdzimšanas elpošana, enerģijas elpošana, rekreatīvā elpošana, dziedinošā elpošana, Rebirthing breathwork u.c., tomēr nozīme ir tā pati. Tā ir apziņu paplašinoša elpošanas prakse, kas sniedz Tev iespēju dziedināt pagātnes traumas, atlaist aizvainojumus un nokalpojušās prāta programmas.


Elpošanas prakse strādā kā fiziskajā, tā arī emocionālajā un prāta līmenī. Tā palīdz atbrīvot fiziskos sasprindzinājumus, atlaist negatīvas emocijas un dziedināt emocionālas traumas gan no bērnības, gan esošajām dzīves pieredzēm. Regulāru elpošanas nodarbību gaitā iespējams pārprogrammēt zemapziņas blokus, kas aprobežo uzskatus un uzskatu sistēmas.


Atdzimšanas elpošanas sesiju vada Baiba Auziņa – sertificēta rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, sertificēta NLP praktiķe, izaugsmes un apzinātības trenere, veicinātāja, Laimīgas Sievietes Formulas veidotāja. Dzīves kvalitātes uzlabošanai piedāvā individuālu sadarbību personības attīstības pilnvērtīgai realizācijai un dažādus grupas projektus izaugsmei. Baiba ir radījusi iedvesmojošas izaugsmes kārtis pārmaiņām IZAUGT 30 DIENĀS, kas aicina pievērsties sev, izvērtēt patiesās dzīves prioritātes un apzināties pašvērtību. Kombinējot darbu ar prāta, fiziskā ķermeņa un emociju ietekmi, Baiba spēj būt profesionāls atbalsts, strādājot ar sevi un savas zemapziņas ietekmi, dziedinot iekšējo bērnu, dziedinot dzimtas traumas (attiecībās ar māti, tēvu, bērniem vai partneriem), atlaižot senus aizvainojumus, realizējot potenciālu, kā arī atverot savu sirdi mīlestības piepildītai un harmoniskai dzīvei. Baiba maksimāli vienkāršākajā un saprotamākajā veidā dalās ar metodēm, kas palīdz ieraudzīt katra cilvēka milzīgo potenciālu. Iekšējās transformācijas ceļā nepieciešama maiga un iedvesmojoša klātbūtne, ko Baiba ir spējīga nodrošināt ar personisku un individuālu pieeju.

Pēc elpošanas sesijas un veselīga našķa baudīšanas Līga Kaņepe Tevi gaidīs uz Modelējošu sejas kopšanas procedūru. Šī ir personalizēti veidota intensīva un visaptveroša procedūra plecu zonai, dekoltē zonai, kaklam, galvas matainai daļai un sejai. Kuras laikā tiek ņemts vērā sejas uzbūves tips, ādas tips, tās stāvoklis un vajadzības. Uz šiem faktiem balstoties tiek izvēlēti masāžu veidi un pielietojamie produkti / rīki maksimāla rezultāta iegūšanai. Dziļa muskuļu audu relaksācija un tonizēšana iegūstot norma tonusu, audu trofikas/caurlaidības uzlabošana, asinsrites un limfas atteces uzlabošana ir galvenie procedūras ieguvumi. Vizuāli izpaužas kā gludāka, veselīga toņa āda, "atvērtāks" skatiens un atbrīvota, vitāla seja kopumā. Tiek pielietotas miofasciālās masāžas tehnikas, bukālā masāža, guasha, metamorfozā masāža, vakuuma masāža, limfodrenāžas tehnikas. Rezultāta noturībai ieteicams veikt kursu 4 - 8 reizes, procedūru ieplānojot 1 vai 2 reizes nedēļā.

Līga mīl cilvēkus un ir pateicīga Visumam un savam sirdsdarbam par iespēju ik dienas satikt brīnišķīgas dvēseles ar kurām sabūt kopā, mijiedarboties. Jau iepriekš izsaku lielu paldies par uzticēšanos. Skaistumkopšanas un veselības jomā darbojas 16 gadus. Jau ilgus gadus īpaša darba vieta ir "EspaRīga" 5* spa centrs un mana mīļā privātprakse " Labo Sajūtu Laboratorijas" telpās. 

Būt skaistam gan iekšēji, gan ārēji, tāds ir Līgas mērķis darbā ar klientu. Ar saviem pieskārieniem iedarbinot iekšējo enerģiju, būtībā atbalstot dabas procesus, vairot ārējo harmoniju. Kuru rezultātā redzēt atslābinātos sejas vaibstos un dzīvībā starojošā ādā.

Piesaki savu labsajūtas pieredzi rakstot laimigasieviete@gmail.com vai zvanot 29378355 vai 26339199

Tikšanās vieta: Labo Sajūtu laboratorija, Rīga, Brīvības iela 214B (Vef rajons)

Pieredzes maksa: Eur 155.00 (Iegādājoties katru pakalpojumu atsevišķi, maksa būtu Eur 205.00)

Mēs Tevi aicinām dāvināt sev brīdi lutināšanas, lai uz mirkli pabūtu kur citur, prom no ierastām domām un sajūtām citā dimensijā. Lai sazemētos, atjaunotos un atguvusi līdzsvaru, turpinātu savu ceļu.